Šta je novo?

Supernova (2024)

@sonetpro_kg

Prelaziš na novi paket pa samim tim i veća brzina, bez obzira na cenu koju izboksuješ.

@Muki.Beograd

Nema nekog velikog izbora, po kvalitetu su svi "ništa posebno" a Orion trenutno jedini nudi 50% popusta na račun tokom cele ugovorne obaveze, tako da je to jedan od faktora koji bi kod mene prevagnuo da sa Supernove pređem na Orion. Nažalost, kod mene u ulici još uvek nemaju priključak, pa sam prinuđem da biram između Supernove i SBB-a.
 
@sonetpro_kg

Prelaziš na novi paket pa samim tim i veća brzina, bez obzira na cenu koju izboksuješ.

@Muki.Beograd

Nema nekog velikog izbora, po kvalitetu su svi "ništa posebno" a Orion trenutno jedini nudi 50% popusta na račun tokom cele ugovorne obaveze, tako da je to jedan od faktora koji bi kod mene prevagnuo da sa Supernove pređem na Orion. Nažalost, kod mene u ulici još uvek nemaju priključak, pa sam prinuđem da biram između Supernove i SBB-a.
Ma orion pola kanala nema vraćanje unazad, arene nemaju, ko voli sport uskraćen je za to, ima još kanala koji se gledaju, isti problem. Eurosport nemaju šta reći dalje. Žalosno.
 
Zamislite samo tu reklamu, Telekomov agent zove sa Yettelovog broja da moli korisnika za nastavak saradnje.
Na kraju sam pristao, s obzirom da sam zadovoljan SN optikom, ali baš sam se bio nameračio da ih napustim, iz principa.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240214_153349_Messages.jpg
    Screenshot_20240214_153349_Messages.jpg
    134.1 KB · Pregleda: 107
Imaju arene, ali govorim da nemaju sve vraćanje unazad. O tome pišem. Tako da su sa te strane teški prevaranti.
Mislim da reč "prevaranti" nije baš odgovarajuća, zato što mislim da nigde nije naznačeno da svi kanali imaju opciju premotavanja.
Kao što je neko pomenuo Orion jedini trenutno ima akciju 50% na celu ugovornu obavezu, pa je možda to nekom veći prioritet u odnosu na premotavanje na svim, odnosno pojedinim kanalima.
Uglavnom izbor postoji, pa u zavisnosti kome šta odgovara, to i uzima.
 
Mislim da reč "prevaranti" nije baš odgovarajuća, zato što mislim da nigde nije naznačeno da svi kanali imaju opciju premotavanja.
Kao što je neko pomenuo Orion jedini trenutno ima akciju 50% na celu ugovornu obavezu, pa je možda to nekom veći prioritet u odnosu na premotavanje na svim, odnosno pojedinim kanalima.
Uglavnom izbor postoji, pa u zavisnosti kome šta odgovara, to i uzima.
Ma daleko im lepa kuća... Tako da narode ko misli da ide u orion dobro, ali dobro razmislite što kolega @shamanNS kaže "zlorion" nije ni pogrešio nikad. Kad god sam ih pitao za eurosport i discovery, tako me slatko otkače ko oči da im vadim. Napominjem što dalje.
 
Imali si pre EUROSPORT i DISCOVERY ali ih već godinama nemaju. Verovatno im bilo skupo da nastave saradnju.
 
Orion je svetlosnim godinama po svemu ispred ovog supersranja.A ne bih se osvrtao na njegov naziv zlorion,pošto i on sam zna da nije odgovarajući :)
 
Ma nebitno,idemo dalje ;)
Nego javi se na PM imam jedno pitanje za tebe.
 
Ja sam na starom Exe net paketu I ponudili su mi Super Plan 2XL 12 meseci 50% popusta, 2350 din, 12 meseci full cena, 4800 din.

Yetel mi nudi za 4400 din na 24 mes net+televiziju+lg TV od 55" 55ur78003lk.aeu

Ili net+televizija 6 meseci po 1 dinar, posle 3000 din mesecno. Net u oba slucaja je 300/150, ne verujem da ukljucuje HBO +, HBO max

Sta je bolja opcija ovde?
 
yettel mozes da dobijes 12m po din + 18 paket mesecno preko agenta ili 9m po din + 18 paket
 
Pa sta je bolje uzeti Yettel M ili ovaj Supernova.

Super PLAN 2 XL
410 + kanala, 120+ HD kanala
• do 2 MOVE STB
• MOVE ’N’ GO - 3 naloga za mobilni
• HBO paket + HBO Max
• X Plus paket
• Apollon SVOD
• Arena Sport, Superstar
• internet do 400/20 Mb/s
• internet do 1000/500 Mb/s OPTIKA
 
Baš tako, sa e-računom je 4.799 din.
 
Meni odgovara ovaj Supernovin paket, do sada sam plaćao 3850 dinara mesečno sa internetom 400/200, dobijam povećanje brzine, HBO paket koji su mi bili ukinuli i za dve godine u proseku plaćam 3600 dinara mesečno, meni sasvim korektna ponuda, uz tri stb uređaja.
Je l dobijamo optiku do krajnjeg korisnika I 1000/500 internet?
Posto imam opremu koju sam jos od Exenet dobio, da li ce mi zameniti za neki noviji I jaci ruter?
 
@dzejdzej Dace ti Huawei HG8245W5-6T, preko kabla ce raditi oko 940/500Mbps, na wifi-ju oko 500/500Mbps (pored rutera).
 
Ja sam pogrešio, cena sa ugovornim obavezom i bez računa je 4899, ova cena od 5199 je bez ugovorne obaveze. I treći stb uređaj daju gratis. Obzirom da nemam neku alternativu prihvatiću ponudu.
Ja sam dobio ponudu super plan 2 XL 2 godine 50% i prihvatio sam....bili pre 2 dana i instalirali sve,sleduju 3 uredjaja koja ti odaberes.Internet optika 1000/500 a imao sam 250/80 kada sam bio na exe.
 
Pobrkao si tabelu taj GPON migrira u super plan 2 xl i imaju ga na promociji verovatno za nove korisnike

Ponudu za paket sam dobio od njih, ali obzirom da sam kao i @calaja bio kod exe net-a verovatno je ta ponuda koju je i on dobio

Screenshot_20240216-093434.png

@calaja

Da li montiraju sva tri stb-a, ili može da se nameste dva a jedan da se ostavi da sam priključim kasnije kada mi TV na koji će da ide bude operativan ?
 
Što ne mogu da instaliran Move n Go aplikaciju na iphone? Na App store aplikacija uopšte i ne postoji. Hvala unapred.
 
Nazad
Vrh Dno