Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Naleteo sam na neke od pre par godina sto sam porucio Piere, u pitanju su polo majice, velicina je S, usao sam u nju ali je tesno,kontam da bi mi M odgovarao,ali sobzirom da su tako jeftine,a i skupljaju se,igracu na L. Jer taman kad se one skupe posle ko zna koliko pranja,doci ce na pravu velicinu,a i nije steta i da se pocepa ili baci ipak je to svega nekoliko Eura, kad uporedimo sa nekim nasim cenama ovde koje nam turaju u nekim od USCE prodavnica polo majica 1000 dinara,em sto nije malo strukirana,em sto je nekako los dizajn. Tako da L cu probati pa ne mogu da pogresim :) Hvala na odgovru,btw
 
I meni stiglo danas, i dok su mi majice M solidno sele (mada nije ovo moj ukus, ali ajde skupice se vremenom), duks sa M velicinom visi na meni. Ne znam kako ide proces zamene, da li i koliko placam ceo taj proces, ali sad je i kasno. Dok sam bio napolje na kratko, keva oprala sve -_-

Eh...
 
Ne isplati se da plaćaš poštarinu za slanje nazad. Ja sam jednu polo majicu sa fabričkom greškom slao nazad na insistiranje SD i pre nekih 5 godina to je koštalo oko 700 dinara. Majica je koštala manje od toga. Oni su mi refundirali troškove, kad su potvrdili da je fabrička greška. Posle su poskupele međunarodne pošiljke, čitao sam u ovoj temi. Tako da ili da pokloniš nekome, ili staviš na KP da povratiš bar deo novca. To sve ubuduće kalkulišeš kao mogući trošak zadovoljstva online kupovine.
 
Ja kupio neke stvari preko jednog od posrednika na FB, stigao mi juče paket bez ikakvih problema. Paket bio male vrednosti, čisto sam testirao kako to radi, pa ću verovatno uzeti i nešto skuplje uskoro.
 
Ljudi se ozbiljno bave posrednistvom, tako da nema neke velike bojaznosti, narocito sto nista ne placas unapred vec tek kad stigne roba

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Kod ovog sa 25k lajkova se plaća unapred (prvi iskače kad se pretraži "sportsdirect srbija" na FB).

Gde su ti koji ne traže plaćanje unapred? Isto na FB?
 
Ja kad je manji iznos poručujem od onog lika sa KP. Proveren, plaćaš kad stigne.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Iskustva sa SD sto se mene tice svih ovih godina su pozitivna.... Prvo sto su jeftiniji od ovih nasih "derikoza" po shopping centrima.. Konkretno, majica Kangool ili Piere Cardene na SD sam platio (pojedinacno), oko 7e svaku PC je bio 4e, taj isti model majice (polo sa kragnicom),je 1000 dinara u C&A, a sam kroj te majice ne moze ni da se poredi sa PC ili Kangool.... Pa sam tako za svega 40ak eura uzeo dobrih 6 majici sa SD,i nemam nikakvih problema..
Imao sam priliku da vise puta budem u SD prodavnici u Southamptonu, koja je ogromna zaista! ima svega,i popusta i stvari koje ne mozete naci na SD sajtu.... Tako da poslednjih par godina samo SD radi i zadovoljan sam.
 
Pogledaj na KP, uzimao preko trojice, placanje pouzecem, sve prolazi vec godinama bez ikakvih problema.
 
Gledam baš, vidim da jedan ima 20% proviziju, što je duplo više od tipa preko kojeg sam uzimao.

Ovaj ima najbolji oglas:

Usluzno porucivanje robe sa sajta www. sportsdirect. com .

Provizija 20% na iznose izmedju 25-50e, dok je na iznose ispod 25e provizija fiksna i iznosi 5e.
Isporuka je u roku od nekih 7-15 dana. U Beogradu je moguce licno preuzimanje, u suprotnom se salje Postexpressom (primalac snosi troskove postarine).

Preko 50e ne porucujem jer postoji mogucnost da roba ode na carinu sto onda podrazumeva dodatne troskove.

Troskove postarine DHL-a snosite takodje Vi i oni iznose u zavisnosti od tezine paketa (sve Vam se prikazuje obracunato na samom sajtu).

PRIMER: vrednost poručene robe (30e) + poštarina (14e) + provizija (6e) = 50e

:smash:
 
Nek uzme nekom proviziju ako je toliko glup [emoji3] .
Kolika je provizija preko tog tipa gde si ti uzimao, jel 10% ili zavisi od cene porudzbine?

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uslužno prodavanje magle.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Mogu i sam da porucim postarina je 11,6 funti ne d ajos neko uzima i dhl troskove i proviziju.Ne vidim neku isplativost za porucivanje do 50 eura preko posrednika..USteda je mala ..A jos placanje unapred tu su uvek mogucnosti za neku prevaru..
 
I ja mislim da se do 50eur isplati da sam porucim, ako nista drugo brze stigne. Sto se tice placanja "unapred" , ja mom posredniku platim tek kad preuzmem robu, tako da ispadne da on finansira moju porudzbinu. Realno i SD platis unapred sve, pa cekas robu, ne moze pouzecem.

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Iskustva sa SD sto se mene tice svih ovih godina su pozitivna.... Prvo sto su jeftiniji od ovih nasih "derikoza" po shopping centrima.. Konkretno, majica Kangool ili Piere Cardene na SD sam platio (pojedinacno), oko 7e svaku PC je bio 4e, taj isti model majice (polo sa kragnicom),je 1000 dinara u C&A, a sam kroj te majice ne moze ni da se poredi sa PC ili Kangool.... Pa sam tako za svega 40ak eura uzeo dobrih 6 majici sa SD,i nemam nikakvih problema..
Imao sam priliku da vise puta budem u SD prodavnici u Southamptonu, koja je ogromna zaista! ima svega,i popusta i stvari koje ne mozete naci na SD sajtu.... Tako da poslednjih par godina samo SD radi i zadovoljan sam.
Jel može link do te PC polo majice?
Kakvi su brojevi PC u odnosu na majice iz C&A?
U kom smislu je bolji kroj? Uže, šire, nešto treće?
 
Taj na FB je još gori, pogledaj stvarni kurs za funtu...
Kad se poplacaju sve provizije i u Srbiji se može kupiti za taj novac.

Gle stvarno, nisam ni obratio pažnju pre ovog posta. 149 dinara je njegov kurs, a zvanični oko 135, wtf? Svejedno mi se isplatilo to što sam uzeo, pošto je kod nas 1600 dinara jedan primerak, a ja sam preko njega kupio 2 za ukupno 2000, ali ovo sa kursom je baš bezobrazluk.
 
@nemanja123 , ja sam uzeo M,ali ti uzmi L. Ja sam 176cm oko 75kg,malo sitnija gradja u ramenima,tako da verujem da ti L bude odgovaralo bolje
 
Ne znam kakve si gradje ali kada bi mi šorc od neke firme odgovarao od M, majca je uvek bila L. Primer, Lidl garderoba :D
 
Koliko kosta dostava kada se narucuje do 20$, ako ima neke veze do koliko se narucuje, posto nisam pre narucivao sa sportsdirect?

Sent from my TA-1024 using Tapatalk
 
Dostava zavisi od težine i gabarita, ne od cijene. Mislim da je 14 e minimum neki.

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Potrebna pomoc/savet za SoulCal majice, konkretno uzeo bih ovu:
https://rs.sportsdirect.com/soulcal-deluxe-ombre-sub-t-shirt-mens-590427?colcode=59042799

Dosta sam citao, da su njihove velicine bas velike, imam jedne bermude koje sam uzeo namerno broj manji u odnosu na onos to uzimam uglavnom, uzeo M za 183cm i 78kg tezine. Sta kazete za velicinu za ovu majicu? Ja bih isto pikao M.
Мањи је калуп него рецимо најк, пума, нб и те јаче марке. Ја сам себи узео пар мајици л величине и све су ми биле мале. Ја сам 190/90 па ти сад процени.
 
Moj sin je nizi od tebe ima 175cm i nosi M od njih. Mislim da bi ti vise odgovaralo L. Ako je duza majica( ne mogu da procenim po slici) mozda bi i mogao M, ne znam....

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Мањи је калуп него рецимо најк, пума, нб и те јаче марке. Ја сам себи узео пар мајици л величине и све су ми биле мале. Ја сам 190/90 па ти сад процени.

E hvala ti, po tome meni onda ipak L vrh leze. Ipak 7-8cm manje od tebe i dobrih 12kg manje.
Super....msm za odgovor:d
 
Само да ти кажем да сам после узео xl која ми је онако кнап ал' је 100% памук, тако да ће после пар прања ми вероватно бити мала
 
Nazad
Vrh Dno