Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Prilikom naručivanja i plaćanja VISA karticom u poslednjoj koloni piše: "Issue Number (If applicable)"

Šta je to?
 
Ako ti ne piše na kartici, ne trebaš ga stavljati. U svakom slučaju, moja je preporuka da se uvek plaća preko PayPal-a
 
Naravno na PayPal podesiti da konverziju radi kartica / banka, a ne oni u dinarima
 
Nasao sam jaknu koja mi se dopada samo sto ima krzno (ja nisam ljubitelj toga) koje se ne skida, a nije bas da je malo.
Sta mislite, jel bi to moglo trimerom malo da se smanji? :)
 
Može, samo videće se da si ga "ošišao" i biće ružno. :d
 
Zasto na sajtu stoji da je dostava za Srbiju 13,99e, a kada zavrsim porudzbinu izadje mi 19e? Unapred hvala na odgovoru :)
 
Dostava je od 13.99€ a krajnja cena zavisi od više faktora.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Zasto na sajtu stoji da je dostava za Srbiju 13,99e, a kada zavrsim porudzbinu izadje mi 19e? Unapred hvala na odgovoru :)

Što više artikala imaš u porudžbini to više skače cena poštarine. Sve u svemu ne isplati ti se direktno poručivati od SD osim za Novu Godinu kada šalj besplatno. Imaš momke iz Subotice koji za 25% provizije poručuju za tebe. Donosi ti kurirska služba i plaćaš kuriru u dinarima prilikom dostave + 250 dinara za isporuku. Ovako, ako poručiš direktno od SD za 49 EUR kako bi izbegao carinu, plaćaš 19 EUR poštarinu što ti izađe skoro 40% na vrednost robe.
 
Pozdrav, narucio sam mnogo puta do sada na adresu u EU, tj Hrvatsku. Evo juce prvi put da mi ne salju DHL-om, nego DPD-om. Jel ima neko iskustva sa njima, nema neke razlike, sve isto?
 
Tesko da iko ovde ima iskustva sa PDPom, jer oni ne rade na teritoriji Srbije, koliko ja znam.
A sto se tice takodje HR, moj drug ima pozitivna iskustva sa njima uvek, meni je zao sto ne rade kod nas.
 
Naruceno 28.01, stiglo jutros U HR. Pohvale za DPD. Do sada mi DHL-om bilo uglavnom 7-10 dana.
 
Hvala na odgovoru, znacu za u buduce :) Bila sam nestrpljiva, pa dok sam cekala na odobrenje posta, vec sam porucila :p
 
Ljudi jel neko poručivao skije sa sd-a, koliko bi ispalo još špedicije i poštarine i carine na 200e ....?
 
Radi gabarita bi postarina bila bas povelika, mozda se varam pa se iznenadimo svi... javi ako obavis kupovinu...
 
Pozdrav svima!

Imam jedno pitanje za one sa većim iskustvom sa SD. Do sad sam naručivao nekoliko puta robu i sve je bilo ok. Danas sam naručio paket sa 5 artikala, međutim posle nekih dva sata stigao mi je e-mail da jedan od artikala nemaju na stanju. Platio sam paypalom....I sad me interesuje dalja procedura. Hoće mi uopšte poslati paket bez tog jednog artikla ili je sve to stornirano? Da li automatski vraćaju novac za artikal koji nemaju ili treba da ih kontaktiram? Ili možda treba da izaberem nešto u toj vrednosti. Prvi put mi se desilo ovo, pa stvarno nemam pojma šta dalje...Hvala unapred.
 
Nikad nista porucivao nisam sa neta i nikako da se razoputim sa ovim sportdirectom.

Uzeo sam neke majce i duks za 60 funti, kad sam isao na kasu izaslo je 71. funta sve ukupno i pita me kako hocu da platim... tu sam stigao ali nisam porucio jer me zanima sledece...

Jel tih 71. funta kad platim, jel to sve sa moje strane sto se placanja tice ili ima nekih stvari naknadno koje cu morati da platim, a koje ja ne vidim koliko ce me izaci??
 
Pretpostavio sam da ima u prvom postu detalji, ali ja prvu stranu ne mogu da ucitam iz nekog razloga.

Samo me zanima onaj delivery, jel to podrazumeva ceo proces isporuke ili placam dodatno nesto? Postarinu sta li vec...

Neko mi je rekao da do 50 evra isto valjda samo treba da se uzima iz nekog razloga, a u vezi sa dostavom (tu valjda nema postarina kako li vec). Paket od 35 evra mi ima 14 evra delivery. Koliko vidim, taj delivery mi je isti i na 60 funti i na 35 evra. Razlika je u postarini ili...? Ako je preko 50 evra pretpostavljam da se carini i troskovi su veci?
 
Ukratko, do 50€ ne placas nista od troskova, preko placas, mnogooo ne verujem da bi ti se isplatilo osim ako neces da bacas pare.
Bolje podeli u dve transakcije pa te izadje jeftinije da platis sheeping za 2 puta nego carinu, pdv, spediciju...
 
Znaci do 50e samo delivery placam. to mi je trebalo, hvala puno.

Trebale su mi te info jer sam video da moze i preko fba da se uzima preko sportdirect srbija. ali preko njih ima smisla da se uzima samo ako ide preko 50 evra da se izbegnu troskovi. Do 50e mu to dodje na isto, islo prekonjih ili preko mene samog.
 
Uzimao bih neke majice sa V izrezom , jednobojne.
Vidim da su sve pamucne, ali Pierre Cardin najjeftinije maltene( dva komada daju za 12 evra). Ako je neko pazario bio koji tip njihovih majica, kakve su? Kakav je kvalitet.
 
Hvala ti puno. Vidim da su sve te majice na isti fazon istih karakteristika, ali Pierre je najjeftiniji maltene.

Ja sa 180cm i 67kg sam pikirao S velicinu majci. Valjda su im mere tacne.
A ni to ne ispunjavam, fali mi po par centimetara i u grudima, i kukovima i struku.

Dukserice sam pak uzeo M. Za svaki slucaj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno