Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad i kod mene palo ažuriranje, pre bih rekao da je ažuriranje samog android sistema, aplikacija je ista. Ne vidim promene.
Nema razlike u interfejsu ali je sistem dosta brži, mota unazad bez da mi izbaci TIMEOUT i onaj crveno/žuto/zeleni ekran... Vraća kako treba bar za sada i lepo radi. Videćemo možda ga opet useru
 
Ma neće da unapređuju aplikaciju. Ubaciće nam iris.
 
Da li ima neko da mu taj move uredjaj radi kako treba?
Koliko vidim,moj paket od 3600 ili 3700 din ima tu opciju,pa da znam da li da im trazim taj uredjaj.
Ja u zivotu nisam koristio vece g......I'mam isti paket.Ali nema Dana da ne zaglupavi,iskljucis ,pa ukljucis,pa pocnu kanali da seckaju ,pa ponovo restart pa iz trecega puta proradi.I na kraju poludim dam ga klincima u sobu ,a ja stavim obican dodatni ,Koji radi Bez greske.
 
Ja u zivotu nisam koristio vece g......I'mam isti paket.Ali nema Dana da ne zaglupavi,iskljucis ,pa ukljucis,pa pocnu kanali da seckaju ,pa ponovo restart pa iz trecega puta proradi.I na kraju poludim dam ga klincima u sobu ,a ja stavim obican dodatni ,Koji radi Bez greske.
Ti ga toliko ocrni, a kod mene radi full, gledam tv isključivo i samo preko "move" uređaja. Niti secka niti se zaglupavi.
 
Ti ga toliko ocrni, a kod mene radi full, gledam tv isključivo i samo preko "move" uređaja. Niti secka niti se zaglupavi.
Ti imaš Move, ja sam na Skymaster, drug mi kaže da je na Skymasteru mnogo bolja slika od Move, ali mana je da nema premotavanja na Skymasteru, sreća imam i EON :)
Nego, mene kopka "drugačiji TV doživljaj", tj. kao da će da nas sve prebaciti na Iris sistem u bližoj budućnosti.
 
Ti imaš Move, ja sam na Skymaster, drug mi kaže da je na Skymasteru mnogo bolja slika od Move, ali mana je da nema premotavanja na Skymasteru, sreća imam i EON :)
Nego, mene kopka "drugačiji TV doživljaj", tj. kao da će da nas sve prebaciti na Iris sistem u bližoj budućnosti.
Pa pazi tako nešto i ja očekujem samo padne ažuriranje ueđaja i kraj. Jer ne vidim smisao održavanja dve različite patforme.
 
Kaze onaj njihov generalni direktor, gostovao juce, da od 15.06. krece box paket u Supernovi s ponudom za mobilnu telefoniju.
 
Kaze onaj njihov generalni direktor, gostovao juce, da od 15.06. krece box paket u Supernovi s ponudom za mobilnu telefoniju.
Aj samo molim te reci mi koji kanal i koje vreme da pogledam taj prilog, hoću telefon da uzmem u mts-u ali ako naprave taj paket pre 20-og da spojim u box4 ili kako god se zove, već imam tri usluge na Supernovi.

Ja sada pustio eurosport2 ima priča spiker na Srpskom jeziku baš pustio neki tenis što je bio
Isto pustio, ide biciklizam, normalno čovek priča na srpskom.
 
Ma samo promena u audio na TV-u resava to sa ENG na EUroSPORTU
 
Jel ima nekih nagovestaja ili je neko nacuo do sada mozda,
U zgradi nemam uslove za mts optiku, imam uslove za kablovski sbb i supernovu (od sada mts). Posto sam vezan za iptv i net 10 (box 3) jel cu moci da se presaltam na " kablovski mts" iliti staru supernovu ako cena ugovora bude veca od box 3 paketa koji trenutno placam?
 
Mnogo im sporo ide ubacivanje MTS programske seme... Kao da je to nesto toliko komplikovano...
 
Ti imaš Move, ja sam na Skymaster, drug mi kaže da je na Skymasteru mnogo bolja slika od Move, ali mana je da nema premotavanja na Skymasteru, sreća imam i EON :)
Nego, mene kopka "drugačiji TV doživljaj", tj. kao da će da nas sve prebaciti na Iris sistem u bližoj budućnosti.
Nešto ne hvale ni taj Iris
 
Čitao sam temu o irisu čini mi se da se oni više žale nego mi.
Koliko sam shvatio iz postova u mts IRIS temi žale se samo korisnici koji imaju STB uređaje Huawei Q11 i one starije i na njima su dobili nadogradnju na IRIS, dok korisnici koji imaju ove najnovije uređaje SKYWORTH HPH07 se ne žale...
 
Ljudi,

Potrebna mi je pomoć vezana za ruter TEHNICOLOR TC7210.

Dešava se da nestane WIFI mreža na 5ghz. Kad odem u podešavanja na 5 GHZ vidim da se ruter vratio na AUTO i kanal od 80.
Ponovo sam preimenovao mrežu na 5 ghz i stavio na kanal 36. Sad se vidi mreža 5 ghz.

Promenio sam šifru na 5ghz za svaki slučaj, da ne bude ista koja je na 2.4 ghz i promenio sam lozinku za ulazak u setovanje modema , pa ću da vidim da li će opet da se to dešava.

Da li pored opcije kad ponovo podesim pored opcije apply treba da uradim i reboot CM.

Da li neko od vas zna šta se dešava?
 
Ljudi,

Potrebna mi je pomoć vezana za ruter TEHNICOLOR TC7210.

Dešava se da nestane WIFI mreža na 5ghz. Kad odem u podešavanja na 5 GHZ vidim da se ruter vratio na AUTO i kanal od 80.
Ponovo sam preimenovao mrežu na 5 ghz i stavio na kanal 36. Sad se vidi mreža 5 ghz.

Promenio sam šifru na 5ghz za svaki slučaj, da ne bude ista koja je na 2.4 ghz i promenio sam lozinku za ulazak u setovanje modema , pa ću da vidim da li će opet da se to dešava.

Da li pored opcije kad ponovo podesim pored opcije apply treba da uradim i reboot CM.

Da li neko od vas zna šta se dešava?
I meni Se ovo cesto desava ,I sam koristim samo wi fi,Ruter onaj ogroman Huawei 8245q2.Ali jednostavno predjem na 2.4 jer nemam sifru da udjem ,a da zovem korisnicku nema neke pomoci.
 
Kada smo vec kod gosn-direktora,SBB tuzbalica je odaslana:


a ovde je gosn direktor,iznenadjen i uvredjen:


Kada smo i kod crnih oblaka,evo nekih podataka:

Kako je nedavno objavljeno, Junajted Grupa je 2020. godine prikazala skromne rezultate: SBB je na nula odsto rasta i plus jedan odsto profita, dok je Junajted Medija, vlasnik TV N1 i Nove imala -5 odsto rasta i -7 odsto profita. Takođe, Junajted Grupa je u regionu bivše Jugoslavije za godinu dana ostala bez najmanje 700.000 korisnika, a zadužila se 3,3 milijarde evra.

Bice ovo jedno, veoma,veoma vruce leto.
 
Poslednja izmena:
Kada smo vec kod gosn-direktora,SBB tuzbalica je odaslana:


Kada smo i kod crnih oblaka,evo nekih podataka:

Kako je nedavno objavljeno, Junajted Grupa je 2020. godine prikazala skromne rezultate: SBB je na nula odsto rasta i plus jedan odsto profita, dok je Junajted Medija, vlasnik TV N1 i Nove imala -5 odsto rasta i -7 odsto profita. Takođe, Junajted Grupa je u regionu bivše Jugoslavije za godinu dana ostala bez najmanje 700.000 korisnika, a zadužila se 3,3 milijarde evra.
Neka malo spuste cene, preskupi su. I neka malo ubace neke normalne kanale. Imam jos 4 ili 3 meseca i zbogom sbb samo zbog visoke pretplate i zbog toga što nikakve kanale ne ubacuju još su neke ukinuli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno