Šta je novo?

*Supernova - kablovski distributer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inace drug iz US mi kaze da hoce da predje na Verizion Fios 1gb....nije tamo bas jeftino.... od 80 dolara....
 
Kasno sam se uključio, na zadnjih 5 min. Ne znam šta da kažem. Ugasili stream, a vode kampanju "da se vidi N1". Pustim ponekad njih, ali ne mogu ni njih dugo da gledam. Muka mi je više od politike. Godine, verovatno.

Ispratio sam emisiju, iskreno smesni su sa ovim apelom. Daleko je ova kampanja od borbe za slobodu medija. Ipak su komercijalna televizija.
 
Koja vam je jacina signala na tv risiveru, kod mene je na sva 3 jacina 51% ona plava linija, zelena 100%

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
92/100% i na tv i preko stb-a. Varira par % zavisno od doba dana.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ispratio sam emisiju, iskreno smesni su sa ovim apelom. Daleko je ova kampanja od borbe za slobodu medija. Ipak su komercijalna televizija.
Kako ide ona: good morning Vietnam!

...riding on 720p...
 
I kod mene u Borči isto kao kod vas, tokom dana je ok, uveče, trenutno sada, manja brzina i ima stalno izgubljenih paketa.
 
Pa odes na moto i f1 stranicu i kupis ppv...
Na stranu što nema mogućnosti, i ono što može neće skoro niko u Srbiji da plati, zaboravio si odakle si otišao.


Imam drugove koji bi mogli da plate ali neće, lakše im da kukaju kako nema redovnih prenosa, npr NBA.(do ove sezone) na SK je bilo 1-2 utakmice nedeljno do plejofa, potom bi pojačali a ful prenosi su bili tek od finala konferencija.
 
Nema tog PPV boxa za pojedinacne sportske i druge dogadjaje jos uvek kod nas, ako se ne varam.

Za boks AJ i Ruiz se moglo kupiti, plus ekskluziva. A ko je vani, dazn je netflix za sportske dogadje live. On demand. Nism probao preko vpn.

Pa ne treba ti tv box. Sve je preko aplikcija. Za sve uredjaje. Probaj i kupi europsort, instaliraj eurosport player
Na bilo koji uredjaj i uzivaj. Ove pretplate mozes koristiti kada god, gde god i n cemu god.

Za Netflix, Prime, ti treba samo internet, zar ne?

Zelim da kazem da postoji izbor. I necu vise u off.
 
Poslednja izmena:
Kod mene ne otvara ovaj link... Da nije ukinut free trial?
Ja juce jedva nadjoh da aktiviram. Ali nikako nisam uspeo ponovo da nadjem jer sam hteo drugu da posaljem link. Za mene sam nasao tako sto sam u google trazio "eon 15 dana besplatno". Kako sam nasao ni sam neznam. Znam da mi je trebalo neko vreme. Mozda su sklonili u medjuvremenu. Mozda su ovde procitali ideju sa drugim karticama. Ali mogu reci da super radi na telekomov vdsl 20/4. Brzo otvara kanale, brzo radi gledanje unazad. Iako mi istice ugovor sa supernovom juna, ostacu korisnik samo kablovske televizije kao do sada ali obavezno uzimam ili total tv ili bar eon sportski paket.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ukucaj u google "eon 15 dana besplatno" pa da tek tu vidiš komediju :D

Prvi rezultat pretrage je Supernova :D
97560321beb9ef67786f7e0f15a2fdd3.jpg
 
81-100%. Uglavnom 81, poneki 83 a retki 100. Pre ugradivanja filtera bilo za par posro2 bolje


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
92/100% i na tv i preko stb-a. Varira par % zavisno od doba dana.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Kod vas je odlican signal, nemam problema sa slikom ni sa internetom al me zanimalo koliko se krece kod drugih i koliko treba da bude.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ja sam i pobegao sa Supernove aprila prošle godine, jer sam pretpostavio da će do ovoga jednog dana i doći.

Znajte da u EX Yugoslaviji postoji puno dobrih ljudi, koji dele liste potpuno besplatno. Vaše je samo da imate dobar internet, android stb, i da instalirate android aplikaciju STBEmu. Učite kako se aplikacija podešava, kako se ubacuju linkovi i MAC adrese, pretražujte fejsbuk grupe koje se ovim bave. Ja imam sve kanale, čak i više nego što mi treba i to potpuno besplatno.

Ko baš želi, neka se javi u inbox za više detalja.

20200129_081715.jpg 20200129_081812.jpg 20200129_081913.jpg 20200129_082024.jpg
 
Ja sam i pobegao sa Supernove aprila prošle godine, jer sam pretpostavio da će do ovoga jednog dana i doći.

Znajte da u EX Yugoslaviji postoji puno dobrih ljudi, koji dele liste potpuno besplatno. Vaše je samo da imate dobar internet, android stb, i da instalirate android aplikaciju STBEmu. Učite kako se aplikacija podešava, kako se ubacuju linkovi i MAC adrese, pretražujte fejsbuk grupe koje se ovim bave. Ja imam sve kanale, čak i više nego što mi treba i to potpuno besplatno.

Ko baš želi, neka se javi u inbox za više detalja.

Pogledajte prilog 280757 Pogledajte prilog 280758 Pogledajte prilog 280759 Pogledajte prilog 280760

A ne razmišljaš prijatelju da to mali broj ljudi može i zna da uradi. Većina njih jednostavno želi da uključi TV i bira programe. Tako da to i nije tema za ovaj forum.
 
Ko ne zna to da uradi, neka zanemari post. Nisam znao ni ja, al' muka naterala, pa naučio. I ja želim da uključim TV i biram programe, ali ništa od toga. Uglavnom, samo sam želeo da pomognem.
 
Poslednja izmena:
Uzgred to gore pomenuto nije baš legalno i jednog dana će i u Srbiji neko da nastrada zbog toga...
 
Sreca pa drzavne institucije rade sve legalno, ne palamudi.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno