Šta je novo?

Tom Clancy's H.A.W.X

Eh dobri stari mig 29 fulcrum,njega sam igrao povremeno do prosle godine,mislim da mi se cd skroz izlizao:D

Nego ima li neko preporuku za neki dobar jak i izdrzljiv joystick za ovo???Vido sam po netu Black Widow,extra je ocenjen gde god sam pogledao razmisljam se njega da uzmem ali bolje da pitam iskusne ljude:D
 
iskreno mi se nije nesto svidela igra...
graficki je ok ako ne i vise nego ok, ali sve ostalo mi se ne svidja.
prvo zvuk je ocajan a prica nije bas t0oliko interesantna.... i najveca stvar koja me je razocarala je da je igra totalna arkada, ali dobro igra je tako napravljena i tako je namenjeno i to je cilj igre a drugo je to sto sam ja ocekivao neku dobru simulaciju borbenog letenja :D
 
iskreno mi se nije nesto svidela igra...
graficki je ok ako ne i vise nego ok, ali sve ostalo mi se ne svidja.
prvo zvuk je ocajan a prica nije bas t0oliko interesantna.... i najveca stvar koja me je razocarala je da je igra totalna arkada, ali dobro igra je tako napravljena i tako je namenjeno i to je cilj igre a drugo je to sto sam ja ocekivao neku dobru simulaciju borbenog letenja :D

j*g,danas je sve komercijala,tj pre ce napraviti igru po receptu COD-a no da prave simulaciju pa da samo malo broj ljudi igra.Po meni prica i nije toliko strasno glupa koliko pawnovanje u assistance off modu,da bar ima pogled iz kaine pa ajd nego nazalost nema,mada to bi dodalo na realnosti malo,jer u ass.ON modu avion ne moze ni kobru da izvede,doduse u ass.OFF modu avion moze da se okrene u mestu ko sto su mogli samo dvokrilci nekada davno,ali zbog vecih brzina i tezih aviona to vise nije moguce.Srecom kad se igra ONLINE mozes pri hostovanju servera da stavis da se assOFF mode ne moze ukljuciti tj da svi igraju u ass.ON modu i da budu ravnopravni...Jos samo da mi neko preporuci neki joystick i extra:D
 
Poslednja izmena:
Ljudi pomagajte!Stigao sam do misije u Tokiju kad trebam da odbranim flotu koja izlazi iz Tokija,ali nikako da uspem...Jel ima neka fora za lakse prelazenje?
 
Uzmi neki drugi avion, ja sam tu misiju prelazio sa F15 poshto je brz i ima dobro oruzje.
 
Ljudi pomagajte!Stigao sam do misije u Tokiju kad trebam da odbranim flotu koja izlazi iz Tokija,ali nikako da uspem...Jel ima neka fora za lakse prelazenje?

Ja sam uspeo d aje predjem iz 2ge na sledeci nacin,ne odaljavaj s epuno od flote vec stalno salji svoje wingmene da rokaju druge avione a cim ih posaljes na avion koji ti je bio odabran za metu promeni na D na drugi blizi neprijateljski avion i skidaj ga dok oni skidaju onaj.Vidi da koristis multiAA rakete,ali sacuvaj bar 4-8 komada za final assault s mora koji dolazi,i na taj nacin bi trebalo da je predjes lako,bar sam je ja tako presao brzo,ne znam eventualno dal se coop misije kad igras preko neta upisuju kao predjene misije u kampanji pa da izrokas to s jos 3 ortaka ,mada golima i prostijih coop misija propada jer svi jure sta stignu i razlete se na sve strane pa se neki avioncic provuce i s**** ono sto treba da cuvas:smash:
 
pih, al je nesto kratka igra... ali ipak, dobro sam se zabavio :)
 
Fora je da kada zavrsis sve nivoe igras za XP kako bi otkljucao sve avione i weapon pack-ove. Prem da se ja smori :)
 
Poslednja izmena:
Zanimljivo je da se tokom igre pominju jos neke TC igre, Scott Mitchel i ekipa iz GRAW, zatim Third Echelon iz Splinter Cell, pojavljuje se i Freedom Star svemirska stanica iz End War-a, jedino nisu pomenuli Logana Kellera ili Bishopa iz R6 Vegas. Inace u igri Scott Mitchel ima 45 godina i jos uvek zari i pali sa svojim ghostovima (i non stop trazi vazdusnu podrsku), pa tako ko zna... mozda sledeci Splinter Cell bude 64 godisnji deda Sam Fisher vs. Artemis Corp :d .
 
Poslednja izmena:
Inace u igri Scott Mitchel ima 45 godina i jos uvek zari i pali sa svojim ghostovima (i non stop trazi vazdusnu podrsku), pa tako ko zna... mozda sledeci Splinter Cell bude 64 godisnji deda Sam Fisher vs. Artemis Corp :d .
Bolje i to nego kako su zamislili novog Simu Pecača kao klošara.
 
uf ja sam da danas uzeo joystick (Cyborg X) tek sad vidim koliko sam ginuo zbog tastature prilikom onlajn igranja.ALi sad se javio problem ko sto neko rece zna iz cista mira da ispali rakete iako nis ne pritisnete,sad je sekica vozila freeflight i pustila joystick poravnala avion s zemljom znaci ni 1 dugme niko nije dirao samo smo pricali u sobi i on je poceo da opaljue rakete :S,ok imam mikorfon ali voice commands nisu aktivirane + cak i da jesu to se nije desavalo tokom igranja preko tastature,mora da je u pitanju bug...
 
Poslednja izmena:
Radi i u XP service pack 2...

Iako pise da je potreban service pack 3 za XP, radi i sa service packom 2. Pitao sam prodavca u Games-u, imace uskoro a cena oko 3000. Videcemo... Prelepa grafika, samo mi 4850 ide na 95C skoro pa odmah :)). Kad ce vise da mi stigne taj scythe musashi... jedva cekam...
pozdrav
 
Mozda je glupo, al shta je TDM? :trust:

Pitanje nikad ne moze biti glupo;)
TDM=Team Death Match
Tj posto tdm podrzava do 8 igraca to znaci ti 1-1(4-4) protiv nekog tamo(krecete jedni na druge s razlicitih strana mape pa ko prezivi ceono rokanje roka se uz silne manerve,ko na aeromitingu samo sto lete rakete i pobedjuje tim sa najvise poena ili kilova,sta se vise skupi),isto kao sto se roka u CODu u TDM-u tako i ovde iamte coop i tdm mod igranja multiplejera:type:nadam se da sam dobro objasnio:smash:
 
Pitanje nikad ne moze biti glupo;)
TDM=Team Death Match
Tj posto tdm podrzava do 8 igraca to znaci ti 1-1(4-4) protiv nekog tamo(krecete jedni na druge s razlicitih strana mape pa ko prezivi ceono rokanje roka se uz silne manerve,ko na aeromitingu samo sto lete rakete i pobedjuje tim sa najvise poena ili kilova,sta se vise skupi),isto kao sto se roka u CODu u TDM-u tako i ovde iamte coop i tdm mod igranja multiplejera:type:nadam se da sam dobro objasnio:smash:

:wave:

Ufff, pa to ovde moye biti jako zanimljivo!!!
 
:wave:

Ufff, pa to ovde moye biti jako zanimljivo!!!

ufff poceo sam da zracim na ovoj temi,srecom pa imam vise od 100 postova pa moderatori nece pomisliti da jurim iste zbog oglasa,ali moram da odgovorim.

Da jako je zanimljivo celo vreme se rokas,od pocetka do kraja cini mi se celih 10 min koliko prosecno traju mecevi drzis 1 te isti dah.Najgore mi ej sto me boli vrat od uzivljavanja u igru jer kad se prevrcem naglavacke ja dizem glavu(samo mi neide u glavu sto uz to grcim misice kod a sam u pravom avionu i pod pravim G-silama:whip:).
Ono sto mene nervira je kad dodje neki pametnjakovic pa od nas 8 on jedini igra u assistance OFF modu pa nas kida jer se okrece u mestu i samo pritiska dugme za pucanj(naravno sve dok mu ne ponestane municije pa ga onda nekako oborimo pa se vrati pa tako u krug),ali zato ima leka hostujes sam server i u opcijama disablujes ass.OFF mode i onda svi se rokate kako treba bez pametnjakovica koji oce da count-uju kill-ove:wall::wall::wall::mad::mad::mad:
 
Poslednja izmena:
Hehehe, moracu da isprobam taj multi...:)
Nego, druga misija, spasavam Arapima rafinerije, i dalje ne mogu na Assistance OFF? Jel to mora tako?Sta se ceka, neki bolji avion ili skill?
 
Hehehe, moracu da isprobam taj multi...:)
Nego, druga misija, spasavam Arapima rafinerije, i dalje ne mogu na Assistance OFF? Jel to mora tako?Sta se ceka, neki bolji avion ili skill?

Tek posle ides na kao neku vezbu gde ces koristiti Assistance OFF..I posle ces moci da koristis kad god hoces...
 
Poslednja izmena:
A, fino, fino...hvala.
 
ufff poceo sam da zracim na ovoj temi,srecom pa imam vise od 100 postova pa moderatori nece pomisliti da jurim iste zbog oglasa,ali moram da odgovorim.

Da jako je zanimljivo celo vreme se rokas,od pocetka do kraja cini mi se celih 10 min koliko prosecno traju mecevi drzis 1 te isti dah.Najgore mi ej sto me boli vrat od uzivljavanja u igru jer kad se prevrcem naglavacke ja dizem glavu(samo mi neide u glavu sto uz to grcim misice kod a sam u pravom avionu i pod pravim G-silama:whip:).
Ono sto mene nervira je kad dodje neki pametnjakovic pa od nas 8 on jedini igra u assistance OFF modu pa nas kida jer se okrece u mestu i samo pritiska dugme za pucanj(naravno sve dok mu ne ponestane municije pa ga onda nekako oborimo pa se vrati pa tako u krug),ali zato ima leka hostujes sam server i u opcijama disablujes ass.OFF mode i onda svi se rokate kako treba bez pametnjakovica koji oce da count-uju kill-ove:wall::wall::wall::mad::mad::mad:

Ajde daj adrese servera, da vam se pridruzim malo. :wave:
 
nema adresa,uradi sledece:

1.Idi na : www.garena.com
2. Registruj se i skini garena programcic s sajta.
3.u programcicu nadji hawx sa leve strane u spisku igara,klikni 2x da bi vidao sobe.
4.pridruzi se nekoj sobi.
5.iznad send dugmeta u donjem delu prozora imas settings tu podesi gde ti se nealazi .exe fajl ali onaj obican HAWX.EXE jer s hawx _dx10.exe ne radi.
6.restartuj garena programcic i startuj igru preko start dugmeta koje se nalazi pored settings dugmeta kojim si podesio gde ti ej .exe.
7. kad preko garene udjes u igru idi na opciju VERSUS.
8.Onda nna LAN pa tu biraj join ili na F2 host ako oces ti da startujes server.

Moj (garena)nick je RIZMAL pa potrazi me (preko garene) ja sam skoro uvek online.
Online nick je BLACK ARROW ;)

JA sam u europe room B(ez)B(roja)-u tranutno
 
Poslednja izmena:
U kojoj rezoluciji igrate online??

Jedno je solo, a drugo online, pa sta preporucujete? Takodje, imam joystick logitech attack3, nisam jos probao, da li ce biti ok za hawx?
 
Jedno je solo, a drugo online, pa sta preporucujete? Takodje, imam joystick logitech attack3, nisam jos probao, da li ce biti ok za hawx?

Pa i nije bas tako razlicito,COOP je isti kao i solo samo sto mesto AI vingmena imas coveka s kim igras,cak tako mozes i d apredjes kampanju.Ne znam koji je to tacno joy ali bolje ikoji no s tastaturom;)
 
Jel igra ovo iko sa nekim analognim gamepadom?!
 
Probao... presao na palicu zabave, nekako mi je prirodnije... Jeli ljudi, kako se vi orijentisete kad kamera zablesavi u off modu. Da nadjem pametnjakovica koji je to smislio...
 
Probao... presao na palicu zabave, nekako mi je prirodnije... Jeli ljudi, kako se vi orijentisete kad kamera zablesavi u off modu. Da nadjem pametnjakovica koji je to smislio...

NAravno da je prirodnije,sto se tice ass.OFF moda taj ceo mod je S*IT,da su bar stavili da mozes da biras kameru pa i ajde ali ovako :mad::mad::mad:,a kad bi avion mogao da stane u mestu i da se okrene(sto radi u ass.OFF modu) to bi tek bilo:whip:ali ajd ovo je arkada,ali nek nam daju cocpitview u ass.offu i extra ,dok to ne urade ass.ON mode zakon(mada je zakon i trenutno jer je realnije ponasanje aviona)

A mene zadnja 2 dana ubi lag sbb-a,amjke im ga njihove placas im vise a oni ti daju manje :mad:
 
Poslednja izmena:
@D-Devil Znas li sta moze da bude u pitanju uvek budem diskonektovan nakon 2 min. od starta?
 
@D-Devil Znas li sta moze da bude u pitanju uvek budem diskonektovan nakon 2 min. od starta?

Hm bas uvek?E si lepo podesio garenu kako sam opisao?
Mozda je zbog toga sto je net zadnja 2 dana globalno prso,danas ce raditi na garena serveru,a i sbb nesto radi a vidim da rade nesto i na jednom go globalnih internet servera jer neke stranice su prsle.aj potrazi me na gareni pa cemo videti u cemu je problem(ili ako imas msn ili xf nalog posalji mi na pm pa da se nadjemo ili ne cimaj na moj nalog=>RIZMAL(i na msnu i n axf i na gareni)) pa da vidimo da neko od nas 2 hostuje pa dal ce onda da te izbaci.

Inace ne znam zasto ljudi u zadnja 2 dana u sred partije gase host mozda zbog problema s netom a mozda i jer si dobar pa te kickuju sto se meni desilo par puta:wall:a mozda si lagovao pa te server izbacio ili again kickno lik zbog toga:mad:
 
Poslednja izmena:
Ja se navukao ko zmija, prosto je problem da prestanem:p
spavao sam samo 4 sata da bih igraoXD
 
Nazad
Vrh Dno