Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta mislite, da li uzeti sada ovaj PS+ 12 months subscription na UK ili čekati kraj godine, možda će biti opet istog popusta za božić ako ne i jačeg? Kako je bilo ranijih godina...?
 
Šta mislite, da li uzeti sada ovaj PS+ 12 months subscription na UK ili čekati kraj godine, možda će biti opet istog popusta za božić ako ne i jačeg? Kako je bilo ranijih godina...?
Zašto UK kad su mnogo bolje cene i popusti na US store?
Au sad pogledah cene, strašno koje dranje u odnosu na US. Nije ni čudo što nikad vise ni ne pogledam cene na UK.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dosta igara izlazi u poslednje vreme,ali retko sta kvalitetno.

Probah malo ovaj NFS Payback...ocaj zivi.


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
na UK store-u ima dobra "Digital Flash" akcija do 2.12.
uzeh Limbo & Inside zajedno za £7.99
odvojen Inside je £6.49 a Limbo £2.49
 
Poslednja izmena:
Ima li neko preporuku za dobru pecarosku igru za PS4? (ne zezam se)

Znam da je na kecu bila neka, pri tome i prilicno dobra i da sam se razvaljivao od igranja sa drugom u split screen-u. Bio je cak i fazon pecanja na razlicitim lokacijama i u razlicitim kategorijama (od sitinih do legendary ili monster fish).
 
Poslednja izmena:
Fishing Planet?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^ uuuu sada videh, jos je i "ftp"... Nisam nista osim ove Euro Fishing. Thx
 
Jel neko kupovao skoro na americkom amazonu PS plus pretplatu? Imam americki account napravljen pre nedelju dana i veceras sam pokusao da kupim pretplatu, ali mi ne uspeva. Ubacio sam americku adresu i preko vpn-a isao na sajt. Zatvorio sam korpu i sve je proslo ok. Dobio mail od njih, ali kad odem da vidim view my order nema nista. I nije mi skinut novac sa telenorove master kartice.

Evo screenshot mail-a. U cemu je problem?

204b9749bdb2e289d865054786e2d82b.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ljudi, ajd preporučite mi neki free VPN za desktop računar.
 
Uzeo sam PS4 Pro, danas je stigao. Trenutno sam bez igra pa skidam neke demo-e sa stora da probam dok ne kupim nesto. Moracu i da iscitam onu temu za PS4 pocetnike i da vidim sta obavezno mora da se proba na PS4.

Pozdrav!
 
Jel neko kupovao skoro na americkom amazonu PS plus pretplatu? Imam americki account napravljen pre nedelju dana i veceras sam pokusao da kupim pretplatu, ali mi ne uspeva. Ubacio sam americku adresu i preko vpn-a isao na sajt. Zatvorio sam korpu i sve je proslo ok. Dobio mail od njih, ali kad odem da vidim view my order nema nista. I nije mi skinut novac sa telenorove master kartice.

Evo screenshot mail-a. U cemu je problem?

204b9749bdb2e289d865054786e2d82b.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Probaj bez vpn-a, ja sam do sad masu stvari kupovao i nikakvih problema nisam imao, nikad nisam koristio vpn.

Btw jel ima jos ovaj popust za ps plus negde?

Posto na amazonu se zavrsio :(.
 
Uzeo sam PS4 Pro, danas je stigao. Trenutno sam bez igra pa skidam neke demo-e sa stora da probam dok ne kupim nesto. Moracu i da iscitam onu temu za PS4 pocetnike i da vidim sta obavezno mora da se proba na PS4.

Pozdrav!
Evo da ti malo olakšam, barem kad su u pitanju PS4 ekskluzive: Bloodborne, U4 i Lost Legacy, Horizon Zero Dawn i HZD: The Frozen Wilds, Until Dawn, The Last Guardian, inFamous SS i First Light, Gravity Rush 1 i 2, Ratchet & Clank, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Knack 2, Tearaway Unfolded, Killzone Shadow Fall, Persona 5, Yakuza 0 i da ne zaboravimo trke, GT Sport i Driveclub. ;)

Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
+Uncharted remastered serijal (ne samo poslednja dva), Heavy Rain, God of War...

+jos jedno 10ak ekskluziva koje tek treba da iskoce u narednih godinu-dve dana... :)

-Days Gone
-Last of Us 2
-God of War
-Ghost of Tsushima
-Red Dead Redemption 2
-Metro Exodus
-Vampyr
-Shadow of the Colossus
-Spider-Man
-Detroit Become Human
 
Vampyr, Metro i RDR2 nisu ekskluzive.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
kopirano sa wishliste, ne moramo da cepidlacimo. Ako je vec uzeo PS moze i na njemu da odigra te 3 koje nisu ekskluzive :d
 
Ma sve jasno nego ono just saying :D A RDR2 je console exclusive tako da je drugde (sem na XO) i nema gde odigrati.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ja kupujem non stop bez VPN-a i sa adresom u srbiji, sve prolazi bez problema, ali imam nalog vec godinama. Ovde na forumu sam citao da prave problem sa novim nalozima, ne znam zasto, pa mozda je do toga. Znam da je glupo, ali proveri i da li ti je ukljucen Internet na kartici u Telenor aplikaciji, to se desavalo da ljudi iskljuce pa zaborave i onda ne prolazi online kupovina. :)

Ovo sto si okacio je samo order confirmation, tj. potvrda da su primili tvoju narudzbinu,a da su skinuli sa kartice poslali bi ti jos jedan email gde je kod za PS+, to stize kao Digital Delivery Confirmation. Naravno mozes i u Games and software library da nadjes isti taj kod. Pogledaj Pending orders, moralo bi tu da ti stoji jos uvek.
 
Poslednja izmena:
Meni je default adresa na Amazonu ova u Beogradu, i kupujem PSN kodove i kodove bez problema.. imam i neku adresu iz Oregona koju sam izguglao, kao i jos 2 adrese iz inostranstva kad sam narucivao neku robu za vreme putovanja, ali opet kazem, default adresa mi je lokalna.

Inace, da, desavalo mi se da mi verifikacija narudzbine potraje po 30-40min, ali mislim ne vise od toga.
 
Hvala na predlozima. Registoravao sam se na onom drugom forumu pa sad gledam da uzmem nesto.
 
Komentarisem sa kolegom nesto vezano za security, pa reko' da pitam ovde s obzirom da ima dosta ljudi koji eksploatisu/kreiraju share naloge - jel moguce i kako zastititi takav nalog od zloupotrebe u vidu promene email adrese, a da to nije 2FA, posto za share bas i nije praktican? :)

Kolega je juce promenio mejl adresu na svom PSN nalogu, nikakvu proveru mu nije trazio na starom nalogu, samo da na novom potvrdi promenu, sto jelte ostavlja prostora za manipulaciju od strane nosioca ili guesta na shareu. Ako ne gresim, u tom slucaju cak i organizator share-a ne moze da uradi nista ako ne zna datum rodjenja koji je stavio prilikom kreiranja PSN accounta (ako zna moze da zovne PS support i da trazi promenu emaila).

Jesam dobro shvatio ili sam nesto propustio?
 
Teoretsko pitanje, doduse sutra vec konkretno. Ako nakacim PS4 konzolu na LCD TV sa rezolucijom 1366x768, koju ce rezoluciju prepoznati konzola s obzirom da ima samo 720p i 1080p ? Da li konzola radi manje opterecenje samim tim ? Cisto me zanima jer tako mogu u spavacu da odem sa dzojstikom i odigram tamo u miru.
 
ponuda za decembar eu psn
273ca022bc3917336e806024ca06120d.jpg


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Meh... I dalje polumlako... Plus imam onu remastered Fury edition Darksidersa, tako da sam opet izvisio... Mozda januar bude bolji.

Tacno su prva 2 meseca, od kada su podigli cenu za PS+, rokali sa dobrim naslovima kako bi navukli masu. Bolje da su MGSV sacuvali za decembar.
 
Meni ok jer Darksiders nisam nikad igrao, kung fu pandu imam za klinca a Syberia serijal sam obrnuo X puta na pc-u, fenomenalna avantura od Microids. Dobro ce mi doći u kolekciji.
Sve u svemu prolazna ocena.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Teoretsko pitanje, doduse sutra vec konkretno. Ako nakacim PS4 konzolu na LCD TV sa rezolucijom 1366x768, koju ce rezoluciju prepoznati konzola s obzirom da ima samo 720p i 1080p ? Da li konzola radi manje opterecenje samim tim ? Cisto me zanima jer tako mogu u spavacu da odem sa dzojstikom i odigram tamo u miru.

Ta rezolucija koju imaš na tv-u je zapravo 720p. Gotovo da ne postoji model televizora na tržištu koji ima 1280x720 (barem sada, ranije su postojale plazme koje su imale upravo nju). Tako da iako tvoj televizor ima skoro 104,500 tačaka više od 720p, spada u istu HD Ready kategoriju.

Što se tiče opterećenja, konzola radi isto kao da je priključena na FHD. Ako je igra nativno u 1080p, PS4 je renderuje u toj rezoluciji svakako, samo će video signal biti u 720p. Dakle nikakva poboljšanja u vidu recimo framerate-a se ne dobijaju obaranjem rezolucije na konzoli.
 
Kolega uzeo sina PS4 i planiramo da igramo fudbal, basketi tako to preko zime. Prvi put se susrecem sa tim konzolama, okoreli sam kompjuteras. Kako ide sada to cipovanje. Kako da znam moze li se cipovati, koliko to kosta, koliko je sigurno da se ne za**** Sony?
 
Ne postoji.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Gde onda kupiti fifu 18 najpovoljnije?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno