Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dzabe emisija, ne bodu u centar tj SK nego za N1, klasicna politicka emisija, gubljenje vremena ...

Poslat ti je link
 
Ja sam govorio o regularnom live stream na sajtu N1. Nema samo za Srbiju. Nije to od juče naravno ima već neko vreme kako ga nema. Al zašto ga nema samo za Srbiju?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nema klasican stream sa njihove strane vec oko pola godine ali ima ovaj drugi ...
 
Ma dobro, ja sam danas otvorio probni nalog na EON-u, pa imam 15 dana gratis.
 
Radio je link na sajtu N1. Onog dana kada su ukinuli kanale, gledao ssm preko neta. Vec u nedelju ili ponedeljak, stranica je ugasena.
 
Evo odgovora na mnoga pitanja u vezi ove situacije koja su postavljena u temi:

United Group: Nedolično ponašanje Telekoma, saradnja samo uz fer tržišne uslove http://rs.n1info.com/Vesti/a563094/...Telekoma-pokazuje-ispravnost-nase-odluke.html


Mislim da je ovo tačka na slučaj. Nema tu šta više da se saopštava.
Ja iz ove njihove objave kontam da Telekom neće ugovor za celu mrežu nego samo za delove koji su i ranije imali UM kanale,ili nešto propuštam?

Sent from my T1 7.0 using Tapatalk
 
Od kada su poceli da enkriptuju fajlove snimane sa STB? Jel ima neki nacin da se to gleda na kompu?
 
Ja iz ove njihove objave kontam da Telekom neće ugovor za celu mrežu nego samo za delove koji su i ranije imali UM kanale,ili nešto propuštam?

Telekom zeli sve kanale, Junajted grupi to ne odgovara pa pokusava pricu da spinuje preko N1. Aktiviranje komisije za zastitu konkurencije ce verovatno rezultirati izmenama zakona gde ce svi kanali biti dostupni svim gradjanima, pitanje je samo da li ce za isto biti potrebno par nedelja ili par meseci.
 
Kad vidim link od Kurira na Benchmarku dođe mi da obrišem sve svoje postove i odjavim se.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Zasto kad sve novine isto pisu? Mi 20 godina nemamo nezavisne novine\televizije tako da je apsolutno isto bilo da je clanak od politike koja je nekad bila ime ili kurir\informet koji su oduvek bili izmet :)

Jedino sto je "kul" kod kurira je sto mahom koristi A.I\Bot za clanke pa bude smesno u PM :D

Edit!

Nego recite vi meni u vezi ove enkripcije od STB, kako da se resim toga?
matori snimio brdo emisija\filmova\serija pa hocu da mu prebacim to na extreni hard
 
Poslednja izmena:
Nisam probao ali mislim da moze samo na njihovom boxu da se gleda, nisu prvi ciji boxovi tako rade.
 
Ok znaci format il da samo zadrzim ovaj box sto je lik zaboravio onomad tako da imam jedan viska x.x

*mjau**mjau**mjau* matori zapeo da snima sa tim smecem umesto da snima preko tv_a al dobro sad ce morati xD
 
I da je snimao preko TV svaki digitalni sadrazaj je kriptovan i moze se pustati samo na uredjaju gde je snimljen.
 
Nije bas tako ima boksova koji normalno snimaju i gledljiv snimljen materijal na svemu.
 
@bakara sad cu bas da vidim
Moj tv tesla može da snima al u nekom ne znam ni ja u kom formatu, da bi gledao na kompu moram da konvertujem. Isto tako i sa starim STB boksom koji je ostao od AVcoma. Novije uređaje nisam imao priliku da vidim dal snimaju u neki normalan kodek

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mozes da konvertujes u bilo koji format preko vlc plejera
 
Ako se obistini ovo što piše kurir, to znači da bi trebalo da imamo povoljnije cene.
Mada, ako povučem analogiju sa kretnjom cena naftnih derivata, kod nas ništa nije razlog da cene padnu, samo da rastu.
 
Svakako su EU institucije osudile privilegovanje državnog operatora u izveštaju za 2019 godinu. Može se napraviti analogija sa zagađenjem vazduha gde su tek nakon packi uvukli zube. :d
 
Eon sport mi je opcija kad se uverim da ne blokiraju ovi iz SN.
Za sada sve normalno radi, meni je u nedelju uveče između 21 i 23h nekoliko puta štucala app, najverovatnije zbog opterećenja neta, nakon toga do 4 ujutro i svih prethodnoh dana u večernjim satima radi najnormalnije. A do kada će i da li će biti blokiran pristup ne znaju vrv ni oni sami iz Supernove. Da sam na njihovom mestu ja bih to odmah uradio. Na moju sreću nisu se toga (još uvek) setili.


Eon sport paket van mreze radi na svim mrezama, i ne blokira SN nego sam Sbb...
Iz mog iskustva ovo je netačno. Mojoj drugarici je na mom SN, ex RV netu najnormalnije radila app a kod kuće na MTS netu je bila u blokadi.


Što se tiče šerovanja EON app sa fona na tv, uključen smart view na Samsungu, Sony (android) ga prihvati i potom sve najnormalnije radi.
 
Ako se obistini ovo što piše kurir, to znači da bi trebalo da imamo povoljnije cene.
Mada, ako povučem analogiju sa kretnjom cena naftnih derivata, kod nas ništa nije razlog da cene padnu, samo da rastu.
Kurir i istina? Ok.

Suza mi krenula...
Mislim da stvarno niste fer svi koji raskidate ugovore.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
6b93659b102c02bf63ff27cb714899f6.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno