Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Otvori ga Steva, generalno je OK sklopljeno
Valve im potvrdili da će samo jedan štap 16GB memorije biti. Bilo je priče kako kome zapade, 2x8 ili 1x16. Možda je i bolje ovako, malo lošije performanse u startu, ali lakše kasnije da se doda još jedan štap, nego dva da menjaš.
Koliko je sve poludelo, pre tačno 3 godine drugar je na NewEgg pazario
Asus TUF WiFI AM4 ploču, 32 GB CL 16 3200 DDR4, 1TB NVME, R5500 i RX 6600, sve ukupno 450$... fali samo napajanje i kućište, a po svemu ili isto ili jače nego ovaj SM.