Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ја не радим апдејт, нећу као прошли пут да добијем гомилу проблема :)
 
btw i ja sam kupio TT davno zadovoljan sam bio sa pro verzijom kao i sada sa ovom VIP mada postoje kozmetičke razlike bitno je da radi, a radi kako treba.
 
Da korigujem sebe, razlike kozmetičke prirode se primećuju, prilikom pisanja nove poruke, lakše je u ubacivanje IMG i URL taga, i kačenje atacmenta.
To ja primećujem! Doduše, neka me isprave oni koji su češće pisali sa nje, ja sam uglavnom čitao! Možda ovo postoji još od ranije.
Sve u svemu, nikakvih problema nemam sa njom!
 
Има то од раније :)
 
U odnosu na 4.6.2 pro što on misli, nema :)
 
Tako je. Svi koji su kupili pro verziju mogli su da dobiju pare nazad do 31 Maja.
 
Necu propasti za tih 5e zadovoljan sam pa neka sam i ostavio bzvz. Lepo sto su vratili kintu i ko je uspeo da dobije rafund.
 
Nisam ni ja znao, propalo i meni, tek sam kasnije video...
 
Kako da podesim TT da mi embeded youtube klipove otvara nekom drugom aplikacijom (viral recimo) a ne "youtube"-om?
 
Dodjavola :-(

A jel moze da se podesi da kada se otvore slike u TT, da nema one linije gore. Ogromna je i slika se mnogo smanji.
 
Koje linije? Verovatno ne može, tako je pravljena aplikacija, al' ajde da vidim sta si mislio :)
 
Ova
4upydaqy.jpg


Sad mi je palo na pamet...
Sta bi bilo kada bih izbacio youtube aplikaciju? Preko cega bi onda ucitavao embeded klipove iz TT-a?
 
Ne može. Možeš da smanjiš dpi aplikacije, ali onda umanjujes i sve ostalo uz tu liniju...

Pa ne otvara on preko YT-a nego preko ugradjenog plejera. Probaj, pa vidi, mada mislim da je ovako kako kažem, iskreno nikad mi nije palo na pamet.
 
Sada cu probati pa javljam.

Edit: Izbacio sam updejtove za Youtube i ne pomaze. Onda sam izbrisao apk iz preload foldera i RADI. Sada mi nudi da biram cime da otvaram klipove :D

A jel moze neko da proba da doda ovaj forum u TT: www.xsport.rs/forum/

Kad ga otvorim preko browsera javlja mi da ima apja za sajt i vodi me do GP strane Tapatalka. Ali kada pokusam da potrazim taj forum preko tt searcha on ga ne nalazi.
 
Poslednja izmena:
Jeste nudi da izabereš app ali kad iz nje stisneš back tapatalk pukne :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno