Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isto i kod mene. Pokušaću da se vratim na stariju verziju.
 
Neće ni aktuelna ni stara verzija, ne radi na androidu ni na win10 telefonu... Srediće oni to

Sent from mTalk
 
Ja sam uspeo da se ulogujem normalno preko mobilnog interneta. I sada ponovo sve radi i preko WiFi.
 
Nesto je sa njihovim serverima, i ka sam sada uspeo preko mob. neta da se ulogujem, i sada radi i preko wifi-a, ali sam morao na bench da se ulogujem.
 
+1 potvrdjujem sve ovo. Ali sad radi.
 
Radi, ali ne i teme na koje si pretrplacen...barem kod mene
I, da, network error preko 3G je i dalje prisutan...
 
Poslednja izmena:
Мени и даље не ради, избацио ме са свих форума и неће да се улогује..
 
Reinstal tapatalk i sve radi kako treba, došao kući sa posla i tapatalk na tabletu nije hteo, isti problem kao kod većine, Reinstal rešio sve i sad radi :)
 
Kod mene nije radio i sad je sve u redu - serveri sigurno
 
Kod mene sve radilo i radi, samo prvi put kad se juce updateovao na najnoviju verziju trazio pass ukucao i sve radi savrseno.
Onih error-a iz predhodne verzije nema. Radi kako na mobilnom netu tako i na wifi-ju.
Nista nisam brisao dodavao oduzimao sve radi kao i ranije, i bas su konacno uradili da valja.
 
Evo i kod mene radi i preko 3G, jedino što još ne update-uje notifications sekciju, tako da nemam obaveštenja ni od starih, niti prikazuje novo pretplacene teme...
 
Kod mene sve radi i pretplacene teme i nema error-a na 3G.
Definitivno imaju neke probleme koji su kod nekog vidljivi kodekog ih nema, valjda ce to srediti.
 
Kod mene skoro sve radi, ali mi ne stizu notifikacije za prijavljene teme.
 
Kod mene ima problem da se razlikuju pročitane i nepročitane teme. Trebalo bi sam naziv teme da bude bold ili ne u zavisnosti da li sam pročitao temu ali toga nema.
 
99591b5faa6f92c53bb947d793f57d13.jpg


Kod mene se razlikuju pročitane od nepročitanih.
 
I na light temi se vidi
Samo mora da se ukljuci grey out read

uploadfromtaptalk1458680661668.jpg
 
Izbacuje reklame dugo vremena.
 
Kako ja ne videh ni jednu? Mora da ugasim AdAway
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno