Šta je novo?

SportsDirect / USC.co.uk (FAQ u prvom postu)

Firetrap Double Layer Bomber Jacket Mens, obično nosim M veličine na svojih 175 / 75, eventualno L.
Stigla mi je L, i mala mi je oko grudi kada zakopčam a imam utisak i da je mi je kratka. Moraću da je prodam, ne mogu da je nosim.

Kangol Chinos Mens, obično nosim 32R.
32R mi je malo široka oko struka, mora kajš da ide uz njih. Lepo stoje na mišićavim nogama. Crna vuče na braon.

Firetrap Oxford Crew Sweatshirt Mens, lep kroj i dobar kvalitet, volim "loose" dukseve i ovaj mi kao takav stoji odlično. U ramenima je ravan, ne visi, u stomaku nema lufta, taman je malkice duži, rukavi taman jedino su "ranfle" slabije ali ok.

Firetrap Evan Shirt Mens, opet uzeo L umesto M.
Stoji savršeno i ako se oseća mala problematika kao sa gore pomenutom jaknom - malkice steže oko grudi. No, kako je ovo košulja, i nema puno stvari ispod nje, to i nije neki problem. Dužina, izgled i kroj 10/10.

Propeller Basic Vest Mens, nešto najbolje što može da se nađe na ovom sajtu. Uzeo sam ih u raznim bojama, sve izgledaju odlično i stoje više nego dobro uz normalno građeno telo! Totalna preporuka!
 
Forumasi,

Ako narucujete robu gledajte da vrednost robe ne prelazi 50 eur (bez transporta) ako ne zelite da carinite robu. Takodje ako ne zelite da carinite robu nemojte u kratkom razmaku naruciti vise paketa sa malom vrednoscu zato sto SPORT DIRECT-a skuplja porudzbine i salje kada nakupi vise porudzbina za istu drzavu pa salje,a roba stigne u srbiju carina sabira vrednosti ako su stigle istog dana i samim tim precice te dozvoljenu vrednost od 50 eur. Roba stize DHL-om.
 
Firetrap Double Layer Bomber Jacket Mens, obično nosim M veličine na svojih 175 / 75, eventualno L.
Stigla mi je L, i mala mi je oko grudi kada zakopčam a imam utisak i da je mi je kratka. Moraću da je prodam, ne mogu da je nosim.

Kangol Chinos Mens, obično nosim 32R.
32R mi je malo široka oko struka, mora kajš da ide uz njih. Lepo stoje na mišićavim nogama. Crna vuče na braon.

Firetrap Oxford Crew Sweatshirt Mens, lep kroj i dobar kvalitet, volim "loose" dukseve i ovaj mi kao takav stoji odlično. U ramenima je ravan, ne visi, u stomaku nema lufta, taman je malkice duži, rukavi taman jedino su "ranfle" slabije ali ok.

Firetrap Evan Shirt Mens, opet uzeo L umesto M.
Stoji savršeno i ako se oseća mala problematika kao sa gore pomenutom jaknom - malkice steže oko grudi. No, kako je ovo košulja, i nema puno stvari ispod nje, to i nije neki problem. Dužina, izgled i kroj 10/10.

Propeller Basic Vest Mens, nešto najbolje što može da se nađe na ovom sajtu. Uzeo sam ih u raznim bojama, sve izgledaju odlično i stoje više nego dobro uz normalno građeno telo! Totalna preporuka!

Koju veličinu si uzeo Propeller Basic Vest Mens?
 
Forumasi,

Ako narucujete robu gledajte da vrednost robe ne prelazi 50 eur (bez transporta) ako ne zelite da carinite robu. Takodje ako ne zelite da carinite robu nemojte u kratkom razmaku naruciti vise paketa sa malom vrednoscu zato sto SPORT DIRECT-a skuplja porudzbine i salje kada nakupi vise porudzbina za istu drzavu pa salje,a roba stigne u srbiju carina sabira vrednosti ako su stigle istog dana i samim tim precice te dozvoljenu vrednost od 50 eur. Roba stize DHL-om.

preko 100 strana pisemo o porucivanju i onda nam ti otkrijes toplu vodu. Ovo bi jos bilo ok kako tako, da su sve informacije tacne.
Svi paketi poruceni posebno se salju posebno i evaluiraju posebno. Redovno porucujem vise paketa u isto vreme i redovno mi istog dana stugnu 2 paketa, naravno besplatno.
Poo sistemu dhl-a, oni ne znaju da su 2 paketa za istu adresu. Tek pri samoj isporuci, oni skapiraju da je za istu osobu. Ovo znam jer uvek pitam u call centru (kada me pozovu da potvrde isporuku) da li su stigla 2 paketa ili samo jedan. Najcesce mi lik kaze da je za sada stigao samo do tog jednog i da ce spojiti ako naidje na novi za istu osobu. Dakle, ocigledno on nema uvid u to.
 
Koju veličinu si uzeo Propeller Basic Vest Mens?

M veličina, baš da bi stajala uz telo.
I pored toga dugačka je možda malo više ali nikako previše, po mom ukusu sjajnog je kroja.
 
Dužina me i brinula jer sam 180/77 sa tendencijom porasta ali ne stomaka,
ubacio sam u korpu po par komada M i L neka će da odgovara sigurno [emoji2]
Čekam drugara da izabere jaknu i patike pa da šalju sve zajedno
 
Znaci meni sa 185/85 bi L bila top...jedino sam prestao da nosim siledzijke, cim si malo misicaviji u njima svi te cudno gledaju:D Mozda kao potkosulja?
Inace meni najbolje stvari na sajtu su http://www.sportsdirect.com/everlast-warm-gilet-mens-606731?colcode=60673103Everlast prsluk i Lonsdale trenerka

http://www.sportsdirect.com/lonsdal...racksuit-bottoms-mens-485033?colcode=48503348

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-large-logo-zip-hoody-mens-535015?colcode=53501548

Zeznuo sam se prvo porucio sivu L, bas je velika a onda sam uzeo tamno sivu M top je u svakom pogledu. Nego oce i brat istu, a njemu su kratki rukavi i nogavice na L, ima 196cm, i sad nek se javi ako ima neko da je XL uzeo da.vidim da mu i ta ne bude kratka
 
Everlast trenerku sam uzeo prošli put i extra je, sad poručujem Lonsdale isto M nadam se da su slične
 
Za Newsletter u padajucoj listi nema Serbia.
 
http://www.sportsdirect.com/character-snow-joggers-junior-026046?colcode=02604603
Odlične dečije čizme. Kalup je malo veći, pa ko hoće može da naruči za jedan broj manji od onog koji nosi dete, da bi bile odgovarajuće veličine. Lično mislim da je kalup napravljen malo veći zbog mesta za deblje zimske čarape, pa sam naručio veličine čizama koje trenunto nose moja deca. Helo kiti čizma ima odlične čičak trake sa strane, dok se betmen čizme zakopčavaju na rajsferšlus.
 
hvala.samo me zanima da li je kompatibilno s našim brojevima.ne bih htio premalene ili prevelike.ne znam da li računaju s postavom ili kako već?
 
Prvi put planiram da porucim nesto sa SD-a.
Ako porucim sutra, zbog praznika ce mi verovatno stici paket posle 5,6 dana?
Obicnim danima...koliko obicno treba vremena da stigne? Koji je minimalni a koji maksimalni period cekanja?
 
Narucio bih nesto od tehničkih stvari,ima ih po nešto na SD-u...dali je neko naručivao i dali je isti princip sa carinom i pdv-om kao i za garderobu tj. dali smo oslobođeni plaćanja dažbina do sume 50 evra nebitno šta je u paketu?Možda je pitanje bezveze ali ipak se radi o nekom ručnom električnom alatu...
 
Isti je princip, samo korpa da ne bude veća od 50€.
 
Realno jeste s'obzirom da je bilo prosle godine,ali da li ce biti nesto,ko to zna...
 
Nije bila,to je najniza vec mesec dana,tipa za Nemacku,Francusku...ostaje nam samo da cekamo i da se nadamo.
 
Recite mi samo ako sad porucim a idu praznici itd kad najkasnije da ocekujem dostavu?
 
Bozic im je prosao tako da...mozda dan , 2 duze... a kuriri rade i praznicima :)
 
Recite mi samo ako sad porucim a idu praznici itd kad najkasnije da ocekujem dostavu?

citiram s www.forum.hr

Od 1.1.2015. ce vam se odbijati UK VAT a racunati nas 25% PDV.
Nece biti nikakvih naknadnih troskova za posiljke placene jos do 31.12.2014.
Tako da ako mislite jos nesto kupovati ovih dana, a ustedjwti, kupujte danas i najkasnije sutra.
Vrijedi za sve EU i UK web shopove, za sve predmete.
__________________
 
Sva sreca pa je kod nad pdv 20% isto kao u uk,ako je i tacno to verovatno vazi za trgovinu unutar eu
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno