Šta je novo?

Sony Playstation 3 hack tema

Cak je skinut God of War 3 u svoj svojoj impozantnosti (40GB), pa sam izbrisao neke bonus filmice da bi moglo da se spakuje na FAT32 particiju (32GB max) i jupi, igrao sam se jutros.

Odakle ti to da je FAT32 max 32GB, ja imam usb hdd od 320GB koji koristim za xbox360 i sve je jedna particija.
 
Jedino se ne može napraviti veća fat32 particija od 32gb kada se koristi onaj alat pri instalaciji windowsa XP, on to ne dozvoljava. Inače može...
 
Jedino od svega moze da bude ovo gaming activities, ako se to misli na online...
 
Ma pusti ga bre pa da se smejemo posle :D
 
Nema pretpostavki, stvar radi, nema bana ako ostanes na 3.41, a moras da ostanes da bi radilo :)
 
Nema pretpostavki, stvar radi, nema bana ako ostanes na 3.41, a moras da ostanes da bi radilo :)

Kako bre nema bana? Pa ako ostanes na 3.41 ne mozes da se konektujes na PSN... A ako nisi konektovan na PSN nema ni online igranja... Efektivno, to je ban... :D

Naravno, ako nisi na netu i neces da se konektujes na net onda te briga za sve ovo... Naravno, sve dok neka igra ne bude zahtevala FW sveziji od 3.41... Onda si ugasio...
 
da podelim ovo sa vama...
izvor ITSvet.com

pedja :: 18:09h :: 14.09.2010. :: IP>188.2.1* :: #210816
+extra
cip za playstation 3 064 1874984
 
Meh, tako je bilo u startu i sa psp-om. Pokreces matori fw al izlaze nove igre koje su zahtevale novi fw pa onda procenjujes dal hoces da igras nove igre i time batalis pirate il ne :)
 
Odrekao bih se online igranja dok ne odigram sve moguce "offline" igre koje me zanimaju. Kad sve to zavrsis, upgradujes firmware i pocnes opet sa online igrama.

U medjuvremenu ce verovatno naci i nacin da downgradujes firmware.

Hvala nickwood-u na odgovoru.
 
Odrekao bih se online igranja dok ne odigram sve moguce "offline" igre koje me zanimaju. Kad sve to zavrsis, upgradujes firmware i pocnes opet sa online igrama.

U medjuvremenu ce verovatno naci i nacin da downgradujes firmware.

Hvala nickwood-u na odgovoru.

Odlično rečeno... ;) Odigraš sve što možeš offline sve što hoćeš posle downgraduješ firmware i o5 igraš online... ;) Pa kad skupiš 3-4 igre ubaciš USB JB i odigraš pa downgrade itd... ;)
 
Odrekao bih se online igranja dok ne odigram sve moguce "offline" igre koje me zanimaju. Kad sve to zavrsis, upgradujes firmware i pocnes opet sa online igrama.

U medjuvremenu ce verovatno naci i nacin da downgradujes firmware.

Hvala nickwood-u na odgovoru.

Lol, ne citas lektiru... :d :d

A sta ces da radis sa logovima svih tih igara koje si igrao offline? :d
 
@pilac, pa obrisati ih... ;) već će pronaći rešenje za sve... Verovatno će postojati neki ''tool'' koji će obrisati sve što je ostavila tvoja igra u sony-u...
 
A oni sa svakim firmware-om promene lokaciju, nazive i sifrovanje tih fajlova.. Mislim da je bolje da prelomite, ako vec hocete da igrate dzabe onda budite smekeri do kraja pa nemojte biti gladni i ici i online sa takvom konzolom.
 
Skeptican sam oko tih logova. Ne bih rekao da postoji log svega sto si ubacivao u konzolu, i kada jednog dana odes online a igrao si jailbreakovane igre, popijes ban. Mozda je namera da zaplase ljude, upravo da ne bi radili jailbreak.

Koliko god imao postovanja prema soniju, ako mi se ukaze prilika da odigram dobre offline igre za dzabe umesto da ih platim, ne mogu da zazmurim na to, previse ljudi mi prave "zazubice".
 
Ma i dalje mi nije jasan onaj deo gde kazesh da ti javim chim se pojavi za 2G :)

Nisam znao da tvoja zena ima iPhone 3g. Znam da si svoj prodao cekajuci iP4. Hteo sam da ti izadjem u susret da probas na nekoj konzoli da vidis da li radi a ne da te jurim da ja haknem moju :) aaaaa bre, moram da ti crtam sve.
 
Aaaa, pa shto ne kazesh odmah :) Imacu uskoro i 2G za klinca :d:d

Necu ja ovo da probam na mom PS3, da je slim bolelo bi me uvo, ali je greota da zeznem najupechatljiviji i toliko star model, cekam da mi uleti ovih dana neka dzabe konzola pa cu onda :), vidim da ma kad probao, bicu ovde prvi kako okrenesh, svi su se u*rali da im Sony ne ukine one generike od pucanja :d
 
Poslednja izmena:
nemojte biti gladni i ici i online sa takvom konzolom.

Igram se na liveu vec 5 meseci online sa piratima :)Nemora da znaci da ce biti banovani ako igraju igru, mozda uspeju da igraju ofline pa se tek onda nakacis online kad igras orginalni disk.
 
Nece to Sony uraditi - cast, harakiri, mir u svetu i slicno...
 
Igram se na liveu vec 5 meseci online sa piratima :)Nemora da znaci da ce biti banovani ako igraju igru, mozda uspeju da igraju ofline pa se tek onda nakacis online kad igras orginalni disk.

Nisam baš razumeo kako igraš pirate već pet meseci online kad se o JB-u priča tek dve nedelje. :trust:
 
I pita se kako ce ga banovati na ps3 ako nisu na x360:)
 
Cisto da se pohvalim, uspesno odradjen debeljko preko G1... Cak radi i GT5p skinut sa neta, samo je potrebno staviti u folder GAMEZ na flesu ili ext. hardu i radi ko sat :)
 
I pita se kako ce ga banovati na ps3 ako nisu na x360:)

Ni meni to nije jasno?Pogotovo kada pokreces igre sa eksternog hard diska?Neverujem da postoji neka sansa da te banuju sa psn-a, cak mi deluje sigurnija varijanta nego kod livea :)
 
Ni meni to nije jasno?Pogotovo kada pokreces igre sa eksternog hard diska?Neverujem da postoji neka sansa da te banuju sa psn-a, cak mi deluje sigurnija varijanta nego kod livea :)

Pa i BR je neka vrsta externog diska :d :d :d

A to, da li ce banovati ili ne, pozivam hrabre da posle upotrebe JB-a odu na PSN :d

PS. @driver, neki su dali za PSN DLC-ove (gde racunam i pune igre) mnogo vise nego sto vredi slim, tako da nije sve u papirnim pucacinama :D :D :d
 
Nazad
Vrh Dno