Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, save je region lock i vezan je za nalog na kom je igrano. Falilo je slovo «i» između naloga i regiona. [emoji4]
 
Aha, hvala momci. cheers

I jos jedno pitanje isto imam vezano za save sada se setih. Da li je moguce ako se kupi neka igrica preko ps store da ostane save sto sam presao kada sam koristio disk ili i to ima veze opet sa regionom ili ne? Jer neki diskovi su tipa kupljeni u nemackoj, neki u madjarskoj a neki ko zna gde vec jer su preko oglasa. :D Ili je save vezan za moj nalog bezobzira gde je kupljen disk? I da li je moguce ako se kupi neka igrica, ali tipa u deluxe verziji ostane i sacuva save od ove obicne verzije i samo se nastavi sa prelazenjem dalje da ne moram ispocetka sve ili ne moze? Nadam se da ste razumeli sta sam hteo, malo sam plasticno objasnio. :d
 
Ima veze sa regionom. Tako da ćeš morati od početka da igraš igru koju si započeo na disku iz EU, a kasnije npr. na akciji kupio je preko US PSN-a.
 
Ne kontam o čemu se radi na PS4 kod mene..

Poneo sam ga i priključio na drugi TV u vikendici i odjednom su zaključane igre .. Iako nisu sa PS+ ..

Sta je ovo .. Kad udjem u igru pise

"Cannot use the content.
Only following user who hold a licence can use it .. "

Imam acc koji je dosao uz PS4 sa igrama na njemu i do sada sam normalno igrao sa mog acc-a nzm sta je sada ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Guest igre ne rade bez internet konekcije zbog provere licence. To je opšte poznato.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ali ako je igrao sa svog naloga, onda je dobio Nosioce.

Proveri još jednom da li je konzola primarna sa tvojim nalogom (iako jeste deaktiviraj je pa je vrati). Možda se iz nekog razloga tu poremetilo.

Ako ni ne to ne pomogne, imaš opciju Restore Licence pod istim tim podešavanjima naloga.
 
Ne sa njegovim, nego sa onim gde su igre, tamo treba da je activate as primary. Da li ti igre rade sa tog naloga koji si dobio uz ps4?

To prvo pogledati kao sto rece mare a drugo, da li si se kacio na net i igrao normalno online ili si uvek igrao offline?
 
Ne sa njegovim, nego sa onim gde su igre, tamo treba da je activate as primary. Da li ti igre rade sa tog naloga koji si dobio uz ps4?

To prvo pogledati kao sto rece mare a drugo, da li si se kacio na net i igrao normalno online ili si uvek igrao offline?
Ne rade ni tamo odjednom ..

Igrao sam i online ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ali ako je igrao sa svog naloga, onda je dobio Nosioce.

Proveri još jednom da li je konzola primarna sa tvojim nalogom (iako jeste deaktiviraj je pa je vrati). Možda se iz nekog razloga tu poremetilo.

Ako ni ne to ne pomogne, imaš opciju Restore Licence pod istim tim podešavanjima naloga.
Uradio sam oba i neće ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Ima veze sa regionom. Tako da ćeš morati od početka da igraš igru koju si započeo na disku iz EU, a kasnije npr. na akciji kupio je preko US PSN-a.

Pih majku mu. Steta sto nisu to dozvolili barem, bas bzvz al ajd. To je to sto me je intresovalo. Hteo sam da pazarim HZD Deluxe i NFS Deluxe nas USA psn al' sad nista od toga. Ne mogu da krecem sve od pocetka, pogotovo ne HZD. :d
 
Jel NBA 2K18 stvarno toliko bolji od NBA Live 18 (tj. jel NBA Live 18 zaista djubre :) ) kao sto bi se dalo zakljuciti po ceni?

Da ne bude zabune, nisam igrao nijednu kosarku na PSu, sad bih da uzmem nesto da igram sa klincima - NBA Live 18 je na popustu sa 30$ na 15$ (jos bolja varijanta je bundle sa Fifom, sa 80$ na 40$), dok NBA 2K18 ima AAA cenu, 60$, trenutno na popustu 48$.

Eto pa ako je neko igrao obe (18, 17, kako god) cenio bih komentar...
 
Trebalo bi da obe igre imaju demo, pa probaj i proceni :)
 
40$ sa Fifom 18? Onda uzmi, zbog Fife ako nista drugo! I igraj sa klincima Fifu :)

Ako ces da cepas basket samo sa klincima, mozete se fino zabaviti. 2K je mnogo bolji i realniji, ali je i dosta tezak za igru.
 
2k je, po mom misljenju, najbolja sportska simulacija. Ali i EA izgleda dobro, makar po onim snimcima koje sam gledao na netu posto je poslednji NBA iz EA serijala koji sam igrao bio tamo negde 2007-08. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma 2K18 nenadjeb*v.
P.S. PES18 Lite je free, ne znam dal' je pisano vec o tome. Znaci puna igra, samo offline i bez my league i sl.
4c243173c83de0c787379a604cf9c95e.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da se ispravim za prethodni post, ograniceno je na par timova i repki. Al' opet, ok za par sati igranja. ]
 
Poslednja izmena:
MyClub mod je takođe free u PES 2018 Lite. Evo detaljno:

Description
'A free-to-play version of 'PES 2018' is here!*

Now you can play the Online myClub and PES LEAGUE Mode, as well as the Offline Exhibition Match and Training Mode all for free!

Create your very own dream team with myClub, where current and historic superstars can be signed. World renowned legendary players like Beckham and Maradona feature, as well as partner club legends Liverpool's Gerrard, Owen, McManaman, and Inter's Zanetti, Stanković, and Toldo. More Legend players will appear in-game throughout the year in myClub!

Aim to be the best PES player in the world by competing in this season's PES LEAGUE. Users will be able to qualify for global events by participating in the CO-OP (3v3) ONLINE Championship, time limited tournaments, or the newly introduced PES LEAGUE myClub - either in 1v1 or CO-OP competitions.

PES LEAGUE is an online mode which features exciting tournaments to compete against each other to become the best PES player in the world.
 
Cekaj uradio si oba activate as primary?
Ne ..

Za onaj drugi sto sam dobio nisam imao sifru samo je bio tu loginovan sa igricama i normalno sam igrao sa oba naloga ..

Sad odjednom neće ni na jednom ..

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Ne ..

Za onaj drugi sto sam dobio nisam imao sifru samo je bio tu loginovan sa igricama i normalno sam igrao sa oba naloga ..

Sad odjednom neće ni na jednom

Pa nece jer je sign out-ovan, moras sifru imati :) Resili problem.

Ili nekako iskopaj sifru ili nemas sta drugo.
 
Pa nece jer je sign out-ovan, moras sifru imati :) Resili problem.

Ili nekako iskopaj sifru ili nemas sta drugo.
Kako li se sam odjavio..da nije zbog firmware updejta ?

Imam samo gmail ali nemam sifru od gmail ni naloga, nzm kako da iskopam haha

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Mogao bi da uradis lost password ali ako ne mozes uci na mejl onda opet nista.

Odjavi se sam usled promene sifre itd, to se zna desiti...
 
Da li moze mala pomoc i savet:

Stize mi novi PS4 Pro za par dana. Na postojecem PS4 imam dva naloga/profila koja koristim i koja bi prebcio na PRO. Jedan ima PS Plus, drugi nema. Koji je najlaksi i najbrzi put da odradim prebacivanje oba Profila (trofeji, Save data, itd). Neke igre su mi instalirane na HD konzole, a neke na externom HD - ako je ovo problem da se prebaci zbog dva HD-a nema veze, sve bih obrisao pa bih ponovo instalirao na PRO-u, ali mi je bitno da prebacim sve podatke vezane za ova dva nalaoga. Hvala unapred
 
Koji timovi imaju? I u cemu je razlika izmedju demo verzije igre i te lite, ili je to isto?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Barsa, Borusija, Liverpul, Inter, Korintijans, Flamengo, Boka, River, Kolo kolo, Argentina, Nemacka, Brazil.
Gejmplej je identican.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Hvala za info, tako sam i mislio. Isto kao demo igra. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije Unravel bio uz PS Plus do sada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno