Šta je novo?

The Witcher 3

Ona što povećava rejndž whirlwinda ili kako se zove kada verglaš mačevima u krug
 
Severance je to za whirl, ali čak mislim da ti za Aerondight ništa i ne treba, jer on ima ono svoje skaliranje
 
Whirlwind ne koristim, niti se oslanjam na light napade, uglavnom gledam da skupljam adrenalin poene na taj način. Igram Sign build, kombinacija Arda i Igni-a, takođe sam razvio sve za Strong attack, jedino ne ono poslednje čini mi se. Trudim se da kombinujem Sign-ove i da neprijatelju dođem iza leđa i odalamim ga kad zategnem mač.
Nema veze, istražiću šta je najbolje za Aerondight, nego šta mu je efekat zapravo? Što se više krlja s njim on postaje jači ili?...
 
Da, uz neke detalje kojih se sad ne sećam baš, ali u suštini tako je
 
Ја сам код тог Оферијца додао могућност, преко сребрног мача, да ми све од хране и пића буде приказано као пирошка када је додато у слотове за „активни” инвентар.


1681185287599.png
1681185400469.png
 
Da, uz neke detalje kojih se sad ne sećam baš, ali u suštini tako je
Detalji su da mač se sam nadograđuje i postaje jači tek ukoliko zadaš xyz udaraca bez primljenog udarca, jer čim primiš udarac akumulacija XP u maču se vraća na nulu...

Znam da su medvedi pored Kaer Morhen bili dobri za upgrade tog mača jer su normalne zverinje, a mač je srebrni pa treba više udaraca da se njime ubiju normalni nemagični protivnici (a mač leveluje po udarcu), a sa druge strane medvedi su spori i lako je izbeći njihov udarac...

Uglavnom trebaju ti nemagijski neprijatelji da bi levelovao taj mač jer magijski neprijatelji kojima je srebrni mač namenjen trpe veliku štetu od njega i mač ne stigne da se nadogradi.
 
Ја сам код тог Оферијца додао могућност, преко сребрног мача, да ми све од хране и пића буде приказано као пирошка када је додато у слотове за „активни” инвентар.


Pogledajte prilog 385072
Pogledajte prilog 385073
Wtf is this :ROFLMAO:
Pročitao sam ovaj skil kao i ostale ali nisam znao da je ovako.
Kako si stavio tri različita ulja na mač?
Uglavnom trebaju ti nemagijski neprijatelji da bi levelovao taj mač jer magijski neprijatelji kojima je srebrni mač namenjen trpe veliku štetu od njega i mač ne stigne da se nadogradi.
Šta ima veze ako ne stigne da se nadogradi? Važno je da neprijatelji što brže padnu.
 
Poslednja izmena:
@Dragonbane - Што се три различита уља за мач тиче, то је нешто везано са мутацијама и расподелом поена у алхемијским слотовима способности:

1681233150727.png
 
Nece skoro, tek posle cetvorke koliko sam ukapirao, a cetvorka tesko da ce u narednih par godina
 
Meni je draga borba u kecu, ima svoj šmek. Al ako se čeka prvo četvorka, njihovim tempom, remake keca će biti za mog unuka
 
Koliko sam na brzaka istrazio, remake keca ce da izadje posle W4 koji izlazi 2025. Dakle, 2026+
 
Koliko sam na brzaka istrazio, remake keca ce da izadje posle W4 koji izlazi 2025. Dakle, 2026+
Ne kažem sa nisi u pravu (ni sam nisam proveravao) ali odluka da W4 da izađe pre W1 veze sa životom nema.
 
Ne bih ja tu igru nazivao Witcher 4, s obzirom da ce biti prvi deo nove trilogije (A New Saga) i da te igre najverovatnije nece ni biti numerisane.
 
IMG_20230429_132625.jpgIMG_20230429_132848.jpg

Done! Skoro 300h!
4 meseca igranja, 3 open world mape, oko 350 questova uključujući i one vezano za treasure.
Šta da kažem a da već nije rečeno...
Igra me je pred kraj malo smorila a kad se završi bi mi žao. Baš neki bezveze osećaj.
Međutim, treba iskreno reći da mi je prvi prelaz ostavio jači utisak? Zašto - pa verovatno zato što nisam znao šta se dešava i šta čeka iza svakog ćoška, ovde mi je glavnica bila prilično poznata ali ne i detalji.
Ukoliko se u životu družite sa čovekom kao što je Regis (stav, karakter, znanje, filozofija...) onda poznajete prilično zanimljivu osobu.
Za mene najbolja igra u generaciji PS4/XBO. 8 godina je prošlo i vreme polako čini svoje.
Jedina igra koja može da sruši ovo po mom mišljenju je Avowed. Formula i ideja postoji, pitanje je da li ima volje i želje.
 
N+1?
 
Pretpostavio sam da je to u pitanju ali ipak da pitam ;)
Teško da bih mogao ponovo da prelazim, pogotovo jer sam baš temeljan i trudim se da idem po nekom planu nekoliko koraka unapred tokom igranja, tako da je Witcher mode off do izlaska remake keca ili četvorke, kako će se već zvati.
 
Nazad
Vrh Dno