Šta je novo?

The Witcher 3

Ja gwent u prvom prelazu uopšte nisam igrao i obraćao pažnju, zato kad sam mu u drugom dao šansu, daleko više sam vremena proveo na gwentu nego na priči igre. Onaj turnir u gwentu mi je omiljena misija.
 
Gwent il' mrzis il' volis, nema izmedju :D
Isto tako, prvi prelazak sam skroz ignorisao gwent, nisam se ni trudio da shvatim poentu i pravila igre, zato u drugom prelasku sam ga obozavao koliko je zanimljiv, sakupio apsolutno sve karte koje se nalaze u igri.
 
I ja sam baš volio Gwent u G3. Turnir mi je bio dobar, mada sam se pomučio u polufinalu, žena je bila protivnik. Izluđivalo me to sa njom, jednom sam do zadnjih par poteza bio u velikoj prednosti i onda me oduvala, bio sam uvjeren da sama igra vara u njenu korist :)
Standalone Gwent me nije privukao, a probao sam ga.

Ta ulja mislim da nisam nešto koristio.
 
Ја сам игру окренуо уздуж и попреко 6 пута на рачунару и никад Гвент нисам играо 😀
Сад сам узео за ПС5 са овим побољшањима за графику и чим завршим 2 игре опет се враћам Вичеру. Пустио сам мало и графика је одлична.
 
Zar nije bilo da dobiješ i neki armor ,kao nagradu u guentu?

Il je to bila neka druga igra....FF serijal
 
I ja sam baš volio Gwent u G3. Turnir mi je bio dobar, mada sam se pomučio u polufinalu, žena je bila protivnik. Izluđivalo me to sa njom, jednom sam do zadnjih par poteza bio u velikoj prednosti i onda me oduvala, bio sam uvjeren da sama igra vara u njenu korist :)
Standalone Gwent me nije privukao, a probao sam ga.

Ta ulja mislim da nisam nešto koristio.

Ona je ubedljivo najtezi gwent protivnik verovatno u celoj igri, spil joj pun decoya i spijuna, taj quest ne treba ni zapocinjati dok se ne sakupe skoro pa sve gwent karte.
Zavisi na kom difficulty-u si igrao, ko igra na najtezem ulja su skoro pa obavezna da se koriste.

Zar nije bilo da dobiješ i neki armor ,kao nagradu u guentu?

Il je to bila neka druga igra....FF serijal

Mislim da nema nikakvog armora kao nagrade, dodatne karte i crowns su standardne nagrade od turnira, posle u B&W se jos dobije i pehar kao glavna nagrada.
 
U cemu je fora da ne mogu da odem na odrediste, stalno mi prica da se vratim nazad a ja ocu na markiranu destinaciju?
 

Prilozi

  • witcher3_2024_01_19_00_09_15_879.jpg
    witcher3_2024_01_19_00_09_15_879.jpg
    276.6 KB · Pregleda: 72
  • witcher3_2024_01_19_00_09_19_573.jpg
    witcher3_2024_01_19_00_09_19_573.jpg
    364.3 KB · Pregleda: 72
Došao si do granice dokle ti igra dozvoljava da ideš, ako pokušaš da je pređeš vraća te nazad. Iliti nevidljivi zid. Zato obaveštenje da si došao da kraja sveta.
Tehnički, ako baš hoćeš da vidiš šta je tamo možeš koristiti nvida Ansel, mislim da je na alt+F2, pa bukvalno kamerom doletiš do tog mesta. A na alt+F1 uzimaš screenshot da i nama pokažeš. :D
 
Mozeš da dođeš do tog sela čamcem, ali nećeš ništa zanimljivo da nađeš.
Generalno u tom delu mape nemaš skoro ništa za istraživanje jer se u blizini odvija jedan od main questova. Da ne spoilujem :)
 
Da, na kraju sam skroz okolo isao :D i nema nista spec mada sam naisao na neku ogromnu kapiju koja vodi u planinu al je zakljucana, mozda to bude neki buduci quest.
 
Da li je do next gen updatea ili je ona Griffin na početku igre stvarno prelak za pobijediti čak i na death march težini?
 
Nije do next gen-a. :)
Većina čudovišta su relativno laka ako si približan level. Veći problem su vukovi/divlji psi i druga čudovišta koja te čoporativno salete pa nemaš gde da pobegneš :D
 
Morao sam da izadjem iz igre da ne bi razbio monitor, ljudi dajte savet kako da predjem misiju kad sam sa Siri i napada me jedno 20 neprijatelja. Stavio sam na easy i ne vredi em sto me jure sekirasi em pucaju boltovima i two tapuju me.
 
Morao sam da izadjem iz igre da ne bi razbio monitor, ljudi dajte savet kako da predjem misiju kad sam sa Siri i napada me jedno 20 neprijatelja. Stavio sam na easy i ne vredi em sto me jure sekirasi em pucaju boltovima i two tapuju me.
Pa dodžuj kroz njih brate i mlati ih! Kada sam igrao sa njom bio sam praktično nedodirljiv. Death March je u pitanju.
 
Pa dodzujem brate ali neka strela me zakaci ili mac i cao. Kao drzim onaj ability na Q i u toku te animacije oni mi prave dmg. Probacu sutra opet kad se oladim.
 
Ako je ona misija gde bežiš sa temple isle-a, ne moraš da se makljaš uopšte. Samo se blinkuj dok ne pobegneš.

Edit:
Inače i meni je na ng+ bilo poprilično teško da igram sa njom na death march. Sa Geraltom sam se razmazio uz potione i decoctione.
 
Poslednja izmena:
Тако је.
Није ми јасно како Сири убију кад се енергија сама пуни и само летиш са њом...
 
Preleteo sam samo pored njih kao sto je kolega predlozio. Ma pokosim ja njih 5-6 lagano ali kad se skupi 20 na gomili krastavac. Sto bi se smarao i nervirao bezveze, za to sluze online kompetativne igre :D
 
Preleteo sam samo pored njih kao sto je kolega predlozio. Ma pokosim ja njih 5-6 lagano ali kad se skupi 20 na gomili krastavac. Sto bi se smarao i nervirao bezveze, za to sluze online kompetativne igre :D
Witcher 3 GIF by The Witcher
 
Na death march, dve strele u ledja i cao. A kad imas 20 ljudi oko sebe, bukvalno ne mozes da stignes da se mlatis sa njima izmedju dodge-ovanja.
Cak nisam siguran da joj se dmg skalira u ng+ pa borbe traju solidno...
 
Сестрић игра вичера кад дође код мене.
И јуче дошао,играо мало предвече и ја наставио мало да убијем време.
И налетим на мисију у руднику са оним вичером кога је неки дух заробио.
Која мисија!
Одушевио сам се.
Никада ово нисам видео а окренуо сам игру уздуж и попреко једно 6 пута.

In the eternal fire shadow је назив мисије.
 
Nazad
Vrh Dno