Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Trenutno je 20% popusta na sve do kraja 1. januara. Šta beše prošle godine u ovo vreme? Besplatna poštarina ili isto neki popust?

edit: kako sad ide da se ne zeznem pa da bude preko 49.99€? Biće jasno iskazana ukupna cena sa popustom? Znam da je o ovome bilo reči ranije, ne mogu da nađem.

edit2: našao u temi odgovor :D
 
Poslednja izmena:
Prošle godine je bilo 50% popusta na isporuku,a dobro je što si ovo pomenuo,znači da ne trpam u korpu sa uračunatim popustom nego sa regularnim cenama do 49,9 evra?
 
Ja, koliko sam shvatio, a neka me ispravi neko ako nisam u pravu, trpaš u korpu do otprilike 62€ onda ukucaš kod za popust i to izađe ispod 50€. Na računu koji stigne piše iznos ispod 50€ i to je to.
 
Ja imam porudzbinu koja ceka kurira, dal mogu da otkazem, pa da porucim sa popustom?
 
Ja, koliko sam shvatio, a neka me ispravi neko ako nisam u pravu, trpaš u korpu do otprilike 62€ onda ukucaš kod za popust i to izađe ispod 50€. Na računu koji stigne piše iznos ispod 50€ i to je to.

Nemojte se šaliti sa tim ''otprilike'',bolje Vam je digitron u ruke pa izračunajte sami koliko je 20% od 50 evrića da se ne biste pokajali posle...
 
Ma naravno, lepo sam rekao da je bitno da izađe na kraju ispod 50€. Kažem otprilike jer ne žele svi da ga nabiju na 49.99. :D U svakom slučaju slažem se da treba biti pažljiv, zato sam se i raspitivao toliko pre naručivanja jer ako nastupi zajeb sa špedicijom ode mast u propast.
 
Ne znam da li troluješ ali nema veze, odgoriću :D. Samo roba, bez poštarine.
 
i POstarina je niza , sa 16 na 14€, ja narucio 25-og, jos nisu poslali, tu sam izgubio 12€:mad:
 
Blah naručio sam neki sprej tako da mi je shippment on hold "The shipment has been identified as containing Dangerous Goods and requires special processing"
 
Ja sam jednom ubacio kupku da popunim do 49,99 i oni je izbacili iz paketa zbog toga. :-/
 
Stiglo mi jutros , naručen 25-og, a na sajtu još uvek piše da čeka kurira.
 
E svašta, pa zar ne znaju da je deo rituala i praćenje pošiljke kako prelazi Evropu u par dana? :D
 
Epilog pošiljke sa sprejom... refundirana... Niti su me nešto obavestili niti su me šta pitali, samo mi je stigao mail od paypal-a o povraćaju para.
 
Zna li neko da li ceopet biti snizenje od 20% na svu robu. Posto prvog nisam mogao da uplatm novac na karticu bas sam se smorio...
 
Poslednja izmena:
biće










sledeće godine


Epilog pošiljke sa sprejom... refundirana... Niti su me nešto obavestili niti su me šta pitali, samo mi je stigao mail od paypal-a o povraćaju para.

i ja sam 1 cancelovao, ali mi nije stiglo ništa od PP, na racunu se vodi kao rezervisano, ima jedno 7-8 dana.
 
Poslednja izmena:
Biće nekad opet sigurno ali ko zna kad. Bilo je jesenas ili letos 1 vikend sve 20% tako da umeju to da odrade ali neko da ti tačno najavi teško.
 
biće










sledeće godine




i ja sam 1 cancelovao, ali mi nije stiglo ništa od PP, na racunu se vodi kao rezervisano, ima jedno 7-8 dana.

I tako rezervisano ce stajati 45 dana...sem ako ne napises neki dopis SD-u da kontaktiraju banku kako bi ti banka oslobodila novac...


Meni već za dve pošiljke tako piše...mada kad ti se pojavi opcija ''track order'' to znači da je kurir preuzeo...

Na SD imaju samo sportski brendovi,dje poruciti armani i te druge brendove?

na ''aliexpress''-u...
 
Poslednja izmena od urednika:
na ''aliexpress''-u...
Na aliexpresu od bendova jedino imaju đani buvljani :D tj sve su to kopije nema originala

Imajući u vidu da SD ne može da mi poštom isporuči ovaj sprej za cipele protiv vode i sl. http://www.sportsdirect.com/crep-protect-crep-protect-spray-780025?colcode=78002590

imate li ideju da li bi negde kod nas moga ovako nešto da nađem ili neki drugi sajt?

Ako misliš na spej za impregnaciju kod nas ima u svakoj većoj prodavnici obuće ili u supermarketima, ja koristim Erdal od 500ml u Tempu košta oko 500 dinara
 
Nazad
Vrh Dno