Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li mi koji još uvek imamo exe pakete, možemo da tražimo smart TV aplikaciju Supernove ili imamo pravo samo na Exe Net mobilni aplikaciju ?
 
Ukoliko vlasnik ugovora ne produzi ugovor a drugi ukucanin hoce da uzme Supernovu da li postaje novi korisnik i dobija 6 meseci?
Treci mi je ugovor preko Exe-a a nude mi 2 meseca gratis, smejurija.
 
100% ima i na Samsung i LG televizorima, svojim ocima video.
 
Može komšija da nudi i prašak za veš kad nije zaposlen ni u jednoj od te 2 firme već je najobičniji "door to door" prodavac.
Jeste, nudio mi je mladi kupus i beli lukac, zaboravio sam da pomenem ;-) Šalim se, čovek je upošljen kod MTSa već nekoliko godina, ali nije bitno. Hteo sam da kažem samo da se to kuva još od prošle godine
 
Ukoliko vlasnik ugovora ne produzi ugovor a drugi ukucanin hoce da uzme Supernovu da li postaje novi korisnik i dobija 6 meseci?
Treci mi je ugovor preko Exe-a a nude mi 2 meseca gratis, smejurija.
Meni reko promoter da su uveli 3m pravilo

Moras raskinuti ugovor i kulirati 3m da bi se racunao kao novi korisnik

Racunaju sve,mts,supernova
 
Gledas filmove I serije ,a placas ,kao za bilo koji paket ,kad Sam ih pitao kolka ce biti pretllata ,kazu 199 dinara nedeljno,,stvarno smesno ,dati 800 kinte za bajate filmove I serije.
Korisnici plus i max paketa dobijaju besplatno u okviru videokluba supernova.
Za slabiji paket start cena je 399 din.
Tačne su cene koje je Dejan321 naveo, ali one važe samo uz njihovu zvaničnu aplikaciju preko drugih provajdera
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna u cemu je fora sa CineStar HD kanalima, ima slike i prevoda, ali nema tona?
Desava se na televizoru sa karticom, a na drugom koji ima resiver je normalno.
 
Ako je Vox tv on ne podrzava taj audio podnosilac. Ako nije probaj da ukljucis taj audio format ako ga taj tv podrzava. Obicno imas na daljincu dugme za to,ili u podesavanjima samog televizora. Stb podrzava trazeni format pa zato imas ton na njemu.
 
Ja sam probao aplikaciju na matorom lg tv. Sporije prebacuje kanale ali je slika odlična. Kolega je probao na nekom novijem lg i kaže da super radi aplikacija i brzo menja kanale.
Inače saznao sam od jednog radnika iz SN da planiraju da omoguće smart opcije na move boksu. Kaže da kad ispeglaju aplikaciju za tv da će omogućiti instaliranje ostalih aplikacija. Rekao mi je da je uzeo jedan primerak rashodovanog boksa i da je ubacio neki custom rom kao za telefone. Kaže da radi sve ok.
 
Ja sam probao aplikaciju na matorom lg tv. Sporije prebacuje kanale ali je slika odlična. Kolega je probao na nekom novijem lg i kaže da super radi aplikacija i brzo menja kanale.
Inače saznao sam od jednog radnika iz SN da planiraju da omoguće smart opcije na move boksu. Kaže da kad ispeglaju aplikaciju za tv da će omogućiti instaliranje ostalih aplikacija. Rekao mi je da je uzeo jedan primerak rashodovanog boksa i da je ubacio neki custom rom kao za telefone. Kaže da radi sve ok.
Dobro su se setili
 
Ja više ne znam ko je normalan u ovoj Supernovi.Pre par dana se dopisujem u vezi pretplate koja mi ističe danas 19.4. i na mesendžeru mi kažu da pretplata ostaje ista ako ne obnovim ugovor tj. ne prelazim da budem korisnik bez ugovorne obaveze gde je paket skuplji za 400din.Danas me zovu iz korisničkog servisa da me podsete da mi ističe UO i da nije problem ako neću nov ugovor ali sigurno prelazim na paket bez ugovorne obaveze gde je paket skuplji.Dva puta sam je to pitao i dva puta mi je odgovorila potvrdno....
 
Vec par dana pokusavam da kupim amss paket i ne uspeva mi, danas me zvali jer mi je istekao paket lik kaze probaj neki drugi pretrazivac. Ja probao na chrome, edge,IE, Mozilu nista, i probam na 2 uredjaja nista. Ukljucim mobilni internet radi -_-
https://webshop.amss.org.rs/ Da li neko moze da proba da li mu radi bas ova adresa, sajt kao sajt radi samo shop ne. Najbolje ako moze neko ko je NAT-ovan da proba na SN...
 
amss.org radi, ali ne radi taj webshop, ukljuci onaj vpn iz opere recimo i radice ti webshop
 
Vec par dana pokusavam da kupim amss paket i ne uspeva mi, danas me zvali jer mi je istekao paket lik kaze probaj neki drugi pretrazivac. Ja probao na chrome, edge,IE, Mozilu nista, i probam na 2 uredjaja nista. Ukljucim mobilni internet radi -_-
https://webshop.amss.org.rs/ Da li neko moze da proba da li mu radi bas ova adresa, sajt kao sajt radi samo shop ne. Najbolje ako moze neko ko je NAT-ovan da proba na SN...
Ne otvara sajt na SuperNema kao što kaže Alister opali neki vpn...
 
Kod mene otvara,IP adresa iza NAT-a počinje na 100.90....a na myip je 178.79 a speedtest kaže da sam kod mts-a.
 

Prilozi

  • 2021-04-19.png
    2021-04-19.png
    664.8 KB · Pregleda: 54
Pošto smo komšije i isti nam je bio provajder(Kopernikus) interesuje me da li su sledeći kanali kod tebe u HD rezoluciji.U pitanju su RTS3,STAR TV,PRVE-LIFE,MAX,FILES,KICK,PLUS,WORLD,REDTV,TRACE SPORT,FIGHT NETWORK,CINESTARTV-COMEDY I FANTASY,VIASAT EXPLORE,VIASAT NATURE?Ima tu još lokalnih kanala koje treba da su HD ali nije bitno....
Nista od tih kanala nije u HD, a pise im kao da su HD...
 
Nista od tih kanala nije u HD, a pise im kao da su HD...
Ja sam prijavio korisničkom servisu, oni veoma začuđeni proslede u Lazarevac a onda me zovu iz Lazarevca i kažu da ti kanali i ne treba da budu u HD. Ja onda ponovo u korisnički servis a ona me pita da li sam preskenirao kanale. Jednostavno sam odustao i rekao im da zaborave....
 
Jel zna neko kako da preskeniram kanale ,imam ,move stb,cak ni onaj i podrske nije znao ,nadji pretragu ,gde da je nadjem kad je nema.
 
@Gileb Evo screenshot-a, jutros sam opet resetovao ruter, tako da pretpostavljam da je ovo sve sto je nakupio posle reseta.
Net mi puca i na smartTV koji je povezan i preko LAN kabla na ruter.
Ako neko ima predstavu, sta bi ovo moglo da bude.

Pogledajte prilog 304216


Slicna situacija... samo sto ovde ne izbacuje gresku svaki put kad pukne net. recimo veceras u 23h je opet doslo do prekida, a ovde u Log fajlu nema nista u vezi toga
 

Prilozi

  • Capture4.PNG
    Capture4.PNG
    87.3 KB · Pregleda: 39
  • Capture2.PNG
    Capture2.PNG
    69.1 KB · Pregleda: 39
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno