Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Ma ne znam ni ja,trebo mi drugi telefon,a bio ogranicen sa lovom i uzmem ga polovnog za 170. :)
 
@ dex

Joza C. napravio ikonice [emoji23]

uploadfromtaptalk1473326557157.jpg

Sent from my D6503
 
Pa jedino ako ne koristiš kameru na telefonu jer to mislim da nikad nisu uspeli da osposobe.Sad ostaje da se nadamo da će neki dobar dev da dobije z2 na poklon pa da napravi kršten cm14 [emoji5]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni prestala da radi fabricka kam. Pokusao da flesujem i pexo i cryptonian i nema efekta. Radi mi google cam apk, ali kresuje kad se prebacim na video....
 
Moras da reinstaliras ceo rom.
 
ili pexo ili cyberian, koriste slicne libs, ne mozes obe u isto vreme

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
ili pexo ili cyberian, koriste slicne libs, ne mozes obe u isto vreme

Sent from my D6503 using Tapatalk
Sve to ne pomaze nista u realnom boljitku fotki,testirao sam vise puta,zadnji put sinoc,opalio dosta fotki.Jedino kad se stavi ISO priority mogu se dobiti ciste nocne slike,a to je fakticki kao da nije ubacen nikakav mod nego stock mogucnost kamere.Uvek se vracam na to da fabricka kamera daje najbolje i najrealnije detalje.

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Bas tako, ali i dalje je to mod zato sto je fabricki camera zakljucana , i nema te opcije za korisnika.

Taj pexo i cyberian nesto ne gotivim,vise volim ove otkljucane verzije bez modovanja lib fajlova...
 
Pozdrav svim ljudima na forumu!
imam mobilni sony xperia z2,do pre neki dan radio super,bez ikakvog zabadanja i bagovanja,a od pre neki dan kako je telefon sam skinuo update 6.0.1...poceo cirkus!
naime,primetio sam da kad imam los signal,skoro da ga i nemam,pocinje da mi smrzava tachscren,..nece da primi dupli pritisak na budjenje,pa kad udjem u meni otvara sam neke aplikacije,nemoz napisati sms...kao da je totalno crkao tach!sve to traje dok sam na poslu,kako dodjem kuci..telefon ostatak dana radi skroz normalno!takvih problema pre nisam imao!
da li neko jos ima slicnih iskustva?kako to da resim?jel mogu nekako da se vratim na Lolipop..ako mogu kako ili ako neko moze to da mi odradi od vas mahera...normalno uz ndoknadu!
hvala na odgovorima
 
HR je pravilo posle svakog veceg apdejta.

Sent from my D6503
 
Da li moze neko ko koristi Existenz rom da postuje podesavanja za cpu. Znaci governor i governor tunables. Najbolje Screenshots iz Kernel adiutora

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@Stojan

Videh sta si pominjao u Nex temi, koji to rom koristis kad imas "hdr+" na Z2?



Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Koji god da koristi to je sasvim sigurno "obican hdr". Samo Nexus ima +.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo batak ce ti objasniti, pardon bbatak. Koristim stock rootovan. Pisao sam vec da mi fabricka cam apk ne radi i da sam probao i pexo i cryptonian da flesujem i ne radi mi i dalje. Ali mi zato rade third party, a google mi daje opciju hdr+. Snimanje i dalje ne radi
 
Jel te ne mrzi da postavis apk za tu Gugl kameru koja nudi hdr+?

I ajd postavi danas neke semplove, poredjenje sa i bez hdr+, da vidimo kako to radi.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Kakav se to hdr + pominje na Z2??? [emoji7]
 
Hvala, sutra cu probati ali ne ocekujem pravi hdr+ vec mislim da ce "povuci" stock sony hdr ili onaj stari gugl mod bez + oznake.

Proculo bi se do sada da je Gugl omogucio tu opciju non-nexus uredjajima. Mozda i jeste ali ne verujem da je IQ kao kod Nexus kamera.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Probao ja sad,lose slike.Bolje se dobiju kad se sve stavi na auto.I nema 8 mpx wide nego 4:3 ,ima samo 15,5 mpx wide.

Radi samo Arm verzija.
 
Gde mogu kod nas da nabavim poklopac za sim karticu i usb? Na ovom mom crkla ona zastitna gumica :(
 
Gde mogu kod nas da nabavim poklopac za sim karticu i usb? Na ovom mom crkla ona zastitna gumica :(
Kako crkla gumica? [emoji23]

Jel ti otpao cep ili ispada sam?

Ako je ovo drugo u pitanju mozda ciscenje tog silikona i lezista + nanosenje silikonske masti moze da pomogne.

A inace ima ih na KP ali po visokim cenama, kupe neke najjeftinije na ali-u (komplet, 2 komada) za par $ i onda ih ovde prodaju za 10-15€ :d

Pitaj bataka, on je nasao original flapove za 6$ ako se dobro secam pa ti je najbolje da sam narucis i sacekas par nedelja..

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Sad mi je pao telefon sa stola na parket ali tačno je pao na ekran. Tako se fino zalijepio da sam mislio da je pukao ekran 1000%, jer nemam ni foliju ni case na tel. Srećom bez ogrebotine je prošao. Klizav je tel ovako, stavio sam ga na svesku i kliznuo je. Treba paziti kako i dje se stavlja

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno