Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam bas juce zvao, i aktivirao
ubedjen sam da su oni to sami iskljucili posto vide da se kartica neko vreme ne koristi.
 
Jel neko menjao podesavanja za HDR na move boxu, ima li nekakvog poboljsanja?
 
Da li neko moze da me uputi kako se u OTT uredjaju (pole update-a) pristupa favoritima? Takodje, kod premotavanja unazad, ima li opcija da se izabere dan koji zelis ili mora da se vrti u levo do iznemoglosti ako npr hoces da vidis nesto sto je bilo pre 5 dana..
 
Da li neko moze da me uputi kako se u OTT uredjaju (pole update-a) pristupa favoritima? Takodje, kod premotavanja unazad, ima li opcija da se izabere dan koji zelis ili mora da se vrti u levo do iznemoglosti ako npr hoces da vidis nesto sto je bilo pre 5 dana..
Na daljinskom klikneš strelica levo pa opet levo i otvori se meni sa favoritima, imaš sliku na stranici 535
Što se tiče premotavanja unazad tu opciju su malo sjeb..i jer je ranije bila opcija na koji ćeš dan da motaš unazad a sada je nema, pa moraš da motaš do iznemoglosti....neko će reći uđi u epg tamo imaš dane....da ali nije to to, uđi ovde klikni tamo traži tu....brate sjeb..li pa sjeb..i.
 
Da se nadovežem na pitanje, na koje čini mi se niko nije dao odgovor. I ja imam isti ili sličan problem sa ovim ruterom. Pošto mi je Box TV android povezan samo na WiFi i na 5 GHz dešava se da ostanem bez konekcije povremeno. Proverim preko telefona, 5 GHz mreža uopšte nije dostupna. Onda se nakon reseta rutera pojavi ili ako ne diram ništa sama od sebe posle nekog vremena (sat-dva). Da li zna neko šta je u pitanju, možda nešto oko podešavanja na samom ruteru? Inače su aktivne i 2.4 i 5 GHz istovremeno, dok se sa 2.4 to nikad ne dešava
Ja sam promenio kanal kao sto je Gileb rekao, sad rade odlicno obe frekvencije.
 

Prilozi

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    17.6 KB · Pregleda: 116
Stiglo azuriranje i da ne gresim dusu novi izgled je u odnosu na stari neuporedivo bolji. Obzirom da je ovaj boks poprilicno zastareo, fino radi. Neko je napisao ovde, onaj prosli izgled je kao maturski rad nekog srednjoskolca. :)

A daljinac kao da su birali neki boro i ramiz, tuga.
 
Stiglo azuriranje i da ne gresim dusu novi izgled je u odnosu na stari neuporedivo bolji. Obzirom da je ovaj boks poprilicno zastareo, fino radi. Neko je napisao ovde, onaj prosli izgled je kao maturski rad nekog srednjoskolca. :)

A daljinac kao da su birali neki boro i ramiz, tuga.
Na move je dosta bolji daljinac.Jel je možda isti dobavljač, prozvodjač move i ott uredjaja
 
Stiglo azuriranje i da ne gresim dusu novi izgled je u odnosu na stari neuporedivo bolji. Obzirom da je ovaj boks poprilicno zastareo, fino radi. Neko je napisao ovde, onaj prosli izgled je kao maturski rad nekog srednjoskolca. :)

A daljinac kao da su birali neki boro i ramiz, tuga.
Je li te pitao za dozvolu za download i instalaciju?
Ili je to odradio automatski?
 
U KG još uvek ništa. Nema ni prvog ni drugog update-a koje pominjete.
 
Kalehrl,

Upalio sam boks (ott) i pocelo je azuriranje, nisam video da li sam mogao da odlozim. Mislim da je automatski.
 
Piše u obaveštenju na sajtu da novi interfejs prvo dobijaju ott uređaji supernova.
 
Ako nekome treba broj telefona akvizitera sa terena od Supernove neka se javi u pp.
 
Da li je neko zainteresovan da da Supernova OTT jednu konekciju za jednu HBO GO konekciju??
 
opet prekid na celom području od padinske skele pa sve do opova... verovatno koliko često se ovo dešava.
 
Spominju se neke arene premium kanali.

Sa njihovog sajta vest o utakmici pa za najavu stoji pomenuti kanal.

Screenshot_20211021-120112_Chrome.jpg
Da li neko ima informaciju sta se sprema?
 
U Smederevu danas krenulo ažuriranje "move" ali bez promena. Sada se valjda čeka ono drugo, o kome se ovde pričalo koje će da donese i nov interfejs 🙄
 
Spominju se neke arene premium kanali.

Sa njihovog sajta vest o utakmici pa za najavu stoji pomenuti kanal.

Pogledajte prilog 321400
Da li neko ima informaciju sta se sprema?
Dodaju još 3 nova kanala koja će se zvati Arena Sport Premium 1,2,3 , a svi Arena Sport kanali će biti pomereni za 3 pozicije. :)

 
Kod mene nakod vadjenja kartice i vracanja stoji kljucic pored odredjenih kanala, otvara ih ali dosta sporo ima li tu resenja?
 
kako da pristupim supernova modemu? koji je ip a koji user/password? imam na poslu problem pa hocu da pokusam da resim....razvukli smo od modema 2 tenda rutera da bi dobili u drugom delu zgrade wifi i cas radi a cas ne.....sad bih da pokusam nekako da to resim ali mi treba pristup......hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno