Šta je novo?

Telekom ADSL - diskusija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iz korisnickog servisa kazu da je do daljnjeg takodje besplatan WEB TV,osnovni paket!
 
*Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.*
To je kamen spoticanja da sve radi kako treba ...
 
*Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.*
To je kamen spoticanja da sve radi kako treba ...

Ja bas ne razumem na sta se tacno misli? Da li to znaci da se i posle potpisivanja ugovora moze desiti da recimo podignu cene ili ne bude 1 god besplatni iptv ili se to odnosi na samo menjanje akcije i njeno trajanje??!
 
Poslednja izmena:
MIslim da trajanje akcije i godinu dana IPTV-a za 1 dinar neće menjati, ali cenu click 1 itekako mogu da promene. To se dešavalo i ranije. Ja i dalje jurim neku ponudu od 12 meseci. TV mi treba, ali ne gledam skoro ništa, tako da mi ova ponuda odgovara sa te strane.
 
kako vam se cine moja podesavanja u ruteru , SNR margine itd... ovih par dana me **** izgleda spliter...puca mi net bas...

ADSL State Show Time
Data Path Fast
Operation Mode G.dmt.bisplus
Max. Bandwidth Down/Up(kbps) 12520 / 1033
Bandwidth Down/Up(kbps) 6144 / 1021
SNR Margin Down/Up(dB) 12.5 / 7.7
Attenuation Down/Up(dB) 13.1 / 13.6
Power Down/Up(dBm) 11.1 / 11.3
CRC Down/Up 98 / 26131
FEC Down/Up 124 / 0
 
http://www.open.tele...temp=0&sid=1003

Шта мислите о овоме? Данас ми је поштом стигло писманце из Телекома у коме ми промовишу box 3 варијанту, која уопште не звучи лоше. Јел неко од вас фура неки од пакета, каква су вам искуства?


Ценовник http://www.open.tele...temp=0&sid=1005

И још једно питање, пошто имам ISDN линију на којој је ADSL, има ли неке разлике што се тиче квалитета везе између ње и обичне линије? Ако има, да је откажем.
 
Ima li nekih informacija za Arenu,kad smo već kod Box paketa..da li će se naplaćivati od 1. marta?
 
Posto se patim na click 1 paketu hteo sam da ubrzam na 4 i naisao na ovo: http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=8&cid=46625
E sad, znaci po toj ceni click 1 sto placam 1500 i nesto dobijem click 4 ako potpisem ugovor na 2 godine ? Ugovor za click 1 je istekao pre godinu dana, pa bi valjda mogao ovo da uzmem.
 
mene interesuje ova nova akcija. za 1500din sto ide 4mb i 1din iptv. ako se ugovor sklapa na 2 godine i iptv se placa jednu godinu 1din,kako ide onda onih preostalih godinu dana,placas 2500 za net i iptv?
 
dimmu

mene interesuje ova nova akcija. za 1500din sto ide 4mb i 1din iptv. ako se ugovor sklapa na 2 godine i iptv se placa jednu godinu 1din,kako ide onda onih preostalih godinu dana,placas 2500 za net i iptv?

Obe godine plaćaš po ceni click 1 a imaš click 4 brzinu. Za IPTV prvu godinu dobijaš gratis, drugu plaćaš punu cenu osnovnog paketa IPTV što je sada oko 950 din.

pWneR

Posto se patim na click 1 paketu hteo sam da ubrzam na 4 i naisao na ovo: http://www.open.telekom.rs/home/News...mp=8&cid=46625
E sad, znaci po toj ceni click 1 sto placam 1500 i nesto dobijem click 4 ako potpisem ugovor na 2 godine ? Ugovor za click 1 je istekao pre godinu dana, pa bi valjda mogao ovo da uzmem.

Da, ukoliko nisi pod ugovorom možeš. ;)
 
I ja sam mozda za ovo zainteresovan, ugovor mi je istekao kod telekoma ali i dalje koristim njihov internet... Placam li klik 4 po ceni od 1500 za vreme trajanja ugovora tj. dve godine, ili samo godinu dana po staroj ceni a u drugoj godini normalnu cenu klik 4 paketa (2200 din) ?
 
Poslednja izmena:
I ja sam mozda za ovo zainteresovan, ugovor mi je istekao kod telekoma ali i dalje koristim njihov internet... Placam li klik 4 po ceni od 1500 za vreme trajanja ugovora tj. dve godine, ili samo godinu dana po staroj ceni a u drugoj godini normalnu cenu klik 4 paketa (2200 din) ?

PO 100-ti put :trust: Placas 1.532,82 din svih 24 meseca pod ugovorom internet 4/512. Prvu godinu IPTV(osnovni paket)dobijas besplatno a drugu godinu placas pun iznos,koji sada iznosi = 942,82 Din. Tako da prvu godinu placas net+iptv=1.532,82 a drugu godinu: net+iptv=1.532,82+942,82=2475,64 din.

*Cena iptv u drugoj godini kao i sama cena neta (NA GORE) je moguce,promenljiva ali malo verovatna...
 
Poslednja izmena:
Pa, ako nećeš da se zamaraš sa praćenjem ponuda i odlascima do poslovnica, box je ok, mada cena nije ništa specijalno, sve to možeš da uhvatiš na posebnim akcijama kod drugih provajdera po nižoj ceni.
Зар није превелика бољка сада мењати провајдера, посебно ако централа није богата са прикључцима? Ја тренутно плаћам основни пакет 1.5/256, ~1.500дин, шта тренутно на тржишту има за мало већу цену да ми понуди, са аплоадом од 1Mbit-а?
 
Ja ne vidim na sajtu Telekoma ovu promociju IPTV + ADSL?

http://www.open.telekom.rs/home/News.aspx?temp=5&cid=48140



Ima li neko od vas popust od 10 ili 20% na mesecnu pretplatu ? Nesto kao internet za zaposlene (valjda u drzavnim firmama)... Ne mogu da pronadjem nista o tome. Drug je saznao danas (keva valjda potpisala prosle godine u firmi) da je pod tim ugovorom jos oko godinu dana i da ne moze da se prijavi za neku od novih promocija do isteka obaveze.
 
Poslednja izmena:
odustah na kraju uopsteno od adsl-a. beotel ima super akciju 6mb za 1500din ali o njima do sad nista lepo na internetu procitao nisam. u telekomu je stvarno povoljno 4mb+iptv za 1500din ali treba i onih godinu dana 2500din placati,a to mi je malo previse. razmisljao sam da predjem na telekom i uzmem paket od 4mb na 2 godine ali mi se komsija zali on uvece na jutjubu video od 240p nekad baferuje minutima,a video je uglavnom 2-3min max (nije znao drugacije da mi objasni posto se ne razume najbolje) sto je ocajno. centrala nam je mala tj svega 20 portova,prosirise je valjda na 35 ili 40 pa mislim da ce sada biti jos gore. sta vi forumasi mislite,da li da predjem na taj paket od 4mb kod telekoma ili beotela ili ostanem na wirelessu od 2mb za iste pare? sa wirelessom nikada nisam imao nikakvih problema i internet radi savrseno,a i kada ima bilo kakvih problema odaziv supporta je odlican i problem se resava sto pre. ne bih da potpisujem ugovor na 2 godine ako mi internet nece lepo raditi..
 
To sporo buffer-ovanje je do Jutubeta, ne do provajdera. Meni se dešava povremeno, dešava se ljudima koji znam, dešava se korisnicima ovog foruma...
 
Idi na telekom . Kakav je takav je, ali je bolji od bilo kog wifi provajdera.
 
Neću da reklamiram provajdere, ali ja za 18 meseci na lelekomu nisam imao ni jedno pucanje veze. SBB je pucao kad god padne kiša i imao prekide po nekoliko sati. Odustao sam od box paketa, sada razmišljam o ovoj internet+iptv promociji. Više bih voleo da ima neka na godinu dana.
 
beotel ima super akciju 6mb za 1500din ali o njima do sad nista lepo na internetu procitao nisam.
Nisam ni ja ali sam odlucio da rizikujem i evo vec 2 dana nijedan prekid neta.
Ako imas dobru vezu (blizu centrala) nema problema ni sa jednim provajderom.
Ako je veza losa, ni kod Telekoma bolje nece raditi.
Ja sam bio kod telekoma prvo, pa kod verata i sad beotela i nikakve razlike nema u kvalitetu, samo u ceni.
 
mislim da mi je centrala udaljena nekih 5km,ako ne i vise. za koliko su te ukljucili u beotelu i kakav modem dobijes tj da li ima wifi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno