Šta je novo?

Starfield

kakav genijalan side quest Mantis, ne pamtim ovako dobar momenat u single player igri još od obliviona, puna 4 sata igrao 1 quest!

hard težina, neprijatelji lvl 25-30, ja došao kao lvl 9 i završio quest na pola lvl 10, minimum jedno 50ak mojih smrti, skoro sva municija i lekovi istrošeni i na kraju ipak završen quest bez spuštanja težine i sladak osećaj pobede : )

slike nagrada u spoileru

mantis legendary suit/helmet/pack + mantis ship

9-4-2023_2-38-41_AM-okjps3mp.png

9-4-2023_2-38-50_AM-xd3i55ft.png

9-4-2023_2-38-54_AM-4tniv1jn.png
 
Poslednja izmena:
Inace ta sporedna misija ( za Mantis ) se zove Secret Outpost i dobija se ( bar meni je tako bilo ) tokom igranja neke druge sporedne misije.
I ne dobija se automatski, nego... Mora se malo gledati.
Odlicna prica.

Nego...
Planeta Zemlja, navodno ovo je sve sto je ostalo od piramida u Egiptu. Zamerka sto nisu i Sfingu stavili.
pir.png
 
samo da pitam, nigde u stvarnosti van becnhmark foruma nisam cuo da neko ovoliko (uopste) koristi rečcu "no" ako je uopste i rečca?
da li vi zaista ovako pricate i u offline zivotu? iskreno me zanima
Izgleda da Vam je ta informacija jako bitna cim morate javno da pitate u Starfield temi. No posto nam je dusevni mir nasih znatizeljnih clanova bitan, odgovoricu Vam: u offline zivotu uopste ne koristim srpsko-hrvatski jezik, samo madjarski, engleski i nemacki.
Za dalja pitanja van Starfield teme, molim Vas obratite mi se preko privatnih poruka.
Unapred zahvalan i sa postovanjem,
Duke
 
Jel probao neko sa 4090 ,performanse su smejurija izgleda da je NV nesto opasno zeznula sa drajverima itd, 50-90fps samo, vidim i ne reeditu se zali vlasnici NV kartica
radi super oko 80fps average sve ultra native 100% render...zale se, jer ne znaju :D
 


Definitivno grafika nije na 100% iako tako piše. Kod mene npr. ventilatori se jedva čuju dok je situacija totalno drugačija sa CP2077.
 
Ne znam sta je u pitanju,meni prvih 3min igre varira od 50-110fps,110 su kratki pikovi prosek je 70-80 na 4K native ultra,ali secka prilikom pomeranja kamere msm nije to klasicno seckanje ali nije smooth 100 posto to definitivno (7800x3d cpu)
 
Javi. Ja imam 570, ali sa OSAM gigabajta :)
"Tesno je" :) Mislim da ce tvojih 8GB dosta praviti razliku...Elem, u enterijeru oko 50FPS, exterijer 30 i svemir oko 42. To sam uspeo izbalansirati, a da igra pristojno izgleda... Igra deluje da je bas ono sto mi treba, opustajuca SF avantura. Kada je krenulo prvo napucavanje, HALO flesbek sam imao... :alien:
 
Kod mene su 536.40 driveri i radi rock solid.
 
pa mozes da igras ako si platio premium od 100$ ili ako si skinuo piratsku. zvanicno igra izlazi 06.09.
recimo u Diablo 4, koji je imao isti pattern, ingame shop nije radio sve do zvanicnog izlaska igre
 
Možda ovu igru najave za Xbox One, nešto mi se primer zadnjeg SW mota po glavi :sneaky:
 


Definitivno grafika nije na 100% iako tako piše. Kod mene npr. ventilatori se jedva čuju dok je situacija totalno drugačija sa CP2077.

Ovo mogu i kod sebe da potvrdim, stari legion y540 je dosta vise bucniji i topliji na nekim starijim igrama nego na Starfieldu.
 
Ne znam sto vam je toplota i buka referenca. Upalite MSI After.
 
Ne znam sto vam je toplota i buka referenca. Upalite MSI After.
MSI pokazuje GPU zauzeće 100% ali grafička vuče mnogo manja struje samim tim manje se zagreva i tiša je. Nešto se ne slaže.
 
Ne znam da li je bolje sa starim driverima, ali je kod mene karta zakucana na 100% bez sekunde dropova. Zezaju me novi driveri oko TVa pa mi stoje stari. 3070 strix je u pitanju. A mozda šestog kada zvanicno izadje igra, nvidia izbaci nesto ofišl.
 
Jedno od najkorisnijih mesta u New Atlantisu je toliko neuočljivo da sam ga otkrio tek nakon 10 sati igranja, zove se The Well i nalazi se levo od NAT stanice, odmah ispod Mast centrale. Hvala developerima na korisnoj mapi grada.
Starfield 2023-09-04 14-19-42.png
 
Ja kupih igru i za sada gledam kako drugi igraju...:cry:
 
Join the Dark side 🏴‍☠️ :D
 
Nisam imao pucanje,niti bilo kakav error,jedino kada manualno save game onda padne fsp na 10-20 i render ne uspije da uradi posao,same kockice na objektima i likovima

Kontam da je memori leak,inače imam solidnih 50-60 fpsa,zadnji drajver,6600 xt grafična 8 gb memorije
 
Nisam primetio problem sa poslednjim driverom i 4090. Verovatno nema pravila.
 
Jel vec postoje neke odredjene verzije igre ili ne,gledam po podesavanjima upscalinga ima samo za amd karte,a ovaj gore video pokazuju dlss u cemu je caka
 
Mislim da sam imao ponudjen dlss, odmah iskljucio. Provericu kad se vratim s posla.
 
Nazad
Vrh Dno