Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li neko ima optiku 1000/100? Kakva su iskustva, koliki je realni test. Ima li vise modela modema da znam kada budu dolazili da trazim neki bolji
 
Jel to Eurosport dobio vraćanje unazad? Nisam pre dva dana to imao

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Jel ima neko problema sa signalom na tv-u tipa radi ok 5 min i onda bude crn ekran i odma se vrati slika i tako non stop.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Jel ima neko problema sa signalom na tv-u tipa radi ok 5 min i onda bude crn ekran i odma se vrati slika i tako non stop.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Upravo gledam Tv i sve radi, koji program gledaš pa da vidim

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nisam momentalno kuci ali to mi se desava na svim kanalima i to već nekih mesec dana. Probao da menjam one džekove da resetujem uređaj ali nista nije pomoglo. A na tv u drugoj sobi sve radi normalno.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Sve je normalno, probaj taj tv gde je sve normalno prebaci tu gde nije normalno pa vidi.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Postoji li mogućnost da admin odvoji temu supenova internet od tv, pošto me internet supernove uopšte ne interesuje...?

Mene opet kablovska tv skoro uopste ne interesuje nego me zanima internet a vidim je otprilike 2/3 teme vezano za kablovsku....
 
Kolege srećna vam nova godina da vam bude bolja i lepša nego prethodna. Da nam svima bude uspešnija i bolja.
cb2f104b98da256b5973afe4fcbe06c6.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Takođe i tebi muki sve najbolje

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Zamenio sam tv i na ovom je sve ok znaci tv zeza samo neznam sta bi moglo biti.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Zamenio sam tv i na ovom je sve ok znaci tv zeza samo neznam sta bi moglo biti.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Resetuj taj tv što zeza na fabrička podešavanja, ponovo pronađi kanale pa vidi dal će onda da bude sve ok i na njemu
 
Postoji li mogućnost da admin odvoji temu supenova internet od tv, pošto me internet supernove uopšte ne interesuje...?

Pametan predlog, tako bi svi znali gde da traže odgovore u vezi usluga koje ih zanimaju. Gigantske su teme, čak bi jedna mogla da se bavi samo pitanjima u vezi obnove ugovora kod raznih operatera.
 
Resetuj taj tv što zeza na fabrička podešavanja, ponovo pronađi kanale pa vidi dal će onda da bude sve ok i na njemu
Probao sve i nista ne vredi pomirio sam se da je tv pošto ima i godina jeste lcd samsung ali 13 godina,dosta je i sluzio.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Probao sve i nista ne vredi pomirio sam se da je tv pošto ima i godina jeste lcd samsung ali 13 godina,dosta je i sluzio.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Sa srećom se ponovio u novoj godini, da kupiš još bolji i lepši.
Mom tv-u je letos istekla garancija od 3 godine, tako da sad sve dalje super je, kad stane novo ide.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
E, to i mene baš zanima. [emoji16]
 
Kako me zeza wifi na ovo raspalom "Cisco" ruteru što daju. Kako da ubedim ljude da dodju da mi zamene ruter?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ja trenutno imam razveden PTT KDS na 3 etaže koaksijalnim kabelom.Ako može neko da mi objasni da li ću ako pređem na SUPERNOVU moći iskoristiti postojeće kablove ili moram provlačiti druge (mislim da je neizvodljivo).U ulici nam je prošla SUPERNOVA (kutije na banderama omotane kablovima sa sajlom) Hvala
 
Ja trenutno imam razveden PTT KDS na 3 etaže koaksijalnim kabelom.Ako može neko da mi objasni da li ću ako pređem na SUPERNOVU moći iskoristiti postojeće kablove ili moram provlačiti druge (mislim da je neizvodljivo).U ulici nam je prošla SUPERNOVA (kutije na banderama omotane kablovima sa sajlom) Hvala
Moći ćeš

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Pitanje da li će baš moći jednostavno jer po opisu(kutije sa omotanim kablovima) verovatno je prošla optika a ne coax tako da će optika morati da uđe u stan pa posle razvod na postojeći coax za televizore...
 
  • Like
Reagovanja: M J
Progutali su slovo "B", pa pretpostavljam da se ovo odnosi na pozivanje taksi službi iz fiksne mreže.

https://mojasupernova.rs/a1288/Privatni/Podrska/Servisne-informacije/Obavestenje-za-korisnike.html

Svi korisnici koji u paketu imaju uslugu fiksne telefonije, a u skladu sa članom 107, stav 1, Zakona o elektronskim komunikacijama, mogu raskinuti ugovor bez obaveze plaćanja troškova u vezi sa prevremenim raskidom.

Tako bi bar trebalo da bude.

У Ехе нету нису чули за ову вест.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno