Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jednu nedoumicu u vezi NAT-a. Vec je apsolvirano na forumu da vecina korisnika nece ni primetiti da je natovano. Kod torrenta su najvise pogodjeni privatni trackeri. A sta je sa real debridom, premiumize? Da li se mogu koristiti bez problema? Kod all debrid-a ip adresa koliko znam nije bitna. Jel neko pod NAT-om probao ove servise?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ako onaj kome seeduješ ima javnu adresu, trebalo bi da radi normalno, samo ako ste obojica iza nat-a neće raditi.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Koja je šifra za ulazak u podešavanja na ovom Mercusys ruteru?
 
Aj kad smo opet kod NAT-a, skoro su mi promenili IP.
Ista je adresa na whatsmyip i u podesavanjima rutera. Adresa počinje sa 109.198.xx.xx
Da l' je nat?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
To nije NAT adresa. One počinju sa 100.64.0.0 i zavrsavaju sa 100.127.255.255.
 
Da li na Tehnicolor modemu mogu nekako da se promene DNS serveri? Ja gledao i ne vidim da moze. Jel neko probao?
 
Pa to sam i ja pomislio ali mi nije bas najjasnije sta se dobija ako modem i dalje pristupa preko "standardnog" dns-a?
 
Pa to sam i ja pomislio ali mi nije bas najjasnije sta se dobija ako modem i dalje pristupa preko "standardnog" dns-a?
Napisao sam ti šta znam da sam pročitao ovde. Ne razumem se u tematiku i ne znam čemu služi promena DNSa. Možda ti odgovori neko stručniji.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Bitno je preko kojeg DNS-a pristupa računar a ne modem.Ako nije menjano na mrežnoj karti pristupiće preko DNS-a modema,ako je promenjeno na mrežnoj onda pristupa preko tog koji si upisao.
 
Poslednja izmena:
Bitno je preko kojeg DNS-a pristupa računar a ne modem.Ako nije menjano na mrežnoj karti pristupiće preko DNS-a modema,ako je promenjeno na mrežnoj onda pristupa preko tog koji si upisao.

Hvala na odgovoru!
 
Od jutros K1 i Drtv zakljucani na vektor,/supernova, zbog cega?
Nije valjda da ih ne pustaju vise u osnovnom paketu
 
Zvali me danas iz supernovae,kao imam zastareli packet start tv I nternet 60mb/s. Nude mi povecanje brzine na 80mb/s I gledanje tv-a na tri druga uredjaja uz potpisivanje drugih ugovora za 100din vise(2699). Stark ugovora mi istice za tri I po meseca. Neko saver?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Zvali me danas iz supernovae,kao imam zastareli packet start tv I nternet 60mb/s. Nude mi povecanje brzine na 80mb/s I gledanje tv-a na tri druga uredjaja uz potpisivanje drugih ugovora za 100din vise(2699). Stark ugovora mi istice za tri I po meseca. Neko saver?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
Sam to moraš odlučiti, ovde možeš dobiti 500 saveta različitih.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Od jutros K1 i Drtv zakljucani na vektor,/supernova, zbog cega?
Nije valjda da ih ne pustaju vise u osnovnom paketu

Nije nista od toga zakljucano na RV
Zvali me danas iz supernovae,kao imam zastareli packet start tv I nternet 60mb/s. Nude mi povecanje brzine na 80mb/s I gledanje tv-a na tri druga uredjaja uz potpisivanje drugih ugovora za 100din vise(2699). Stark ugovora mi istice za tri I po meseca. Neko saver?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Jel su nudili neke mesece gratis?
 
Poslednja izmena:
Bilo je jutros na kratko, sad rade opet.
Mozda je smih programa bio zastoj, uglavnom pisalo je da je kodiran
 
Nijedan mesec gratis nije mi nudjen,prvo je u ponudi bilo samo povecanje brzine neta a na moje pitanje nude li jos nesto,ponudili su tv na tri dodatna uredjaja. Radije bi sacekao istek ugovora ,mozda ponude nesto bolje?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Ništa oni tebi nisu ponudili što ti sam ne možeš da dobiješ jer to što su ti ponudili je standardan paket Super par.Zovu te ranije da potpišeš ugovor da ne bi prešao kod drugog provajdera,ne daj bože kod SBB-a.Ne daju ti pogodnosti tipa besplatnih meseci jer si još vezan ugovorom.Koga upecaju upecali su...Trebalo je da im kažeš da prelaziš kod SBB ili Oriona kada ti istekne ugovor i onda da pitaš kakva je njihova ponuda.Dobijali su ovde ljudi 6 meseci za dinar iako nisu novi korisnici tako da znaš šta ti je činiti ako te nije sramota da se cenkaš sa njima.
 
Tako je, meni je isticao ugovor, otišao kod njih i rekao šta mi nudite imam ponude od druga dva provajdera, nisam ni stigao do kraja da izgovorim, dadoše 6 meseci po dinar, isto kao da sam novi korisnik...
 
Koji grad? Nude ako stvarno imaju konkurenciju pa se plase da ne odes. Inace tamo gde nema konkurencije nema sanse da se dobije 6 meseci po dinar. Ja sam se 7 meseci sa njima ganjao, istekao mi ugovor u janauru, tek u julu sam obnovio. Isto trazio to, pretio da cu preci kod drugog, a oni mi ladno odgovorili, slobodno jer u Svilajncu osim SN nema drugih. Tako da na kraju nista nisu hteli da daju osim Hbo za dinar na godinu dana i tv po tvom...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Kazes kolega prelazim na mts adsl/vdsl i uzimam Eon van mreze. Ja sam tako komsiji ovde u Plani izboxovao 6 meseci po dinar za super par :)
 
Na Adsl od 20mb, znaju i oni da niko lud ne bi presao na to, pogotovo sto nk toliku brzinu ne mogu da izvucem. Mozda tamo gde ima optike, pa ova prica i prodje. Teske su stipse, monopolisti i ne haju za nista...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ja sam nov korisnik i kad sam rekao da ću uzeti total tv, dali su mi 12m po dinar

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Jutros mi svi kanali izbrisani i sad ne mogu da nadjem nijedan kanal preko auto tuning. Nikad ovako nije bilo
Divota
 
Poslednja izmena:
Stavi da ti skenira digitalne kanale [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kazes kolega prelazim na mts adsl/vdsl i uzimam Eon van mreze. Ja sam tako komsiji ovde u Plani izboxovao 6 meseci po dinar za super par :)

Ne postoji gora kombinacija po njih nego da uzmeš ADSL kod mts-a a EON od SBB...Mislim da će pre da te puste da promeniš komplet provajdera nego da napraviš ovu kombinaciju.
 
Cam modul, jedino nalazi onih 6 analognih kanala

Izvadi cam modul iz tv-a, sačekaj par minuta, obriši sve kanale što ih imaš, vrati cam modul i pokreni skeniranje samo DTV-digitalne kanale bez ATV-(analogni).....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno