Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ponovo su svašta izmenili, opet idu u pravcu izgleda kao na verziji 4.9.5... Posle ovog update-a morao sam da isključim push notifikacije jer su potpuno poludele i iskaču za sve i svašta, a ne u skladu sa podešavanjima... Ovo je stvarno postala luda aplikacija
 
Meni je svaki update gde su menjali izgled u poslednje vreme iritirajuć.
 
Meni ne rade linkovi posle updajte. Imam instaliran viglink redirect a imam i u white lsti u adaway...
 
Probaj appredirect, on je univerzalan
 
Ja imam bas nekih problema sa tapatalkom sa zadnjim updateom nece 2 foruma da otvara otvori i odmah "pukne".
Ostali rade normalno, sta moze biti razlog?
Pa sam stavio tapatalk pro 4.4.12 sa kog sad pisem on mi sve normalno otvara.
 
Ova nova verzija meni radi perfektno.
Niti se koči, niti puca, niti se zaglupi da neće da osveži stranicu.
 
Kad markirate teme na nekom forumu kao procitane, da li vam i dalje ostanu boldovane??

Ranije su mi fino nestajale sad, nista...
 
Ostajeti boldovan samo naslov ima u podesavanjima da se namesti da ne bude boldovano kad procitas tj. da ti bude kao ranije.
 
Ја једино не видим цитиран текст у поруци. То ми је само на мобилном. Он ради на ICS. На таблету (луталица) је све како треба.
 
Isti sam problem imao na ICS-u. Ne vidi se citiran tekst.
 
Poslednja izmena:
Opet je poludeo tt sad salje non stop notifikacije iako sam iskljucio da ne salje za sve teme nego samo kad me citiraju... :D
 
Ja sam zbog toga morao da isključim notifikacije skroz... Potpuno su poludele
 
Ja nemam tih problema.
Koji TT imate instaliran?
 
Ja ne vidim citate u uopšte. Notifikacije poludjele, + vidim dva benchmark sajta na profilu na koji god uđem isto. Cirkus hahaha
 
Kod mene se vide citati, notifikacije mi rade po prvi put savrseno, ja imam jedan bench.
Koju verziju vi koristite ja pitao niko ne odgovara?
 
Ja koristim 4.15.5 isto lude notifikacije
 
4.15.5 ama baš sve kako treba tj mesecima nemam problem sa notifikacijama...
 
Ja koristim notif. samo za quote i message, ali danas stizu i za poneke subscribed teme o_O
 
I ja koristim 4.15.5 i sve radi savrseno, verovatno je do telefona ako svi imamo istu verziju a nekima sljaka dobro nekima poludeo TT.
 
nije do telefona nego je do njihovih servera.. 7 dana su ok a onda polude i sve tako.. zavisi koga zahvati
 
Evo dva benchmarka

be6aee5cf5aa134124ec16201e491a63.jpg
 
Nikada problem sa notifikacijama,zato sam uvek i radio update,ali danas je sve poludelo,non stop iskace - ugasio ih:D
 
Izgleda da se sve to desava na random principu. :-D Meni savrseno radi aplikacija, poslednja verzija sa play store-a. Pu pu da ne ureknem. :)
 
Ja po 10ti put na forumu ovo pišem ali niko ne uzima za ozbiljno :) Naime još WP dok sam koristio imao sam problema sa notifikacijama, baš kao što se ovde spominje. Ne rade, pa onda random, pa onda kao da sam subscribed na nešto a nisam itd. Kontaktirao sam njihovu podršku gde su mi rekli da se desi problem sa ne znam tamo čime u bazi i da notifikacije moraju manuelno da resetuju. Tražio mi je user id i sredio to. Od tada, evo godinu dana maltene ima nijednog trenutka nijedan problem sa notifikacijama, ni na WP a ni sada na Android kada sam prešao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno