Šta je novo?

TCL televizori

Čika_Kure

Čuven
Učlanjen(a)
04.11.2010
Poruke
4,524
Poena
715
TCL Technology Group Corporation osnovana je 1981. godine u kineskom gradu Huizhou pod nazivom TTK, a od 1985. godine posluje pod nazivom TCL, što je skraćenica od The Creative Life.

U svom portfoliju imaju dizajn, razvoj, proizvodnju i prodaju televizora, mobilnih telefona, klima uređaja, mašina za pranje veša, frižidera i malih električnih uređaja.

Već dugi niz godina su među tri vodeća proizvođača po broju prodatih televizora u svetu na godišnjem nivou, drugi po broju proizvedenih televizora na svetskom nivou, i među vodećim po broju prodatih televizora na teritoriji SAD u prošloj godini, mada generalno svi proizvođači na tom polju i dalje dosta zaostaju za Samsungom, jer je svaki treći televizor koji se proda na svetu proizveden od strane tog južnokorekjskog proizvođača, koji sa LG i Sony i dalje tradicionalno drži 60% celokupnog svetskog tržišta televizora (doduše po prihodima od prodaje, a ne po broju prodatih primeraka).

Elem, pošto je ovo kod nas relativno nepoznat brend, otvaram ovu temu jer je dosta članova foruma u prethodnom periodu kupilo televizor ovog proizvođača, pa je red da imamo gde da razmenjujemo iskustva i utiske, i pomažemo jedni drugima u rešavanju problema, za koje se nadam da ih neće biti mnogo i da ćemo ih zajednički brzo i uspešno rešavati.

Izvolite...
 
Azurirao sam na posljednju verziju. Za sada sve ok. Nisam jos testirao PS5 i VRR. Eon i Netflix i dalje “laguju”. Tj. postoji delay kad se prebacuju kanali/lista po meniju.
 
Шта направише људи... 😱 Па ово би код нас било једно 100.000 евара



ПС - Немојте да вас "збуни" податак из горњег десног угла ТВ-а где стоји 2022 година. Уређај је приказана пре дан-два.
 
Poslednja izmena:
Шта направише људи... 😱 Па ово би код нас било једно 100.000 евара



ПС - Немојте да вас "збуни" податак из горњег десног угла ТВ-а где стоји 2022 година. Уређај је приказана пре дан-два.

Minimum 100 000...😏
 
Може бити до тога да је година 2023... Да 98% корисника не гледа филмове преко браузера... На ТВ-у не гледа на тај начин 99,5% корисника...
Купио си андроид ТВ и гледаш из браузера филмове. Па инсталирај барем ј * б * * и поп-корн тајм или било шта друго, ако те мрзи да научиш да користиш нешто паметније.
 
Batice tehnologija me ne zanima,dete sam koje je raslo na drvetu,u prasini i na igralistu od jutra do mraka,tv sam uzeo silom prilika,pogledam film jednom u 10 dana,godina je 2023 i ja sam u kvadratima(masinsko malterisanje) nemoj me je*ati nego mi pomozi,serije oce da pusti sa prevodom filmove nece,da li je do ovog google hroma sto je na wi fi pa u tv utaknut ili ne ko zna 😂😂😂😂😂😝
 
Poslednja izmena:
Одлично батице... И ја сам одрастао већ ко зна где. Ево имам 50 година, батице, и пратим трендове, барем за оно што ме, батице, интересује.
Ево, неки дебели ћело је снимио чак и упутство како да се све подеси и кориси, батице мој.
Узгред... Видиш да пратиш технологију. Јер да није тако, ти не би машински малтерисао зидове, него ручно. Да ли сам у праву?

ТВ имаш, скини апликацију КОДИ и крени по упутству. Издвој 15-20 минута свог живота и уживај.
 
Biće pod mač,nece da mi instaliraj elementum burst,nisam dobio opciju kao na videu da ga dodatno istaliram posle elementuma,kada kliknem na elementum pise izgleda da se jos startuje da sacekam par minuta proslo 1 sat
 
Ne znam kako to da prebacim na tv tu tvoju instalaciju
Instaliraš LocalSend aplikaciju na TV, telefon, kompjuter i onda će ti sve biti lako...


Besplatna, nema reklama, radi na svim platformama i mnogo bolja od SFTTV.

ps. Fajlovi koji se pošalju sa nekog uređaja na TV podrazumevano se smeštaju u Download folder, pa je potrebno da on postoji i da se ne briše na TV-u.
 
Poslednja izmena:
Instaliraš LocalSend aplikaciju na TV, telefon, kompjuter i onda će ti sve biti lako...


Besplatna, nema reklama, radi na svim platformama i mnogo bolja od SFTTV.

ps. Fajlovi koji se pošalju sa nekog uređaja na TV podrazumevano se smeštaju u Download folder, pa je potrebno da on postoji i da se ne briše na TV-u.
Moraću ju probati
 
Ne znam da namestim,obrisao sam Kodi,zamara previše,ocigledno nesto njaka tv cim nece taj burst da instalira,ja sad da ga vijam preko tarabe necu 😂,hvala stock
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno