Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Baš je kul :D
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1411749369766.png
    uploadfromtaptalk1411749369766.png
    390.8 KB · Pregleda: 200
^A koja je to sad verzija?
Okači ss tamo iz settings/app :)
 
Zahvaljujem ;)
 
Ja video pominju nesto o novom tt-u i ja odem na GP kad ono stoji da moze da se uradi update.. Uskoro ce i vama sigurno..
 
Jesi ti imao tt pro?
 
E pa u tome je štos, ja sam uvek imao free :)
Vama je uvek ranije stizao update, znači treba čekati :d
 
Jedino mi je glupo sto prikazuje profil, koji za dzabe zauzima deo ekrana.
 
Ja sam ga bio kupio pre nego što je postojala free verzija.
 
Ma i dalje baguje kao i stari, 'ebat ga. :d Nek' se ufate UI-a ali kad srede stvari ispod haube. :)
 
Pa da, meni se desi da uspori sam od sebe ajoj, neće da učita bas dugo i baš se vuče, i restartujem fon i sve bude ok.
 
Meni se to ne desava, ali npr. na xda u delu za romove gde je uvodni post ogroman obavezno laguje. To mi je jedini problem.
 
E pa u tome je štos, ja sam uvek imao free :)
Vama je uvek ranije stizao update, znači treba čekati :d

Imao sam i ja pro pa nemam update, mada ga nešto ni ne želim jer mi se nikako ne sviđa kako izgleda na slici.
 
Na iosu je 10x realno bolje uradjen i brze radi...doduse ima i nekih 300+mb trenutno...ali ko sto rekoh danas zapucao (mada se vise nije ponavljalo).
 
Da li se i vama dešava da ako čitate neku temu i na primer kliknete na neki YouTube link u temi da kada se vratite u Tapatalk niste više u toj temi?
050c1747024b4d51ab482b92f69b5a56.jpg

Evo upravo mi se desilo, čitao sam temu o carini i kliknuo na neki link koji sam otvorio preko Google Chrome i kada sam kliknuo Back ono me je vratilo u Tapatalk i iako piše gore da sam u temi carina on me je izbacio iz teme korak nazad.
 
Ova strana izgleda glupo do bola. Inace, svidja mi se update.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1411764350714.png
    uploadfromtaptalk1411764350714.png
    237.7 KB · Pregleda: 244
Imam tt pro i juče konstatatujem da ga GP ne prikazuje u mojim aplikacijama pa samim tim ne mogu da proverim da li ima nadogradnje. Šta li može biti razlog?
 
Da bi mi koji nismo, mogli da vas podjebavamo.
 
Ova strana izgleda glupo do bola. Inace, svidja mi se update.
I meni je glupo kako ta strana izgleda, samo što kod mene gore stoji da otvorim Tapatalk nalog. Mislio sam ako ga otvorim taj dio će nestati ali po tvojoj slici vidim da je dalje tu pa ne vidim razlog da otvaram nalog. Zbog tog dijela gore spisak foruma je pomjeren dosta prema dole, baš glupo.
 
Jao kako me ubiše u pojam sa novim izgledom, prebacio sam na dark mode pa je nekako podnošljivije...Ajd, daću mu šansu, ali...
 
Kod mene (8.4.3) jos nema apdejta na novu vrziju mada sam ja platio tt. Od čega zavisi i kada će mi stići nova verzija tt play store.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno