Šta je novo?

Sony Xperia Z3

Meni nije, ja sam ga ubacio tako

Sent via Xperia Z3
 
Prosto je kao pasulj. A i ako zapnete negde tu smo da pomognemo. Ja sam flesovao na Z2 i rom od druge verzije pa mu nista nije falilo. Slobodno flesujte to ako vam je bas stalo da imate MM.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam to znao,ti si bese imao D6502 a ubacio si od globalnog D6503? :)

Sent from Xperia Z5
 
Pozdrav ljudi
Da li vredi uzimati novu Z3 za oko 260-270e ili je bolje polovnjaka?

Jako se mucim par dana oko odabira telefona. Prvo sam hteo G3, to mi je savrsen telefon ali ga ubija ekran i cedi mu bateriju. Onda je u pricu usao Xiaomi Mi4/4c/4s, pa Huawei Honor 7/7i (ako se ikada pojavi kod nas), pa Huawei P8/P9 lite, pa OnePlus X...

Imate li neki predlog, savet?
Edit: Ciljano mi je sve oko Z3, velicina ekrana, baterija, 3GB RAM, cena...
Ono sto me buni je grejanje/pregrevanje, neko se zali na kameru i slicne sitnice. Jedan prodavac mi je rekao da je skroz prestao da prodaje Sony, jer je imao jako puno zalbi.

Hvala dobri ljudi :)
 
Poslednja izmena:
Najbolje novi z3 sa garancijim

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni stoji notifikacija evo vec otkako je izasao zvanicni update na MM, vjerujem preko 3 mjeseca, ali necu da ga skinem dok ne izadje novi sa ispravljenima bagovima i necujem pozitivne utiske od korisnika.
Screenshot_2016-08-03-19-41-19.png
Screenshot_2016-08-03-19-41-45.png
 
Cekaj,3 meseca gledas u ovu notifikaciju i ne smeta ti?

Sent from my Nexus 5X
 
Haha,shou.Meni bi smetalo samo tako,najvise jer ne zauzima bas malo prostora kad se sputi bar.

Sent via Sony Xperia Z2
 
Haha, znao sam da ce se neko za to uhvatiti. A iskreno, i mene je iritirala malo spocetka, pogotovo jer su bile 2, ova i jos jedna u vezi update koja se takodje nije mogla ukloniti, medjutim ta je nestala brzo, ma za 2-3 dana vise je nisam ni primjecivao, a gonim neki inat sto se tice ovog updatea MM :)
 
Nisam to znao,ti si bese imao D6502 a ubacio si od globalnog D6503? :)

Sent from Xperia Z5

Bas tako. :)
Postojao je fajl koji se flesne posle kroz recovery ako se flesuje druga verzija koji vraca mrezu (jer se gubila u tom slucaju). Flesovao sam i neke grdne romove (probavao dok nisam nasao koji fw najbolje radi) i bukvalno ga je nemoguce zeznuti. Ako nece u recovery i ne dize sistem samo prepucas kroz flashtool i kao nov. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobra stvar,fakticki onda nisi bio uskracen ni sa cim sto nemas globalnu verziju osim sto nisi imao 4G,ali dobar je 3,5 G tj HSDPA tada. :)

Sent via Sony Xperia Z2
 
I to bi bilo to sto se tice oficijalne podrske za nas. :)

Sent via Sony Xperia Z2
 
Mislim da kod nas u RS i nema 4G, H+ pokazuje ali je slaba pokrivenost, cim mimo grada odem prebaci na EDGE.
 
Dobra stvar,fakticki onda nisi bio uskracen ni sa cim sto nemas globalnu verziju osim sto nisi imao 4G,ali dobar je 3,5 G tj HSDPA tada. :)

Sent via Sony Xperia Z2

Pa da, jedina "mana" je to sto nema 4G. Ovako bukvalno nije bilo nikakve razlike i svi romovi su mogli da se koriste uz fix. :)
Inace, valjda ce taj novi build da upeglaju kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Novi update već pušten za z2 i z3c.

Sent via Xperia Z3
 
Ovo mu dodje final 6.0.1 ili neki 6.0.x? Za koliko stize za plebs otprilike od momenta kad bude "approved"?
 
Hajde neko kada instalira neka javi da li je sredjeno kesiranje konacno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja upravo skidam preko Xperiafirm i ubacujem odmah.
 
Ne nego Customized Italy,ma sve je to isto manje vise.
Verovatno na XDA ima neko je vec napravio prerooted i okacio linkove.
 
Nista onda, sacekacu da vidim kakvi su utisci pa da ga ispeglam.
 
Nisam stručnjak ali rekao bih da je ovo skroz ok. 705mb keša je mnogo bolje nego ranijih 200. Brzo otvara aplikacije koje su otvarane... Mislim da su ga doveli u red. Instalirao sam global generic...
Call log koji je ranije otvarao sporo, sad izbacuje trenutno...

Sent via Xperia Z3
b53896e9fb27db2f2715dcce81c88be5.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovo deluje ok. Mozes li jos nesto da otvoris? Da vidimo koliko moze da spusti free?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Obecava, podseca na 5.1.1 kesiranje.

Treba probati sa sto vise zahtevnijih aplikacija pa ako moze da kesira 700Mb-1Gb i da izdrzi tako bar 7 dana onda do 00.

Sent from my D6503
 
Ja nemam neke zahtevne aplikacije pa nisam merodavan, ali sam koristio prethodnu verziju i ovo je znatno bolje...

Sent via Xperia Z3
 
Nazad
Vrh Dno