Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam paket Super Plan 2L, ugovorna obaveza istekla vec nekoliko meseci, ako ne i vise. Mi ne dobijamo ove nove brzine interneta, ali dobicemo izgleda povecanje cene sa 3950 na 4150 ili tako nesto. A pogodnost koju nude za obnavljanje ugovora, je 50% popusta prvi mesec. Znaci, nema ubrzanja interneta, ako se ne potpise ugovor sa novim paketima + ponizavanje starih korisnika sa uzasnom ponudom i losim popustima. Steta sto nam je jedini izbor ili njihova kablovska ili njihov vdsl...
Idi otkazi tv i ostavi samo net koji ti odgovara, posle ce da ti ponude tv za dzabe kao i meni i placaces manje. Sve koje znam kod mene su dobili ovo.
 
To je bilo prosle godine. Mislis da ce sad nuditi isto? Ja sam imao samo net i proslegodine mi ponudise i tv za dz. Miran sam jos godinu dana. Paket mi je valjda super plan 2L koji je sad skoro 4000. A placam i Eon van mreze na dva boxa skoro 2000 tako da ce nesto morati da leti. Najverovatnije SN kablovska ,net cu zadrzati. Ko zna mozda za godinu dana dodje konacno optika u Veliku Planu :)
 
Upravo su me zvali iz Supernove i kreće ista priča kao juče, da uzmem veći paket i onda imam 50% popusta prva tri meseca ili da budem na paketu Super Plan 3S i da plaćam 600 dinara više, pritom mi spuštaju brzinu neta sa 120/15 na 80/8. Rekao sam joj da od toga nema ništa i da ću da raskinem ugovor, a ona meni kaže "kako želite" i spusti slušalicu. 😂

Šta predlažete, da li da odmah odem do poslovnice i tražim raskid ugovora ili da čekam 1. april (tada mi ističe UO)?
 
Staring Episode 2 GIF by The Office
 
Podnesi zahtev za raskid pa će ponuditi 6 meseci 50% i možda 1 dodatni uređaj besplatan
 
Upravo su me zvali iz Supernove i kreće ista priča kao juče, da uzmem veći paket i onda imam 50% popusta prva tri meseca ili da budem na paketu Super Plan 3S i da plaćam 600 dinara više, pritom mi spuštaju brzinu neta sa 120/15 na 80/8. Rekao sam joj da od toga nema ništa i da ću da raskinem ugovor, a ona meni kaže "kako želite" i spusti slušalicu. 😂

Šta predlažete, da li da odmah odem do poslovnice i tražim raskid ugovora ili da čekam 1. april (tada mi ističe UO)?
Tada ce ti produziti jos 30 dana otkaznog roka
Idi i sadapodnesi zahtev za raskid ugovora
 
To je bilo prosle godine. Mislis da ce sad nuditi isto? Ja sam imao samo net i proslegodine mi ponudise i tv za dz. Miran sam jos godinu dana. Paket mi je valjda super plan 2L koji je sad skoro 4000. A placam i Eon van mreze na dva boxa skoro 2000 tako da ce nesto morati da leti. Najverovatnije SN kablovska ,net cu zadrzati. Ko zna mozda za godinu dana dodje konacno optika u Veliku Planu :)
Daju oni to vec vise od godinu dana tako, moj prijatelj dobio krajem 2021.
Pisem ovde vec tri meseca a ljudi i dalje uzimaju tv i placaju vise.
 
Super plan 3 XL 400/20
 

Prilozi

  • 1679594251824.png
    1679594251824.png
    60.3 KB · Pregleda: 109
  • 14518290556.png
    14518290556.png
    45.5 KB · Pregleda: 114
Upravo su me zvali iz Supernove i kreće ista priča kao juče, da uzmem veći paket i onda imam 50% popusta prva tri meseca ili da budem na paketu Super Plan 3S i da plaćam 600 dinara više, pritom mi spuštaju brzinu neta sa 120/15 na 80/8. Rekao sam joj da od toga nema ništa i da ću da raskinem ugovor, a ona meni kaže "kako želite" i spusti slušalicu. 😂

Šta predlažete, da li da odmah odem do poslovnice i tražim raskid ugovora ili da čekam 1. april (tada mi ističe UO)?
Bolje sачекај, кад истекне уговор, само одеш...
Super plan 3 XL 400/20
Мени су ставили у почетку 20 аплоад, па су ми после смањили на 15 ЧП
Ја сам на бакру… 2л или тако нешто. Могу они на бакру да терају 100 аплоад без проблема, али неће
 
Da,moras da poneseš zahtev za raskid pa tek onda očekuj ok ponudu...6-12 meseci free..
 
Ja sam podneo zahtev za raskid i baš slabe ponude sam dobio od Supernove najveća je bila 3 meseca 50%,u ulazu imamo optiku i od Supernove i od MTS ,ponudu Yetel-a preko optike, SBB.
Odlučih se za SBB i 18 meseci po 1rsd...
 
Ako uzmem supernova samo internet dal ću na eon app na TV-u moći sve kanale ili će biti geoblock npr nova s.
Ne znam po kom kriterijumu ali negde rade kanali negde ne.
Kod keve beotel ADSL radi.
Kod mene neki realnet wifi krš ima geo blok.
 
Rade kanali samo s vremena na vreme treba kliknuti na onaj kruzic na infobaru ili sekund vratiti unazad.
 
Na kablu TC7210. Ima odvojene opsege za 2.4 i 5.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno