Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju

factcool - ima li ko iskustva ? -iskace mi nonstop njihova reklama kad pauziram abloker-

Ponuda im je, koliko vidim, siromasni i skuplji sportdirect - imaju 'srpski' sajt i dinar cene (prevod relativno ok mada > - ..Da li imate kamene prodavnice (salon, butik)?... :d
isporuka preko City Expresa, moze placanje i po prijemo robe, moze i preko PayPal-a, valjda su iz Ceske - granica i za njih 50e?
Nema granice. Cena na sajtu je cena po kojoj dobiješ kući, a možeš i da vratiš ako ti ne odgovara nešto. Mana je sto je dosta skuplje od sd. e sad, meni je jakna ispala slično kao da sam narucio i platio dostavu sa sd, tako da vredi proveriti. Ne znam koliko su legalni, tj dal plate sve dadžbine, al me i ne interesuje.


Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Da li je geekbuying pouzdan?
To jest da li sigurno stize roba ako nema broj za pracenje?
 
Ako izaberem opciju br.1 - Standard Deliveru ne bi trebalo da bude naplacena spedicija? Samo pdv do vrednosti 49.99€.
asos.png
 
Da. Ako nisu nešto menjali, standard je obična pošta tj Royal Mail. Tu i ako preteraš preko 50€ nije smak sveta kao sa kurirskim službama.
 
Taj prvi je bez ikakvih dodatnih troškova, uslov da VREDNOST ROBE bez poštarine bude do 49.99€. Ja konstantno naručujem vitamine i svašta nešto. Evo u ponedeljak mi stiže paket. Po meni je DHL Express zakon. Platim nekih 15 € po paketu, al zato stigne za 3-4 dana i opet je duplo jeftinije nego da kupujem u Srbistanu.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Da li si uzimao prek obične pošte?

Sa DHL-om bude jeftinije, kako koji proizvod (neki ~100 dinara na 30€, neki 20), ali nikad duplo jeftinije. Makar ne ako i ovde znaš gde i šta da kupiš i kako da ostvariš popust. Možda se na sitnije kupovine više isplati...
 
Da li si uzimao prek obične pošte?

Sa DHL-om bude jeftinije, kako koji proizvod (neki ~100 dinara na 30€, neki 20), ali nikad duplo jeftinije. Makar ne ako i ovde znaš gde i šta da kupiš i kako da ostvariš popust. Možda se na sitnije kupovine više isplati...
Nisam nikad preko obične naručivao.
Što se tiče cena, ja na primer naručujem dosta L-Arginine od 1000mg koji plaćam 13 € na iHerb, a ovde ga prodaju po 3800 din. I tako za gomilu drugih stvari. A posebno što je kod nas izbor krajnje siromašan.
E sad ja ne znam baš gde sve suplementacija može da se nabavi kod nas po dobrim cenama, a da sam siguran da nije falsifikat.
Ako imaš neke proverene slobodno mi šalji kontakt [emoji6]

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
Ogistra ima 10% popusta na kupovinu preko 10.000 dinara. Ako imaš nekog u EU, onda gledaj Myprotein, jeftini su i imaju često velike popuste (trenutno je 40% na dobar deo proizvoda).
 
Cao ne znam da li sam odabrao pravu temu, ako nisam premestite gde treba ,nov sam na forumu , procitao skoro sve u temi sport direkt i odlucio da porucim,roba bi trebalo da stigne sutra,e sad ima jedno pitaanje nasao sam neki turski sajt https://www.trendyol.com. ima ekstra stvari za male pare,
zanima me da li salju za srbiju i kolika je postarina.
 
Cao nov sam na forumu,nasao sam neki turski sajt[URL="https://www.trendyol.com" ima ekstra stvari za male pare ,pa me zanima da li oni salju za srbiju?
 
Kad ste već kod suplemenata, evo jedan koristan sajt: www.examine.com

Na njemu se nalaze reviewovi suplemenata bazirani na relevantnim istraživanjima, jednostavan je za snalaženje. Mnogi suplementi su bespotrebni i ne pomažu toliko koliko se misli.

Nadam se da nećete zameriti na malom oftopiku :)
 
Da li je geekbuying pouzdan?
To jest da li sigurno stize roba ako nema broj za pracenje?

Meni stigao android tv box, ali ne fercera idealno. Racunaj da ce svaki problem da guraju pod tepih i da ti nece pomoci da resis problem.
Kad sam napisao negativan komentar za kupljeni proizvod - nisu ga objavili.

Za mene su obicni prevaranti, tako da taj sajt izbegavam, tj. vise ne kupujem nista kod njih.

Pozdrav.

PS. A da roba stize - stize.
 
Nisam nikad preko obične naručivao.
Što se tiče cena, ja na primer naručujem dosta L-Arginine od 1000mg koji plaćam 13 € na iHerb, a ovde ga prodaju po 3800 din. I tako za gomilu drugih stvari. A posebno što je kod nas izbor krajnje siromašan.
E sad ja ne znam baš gde sve suplementacija može da se nabavi kod nas po dobrim cenama, a da sam siguran da nije falsifikat.
Ako imaš neke proverene slobodno mi šalji kontakt [emoji6]

Sto rece Nemanja, kod Ogistre verovatno imas bolji izbor, barem 7 Arginine-a ima trenutno. Mislim da je njihov 400gr/3400din najbolji izbor trenutno.
Ja sam koristio njega dosta ranije, i radio je. A arginine ne verujem da se falsira :) Previse to mora biti cisto da bi smeli. Drugo je kada imas neke smese, gde je preskupo da proveris.

@Conscript, baci ovo i u temi o ishrani, ako vec nisi :)
 
U kojoj valuti je najbolje plaćati na iHerb-u?
Da ostavim dolare kao na aliexpress-u ili da promenim u evre?

@alfaunits
Ima li te :D
 
Ako se naručuje u evrima da li na paketu pišu cenu isto u evrima ili u dolarima?
 
U dolarima placaj, mada nije bitna razlika.
 
E sad ja ne znam baš gde sve suplementacija može da se nabavi kod nas po dobrim cenama, a da sam siguran da nije falsifikat.
Ako imaš neke proverene slobodno mi šalji kontakt [emoji6]

KP? Ogroman biznis postao suplemenacija davno, imaju bolje cene od radnji. Ogroman PDV uzimaju u Mađarskoj, i to funkcioniše jer su obe strane u priči.
 
Pa napravi korpu u evrima da vidiš da li je ispod 50 pa posle prebaci u dolare pre plaćanja.
 
Po trenutnom kursu mozes. 62.5$, ali predlozio bih ispod 60$ za svaki slucaj.
Ali to je ako nemas nikakav loyalty od proslog puta, nemas first time discount i sl., onda mozes i 2x Omega3 :)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, kupuje li neko sa Amazona preko android aplikacije? Interesuje me, tamo gde piše price + shipment, treba da je cena i isporuka, ako ne grešim. Našao sam neke stvari jeftinije nego na Ali Express-u, pa mi malo nerealno, odatle i pitanje. Hvala!

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Po trenutnom kursu mozes. 62.5$, ali predlozio bih ispod 60$ za svaki slucaj.
Ali to je ako nemas nikakav loyalty od proslog puta, nemas first time discount i sl., onda mozes i 2x Omega3 :)
Nemam loyalty i ne kupujem prvi put, pa to nije opcija.
Da li znaš šta pišu na paketu ako stavim evre kao valutu? Ako tu stave evre onda mogu da uzmem, ali ako stavljaju dolare, onda bolje da ne rizikujem.
 
Mislim da oni moraju u dolarima da iskazu, smao ti u USD naplate, ali pitaj na chat-u, znace.
Nisam porucivao tako :(
 
Nemaju čet (ili ga ja nigde ne vidim) pa sam im poslao preko kontakt mail forme na sajtu.
 
Ma ima, nego su tenikre ga sakrili.kao da se plase kucanja!:)
 
Meni stigao android tv box, ali ne fercera idealno. Racunaj da ce svaki problem da guraju pod tepih i da ti nece pomoci da resis problem.
Kad sam napisao negativan komentar za kupljeni proizvod - nisu ga objavili.

Za mene su obicni prevaranti, tako da taj sajt izbegavam, tj. vise ne kupujem nista kod njih.

Pozdrav.

PS. A da roba stize - stize.

Brinem se,ne stize,proslo je 35 radnih dana ...
 
Hvala :)

A do koje cene da idem (preko DHL-a) a da me ne uhvati carina+PDV+špedicija?
Uzimam dva Elasti Joint-a (različiti ukusi) pa ne znam da li bih smeo da dodam i Omegu 3...

Čekaj malo, Delivery by Local Post - $8.70, izađe $36.14. Za te pare može da se nađe i ovd, bar uovek daju neki popust u AMG. Ili sam nešto prevideo?
 
Čekaj malo, Delivery by Local Post - $8.70, izađe $36.14. Za te pare može da se nađe i ovd, bar uovek daju neki popust u AMG. Ili sam nešto prevideo?
Nisam te razumeo. Kakav Local Post i odakle ti ove cifre?

Naručio sam ipak i omegu, zvao sam DHL, prebacili me na njihovu carinu i rekla mi gospođa/gospođica da bi trebalo da prođe bez nameta. Inače, gleda se srednji kurs narodne banke Srbije na dan prispeća paketa.

Dakle, uzeo sam: 2xElastiJoint (2x25,33$) + omega 3 8,3$. Sve ukupno 58,96$ + isporuka DHL-om 23,04$.
Valjda me neće uhvatiti sa porezima i šedicijom, a u tom slučaju ću vratiti paket i oprostiti se od cene isporuke.

Inače, kada se preračuna, ispada da na svaki proizvod treba dodati 39% cene istog i to je prava cena za njega (tj isporuka bude ravnopravno rapoređena na osnovu cene proizvoda).
 
Ne :( Ako odbijes paket, gubis SVE. Ne prihvata iHerb nazad pakete poslate DHLom, cak i PPom da placas.
Izaslo bi te 10$ manje da si obicnom postom porucio, samp bi duze cekao.
 
Vraća, pisalo je tako.
Ne znam da li bi me izašlo manje i da li bi vratila carina paket nazad. A i računali bi naše cene za suplemente (verovatno).
U ponedeljak stiže pa ćemo videti.
 
Ne vraca, provereno skora :)
Carina priznake iHerb dwklaracije. 20x sam obicn9m porucio.
 
Nazad
Vrh Dno