Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Duple teme, notifikacije stižu bzvz...

v4.15.1 lepo izgleda, ali je puna bagova
 
Uz navedeno, nervira me što je uklonjeno refresh dugme, već se refreshuje povlačenjem na dole... I onda recimo prelistam 50 tema iz unread i hoću na refresh, moram da skrolujem do vrha jer jedino tad povlačenjem na dole mogu refresh da uradim... Vratio sam se na 4.14.1 nadam se da neće biti ovako u nekoj finalnoj verziji.
 
Od prvog juna ukidaju pro verziju, sad dobio mail.
 
Nek uvedu sta god hoce. Valjda mi necemo igrati kako oni sviraju ?
 
Pa ni sada nije postojala (posebna) pro verzija?
Već ko je bio ulogovan na pro tapatalk nalogu nije imao reklame a ostali jesu.
To znači da će svi imati reklame od juna?
Ili sam nešto pogrešno razumeo?
Ja sam koristio staru pro verziju 4.95, odavno je nema na ps. Sad ukidaju podršku za nju i sve nas prebacuju na ovaj free tt, kao vip i ad free.



At Tapatalk, we would like to thank you for your loyalty as users of HD and Pro. Moving forward, we are sunsetting both these versions. The Free app is on a continuous development cycle--HD and Pro are no longer actively supported. More Information.


What about ads?! Don't worry: most of you are already VIP, which means you will not see ads on Tapatalk. And the VIP status applies to the free app! If you think you need to add VIP, just head here for information on how to update your status. Please act by July 1st if you choose to do so.
 
Poslednja izmena:
Slažem se. Ne znam šta im znači ukidanje podrške, da li prestanak funkcionisanja ili nešto drugo.
 
Ja ne mogu ni jedan forum da otvorim.
 
Ima li negde "what's new" za ovu 4.15.1? Pošto mi još uvek nije stigla na playstore.... Takođe šta znači ovo upozorenje da se prebacim na privatni tip foruma jer će uskoro profili postati javni? Šta se gubi prelaskom na privatni profil?
 
Imam problem da se logujem na tapatalk non stop mi izbacuje you session is expired, nemogu da ja koristim uopšte, najnovija verzija 4.15.1
 
Moraš koristiti onu verziju sa marketa, ova više ne radi. Barem je kod mene tako.
 
Često ne mogu da vidim ceo post na tt 4.9.5
To mi se dešava samo na ovom forumu.
Dešavalo se oduvek, ali za baš dugačke postove. Sada sve češće i za značajno kraće postove.

Primer:
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1433130635043.png
    uploadfromtaptalk1433130635043.png
    130.6 KB · Pregleda: 223
Od jutros mi tt nonstop crashuje, bukvalno posle dve sekunde morao sam ovo da pitam preko browsera, ako mozda neko zna što se ovo desava, poslednja verzija sa Play stora je, greška je :java.lang.IllegalArgumentException
Ako ništa preporučite neku stariju stabilnu verziju
Edit: probao sam reinstall, probao sam kod sestre na xperia z isto puca
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre jedno dve nedelje menjao Rom,i posle toga sile nema da mi TT radi.Posle sam probao neke starije verzije,i jedina (od novijih) koja lepo radi je 4.12.1

I sad nju koristim.Dali je do Rom-a ili do te naj novije verzije TT,ne znam,ali nece da radi.
 
Do roma. Imao sam isti slučaj. Random pucanje pogotovo ako ima slika. Flešnuo rom opet i sve lepo radilo. Da naglasim da su mi sve verzije pucale. Nije pomoglo brisanje keša
 
Jel se javljalo nekome ovako nestouploadfromtaptalk1433484321679.jpg Poslednja verzija androida, da li je uopšte do tapatalka.
 
Sta ovo ispod svakog posta ima ikonica za QUOTE?

I neka mi neko objasni šta im je ovo public profiles što spominju od updatea jutros.
 
Samo menjaju dizajn aplikacije, nekako da se naviknem :D

Ovo ispod posta je QUOTE ikonica, a sve mislim da je neki spoiler pa me nervira :D
 
Ne mogu da kucam poruke na tt.
Niti mogu da odgovaram u temama samo vrti kao da šalje a izbacuje failed.
 
Poslednja izmena:
Поправили су фонт за ћирилицу, велики плус од мене. Мени се ваш свиђа фонт.
Јесте иритирајућа иконица за quote али је корисна, један клик уместо 2.
 
I ja se slazem iritirajuca ali korisna u smislu lakse citiras.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno