Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad narod skapira da Supernova uz pomoc drzave otima korisnike od sbb akcijama 12 meseci po 1 din. (ko finansira kanale, radnike, lokale, infrastrukturu.. supernove godinu dana, kad ide sve za dinar, pa ko drzava) , ali poenta price je , kad 95% ljudi predju kod njih onda ce oni da podignu cenu, smisle nesto, cime ce sve ovo sto su davali da uzmu naraodu i vise od toga. Kako to ide KO NE PLATI NA MOSTU, PLATICE NA CUPRIJI. Pametnom dovoljno.
I da ne bude da sam neki antisupernovas, licno ja imam supernovu, ali imam u drugog kuci i total. ali sam samo realan ovom pricom.
 
^ sta je pitanje ? ja ta dva sajta koristim
 
@Nes* NIje pitanje nego je polu-šaljiv odgovor na komentar iznad mog : "zašto ima tako malo naslova na Apollon". Jer je u drugoj temi na Benchmark-u krenula polemika o teoriji da će na Apollon da koriste "narodne" titlove kao što to rade na Pink kanalima.
 
Definitivno je Move box najveća kanta od svih bokseva na kugli zemaljskoj i ko god planira da pređe u Supernovu, mojemu je savet da zaobiđe ovog operatera jer će uštedu u mesečnoj pretplati koju dobija kroz 12 meseci po 1 din da potroši na bromazepam ili neke druge lekove za smirenje. Potpisujem - Move box = kAnTa/sMeĆe/g.VnO...
Supernova po isteku ugovora se pozdravljamo najverovatnije.
 
Definitivno je Move box najveća kanta od svih bokseva na kugli zemaljskoj i ko god planira da pređe u Supernovu, mojemu je savet da zaobiđe ovog operatera jer će uštedu u mesečnoj pretplati koju dobija kroz 12 meseci po 1 din da potroši na bromazepam ili neke druge lekove za smirenje. Potpisujem - Move box = kAnTa/sMeĆe/g.VnO...
Supernova po isteku ugovora se pozdravljamo najverovatnije.
Šta si mu radio kad ga toliko ocrni?
 
Stigla druga programska šema.Mislim da večeras rade,pošto je bilo na skymaster blokirano,obrisao sve i ponovo pretraga.Sad su sve prve HD,dobio Liverpul TV,Kuvo TV HD, ,vidim Pančevo TV HD,Dunav TV HD,neki su na drugom rasporedu.Sad ima i Toxic folk,Toxic Rap,Star TV sad HD,Sci Fi HD vraćen u HD,al mi zaključan i dosta drugih novih i starih kanala zaključano.Ne znam zašto, verovatno u drugi paket.Sad je Pink premium HD,CineStar comedy je HD i Fantazy HD,Sva tri Viasat su prešla u HD. Inače Ex-RV,Voždovac
 
Poslednja izmena:
Imaju samo filmovi, nema serija.
 
Stalno mi iskace ova poruka iako neman niti jedan strim.

Da li jos neko ima isti problem?
 

Prilozi

  • Sn1.jpg
    Sn1.jpg
    116 KB · Pregleda: 105
Poznat bug /gremlin ako gledaš sa različitih IP adresa ostanu "zombiji". Zovi podršku i traži sa obrišu.
 
Jeste primetili koliko su slova u prevodu loseg kvaliteta (cak i na HD) ? Nisam obracao paznju toliko na to dok se nisam malo prilblizio i bolje zagledao. Da li je to ogranicenje tehnologije koja se generalno primenjuje kod kablovkih kanala ili jednostavno nemar/neznanje provajdera ?
 
Jeste primetili koliko su slova u prevodu loseg kvaliteta (cak i na HD) ? Nisam obracao paznju toliko na to dok se nisam malo prilblizio i bolje zagledao. Da li je to ogranicenje tehnologije koja se generalno primenjuje kod kablovkih kanala ili jednostavno nemar/neznanje provajdera ?
Ja sam čak primetio da sa ovom novom programskom šemom nemogu uopšte ugasiti titlovi
 
Šta si mu radio kad ga toliko ocrni?
Za internet nemam zamerki, dobar je stvarno. 5x sam ih zvao i stvarno dođu brzo, odmah sutradan i nešto čačne kao - to je to. Dva zadnja puta su mi obećali da će da mi menjaju box i nisu. Loše loše stvarno. Vraćanje je noćna mora, ide ton a slika ono "dugine boje" i piše greška...ili prozor ono nešto time out...sve treba neku foru i caku da znaš da bi proradilo i došla slika. Loše lošeeeee, tanko
 
I bolje tako. Ranije stalno moraš da ucitavas ili ih čak i nema ako je sat pomeren.
 
Ceo dan mi na jednom od 3 tva pise da su kanali zakljucani, izrotiram kartice na 2 tv i uvek na tom istom ostanu zakljucani znaci nije do kartice, bivsi vektor net.
Uradim pretragu nadje 300 kanala ali i dalje ostanu zakljucani. Zvao tehničku pojma nemaju poslaće nekog, sta moze biti?
Neko ideju?
2 tv-a preko kablovske rade normalno, zvao sluzbu pokusali karticu da resetuju i opet nista.
Kad rotiram kartice opet na tom istom tv-u pisu da su kodirsni kanali.
Odem uradim pretrazivanje kanala nadje tipa 320 digitalnih, 6 analognih, analogne mogu da gledam digitalni zakljucani.
 
Samsung ue43mu6122k
Pusti onaj 999 kanal njihov, sve u fulu slika, pusti analogne
Al ostale jok
IMG_20210403_132952.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20210403_133012.jpg
    IMG_20210403_133012.jpg
    98.4 KB · Pregleda: 81
I samo na tom TV-u, bilo koja od te 3 kartice ne radi ! a na ostala 2 TV-a rade sve 3 kartice ?
Probaj sa update TV-a, za pocetak, skeniraj samo digitalne kanale
a da li si probao da rotiras cam modul, ne samo kartice ?
 
Poslednja izmena:
Treci tv nisam dirao jer je pribijen uz zid tesko dolazim do kartice.
Na ova 2 sam rotirao i modul, intereantno je na ovom koji radi kad izvucem kartice programi rade, znaci da kartica nije neophodna.
Totalna ludorija
 
Da to svakako, cekam da izadje ekipa.
Al pre ponedeljka tesko :)


E boze boze..na kraju uzmem resetujem softver od tv, roknem ga na fabricka podesavanja, formiram ispocetka i evo sve radi
 
Vec preko sedmicu dana klikcem captcha na google,imam packet loss u online igrama,poslao mail na sajtu supernove a oni poslali montera koji kaze da je signal prejak i stavio prigusivac signala,packet loss bio jos veci pa sam uklonio prigusivac,pingovao sam sajtove i povremeno izbacuje "request timed out" a pojavio se ponovo captcha koji je jutros nestao na kratko.
Jeli ovo cesta pojava kod korisnika supernove? Imali resenja za stalno klikcanje bicikla hidranata i buseva na google pretrazi? Pre mesec dana sam potpisao ugovor,izgleda da je ovo problem sa previse korisnika na jednoj ip adresi,evo sad u 23 sati smirilo se radi bolje net.
 

Prilozi

  • pp.PNG
    pp.PNG
    83.6 KB · Pregleda: 59
captcha bi trebalo da nestane (ili bar da se manje pojavljuje) kad si ulogovan na google nalog u tom browseru...
na slici se ne vide gubici ako ja ovo dobro citam...
 
Neko ideju?
2 tv-a preko kablovske rade normalno, zvao sluzbu pokusali karticu da resetuju i opet nista.
Kad rotiram kartice opet na tom istom tv-u pisu da su kodirsni kanali.
Odem uradim pretrazivanje kanala nadje tipa 320 digitalnih, 6 analognih, analogne mogu da gledam digitalni zakljucani.
Isti problem je imao moj ćale (isto je bio kod vektora).
Na kraju došli, zamenili su mu karticu i sada radi (i priznali da su u centrali nešto zeznuli i da dosta korisniks ima sad taj problem).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno