Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa sada, GT serija od Huawei je običan fitnes traker. Može on da izgleda kako hoće kada koči dok se ide kroz menije, to je isto kao da uzmeš iphone jer je on za kafić i fensi a on reze dok se koristi. Istu analogiju mogu da uradim za Mercedes ali nema poente, to poređenje automobila i tehnike je uvek degutantno na tech forumu.
Imao sam gt2 i galaxy watch pa znam o čemu pričam.. što manje ljudi baci pare na Huawei fitnes sat rešenja to bolje.
 
Pojavio se Honor GS pro u prodaji. Ima li neko iskustvo ili mišljenje o njemu? Između ostalog kažu i "baterija traje do 25 dana". Primamljivo deluje ovako po spec.
Razmišljam se da kupim neki smartwatch ali da moram svako veče da ga stavljam na punjač, taj film neće gledati kod mene.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Zavisi od pristupa proizvođača i procene tržišta.

GW nema slabu bateriju nego zahtevan HW/SW. Oni su se odlučili (kao i Apple) "daj da nakrcamo što više mogućnosti samo da izdrži jedan dan kao i mobilni s čim su se kupci već pomirili" (a meni mnogo smeta što sada moram da kupim eksternu bateriju za mobilni i nosim na putovanja).

Drugi idu na duže trajanje baterije po cenu sporijeg rada i nefleksibilnosti (skoro svi programi u flashu, malo memorije... itd). Očigledno i taj pristup ima publiku.
 
Tesko je naci balans, natrpati svega a ne teeba mi ili imati dobru bateriju pa dosta toga fali.

Meni na GT2 , u sustini, ne fali nista. Volio bi da mi mail ocita komplet ali moji mailovi su specificni, sa minimum 5 pa do 30-40 adresa u cc, sa tabelama , slikama itd. Ne verujem ni da bi GW to ocitao kako treba.

Volio bi da vidim sliku kad mi stigne na Viber, WA ili nesto trece. Mogao bi da prilazuje i smajlije ali su mi sve to izuzetno malo bitne stvari da bi bio deal breaker.

Nisam se pokajao za cenovni rang. Za GW3 ili GT2 pro ne bi dao toliko para ni lud, to je vec blizu Apple watch 6 pa cu onda uzeti najbolje za malo vise para.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@DGoran, tesko da je Apple watch najbolji izbor ako se koristi Androdi uređaj.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
Naravno ali vidis sta ja koristim tako da sam to rekao ,konkretno, u mom slucaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sada, GT serija od Huawei je običan fitnes traker. Može on da izgleda kako hoće kada koči dok se ide kroz menije, to je isto kao da uzmeš iphone jer je on za kafić i fensi a on reze dok se koristi. Istu analogiju mogu da uradim za Mercedes ali nema poente, to poređenje automobila i tehnike je uvek degutantno na tech forumu.
Imao sam gt2 i galaxy watch pa znam o čemu pričam.. što manje ljudi baci pare na Huawei fitnes sat rešenja to bolje.

Slazem se da je GT serija vise fitnes traker nego smart watch, ali je razlika u izgledu... Plastika vs Metal.. plastika preko ekrana vs staklo.. Izgled klasicnog sata.
I opet kazem, bilo koja fitnes narukvica pored tog istog GT izgleda kao decija igracka.
Onaj ko na poslu nosi odelo, sigurno nece nositi fitnes narukvicu.. Tako da je to stvar licnog shvatanja.. Takodje je licna stvar pojam bacanje para jer je nekome 300 eur ono sto je tebi recimo 30.

Evo zena i ja uzesmo GW3 45 i 41 mm.. mogli smo za te pare da kupimo 20 fitness narukvica, ali neka hvala.. Kao sto rekoh ne bih je nosio da mi placaju kao reklamu da je nosim.
 
Ne znam kako ljudi mešaju fitnes narukvice sa pametnim satovima. Fitnes narukvice su isključivo sportski rekviziti i može se nositi samo u sportskim kombinacijama. Pametan sat je zaokružen proizvod i odgovara i elegantnijim kombinacijama. Kavliteteni satovi kao što su GW satovi su proizvodi koji mogu da se nose i uz odelo. Naravno, tako nešto mora i da košta. Fitnes narukvice lično nikada ne bih nosio u bilo kakvoj prilici.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Poslednja izmena:
Jel mogu nekog korisnika MagicWatch2 da mi napise koju poslednju verziju FW imaju? Tnx
 
Jel mogu nekog korisnika MagicWatch2 da mi napise koju poslednju verziju FW imaju? Tnx
Izvoli
1c39a2aeae7b73b29984cf990558b790.jpg
 
Ja nemam neki problem sa GPS na Amazfit gts. Uhvati signal posle 15-ak sekundi kada uključim vežbanje (hodanje najviše). Na mapi je preciznost oko 90%. Ima malo nepravilnosti ali zanemarljivo.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk

Koji je poslednji firmware za GTS?
 
Recite mi, jel su ove osenčena polja pozeljne vrednosti?
Deep sleep treba da bude do 8-10% ili šta? Ne kapiram.
a853ccceb80d1623ff4b91b98e3a90a1.jpg
c1c11633b3225eea87d245900f3e4f2d.jpg
a53188f20b9fbec779a9fd2c45908d11.jpg
eb26ffd0f7b59c2ae938e1233f0ba537.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pa nemas referentne vrednosti kroz neku aplikaciju za njega? Mogu ti reci da su lose, light sleep ti je preko 60% , Rem sat i kusur sto je malo


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja uopšte ne kapiram sta on označava sa osenčenim poljima?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Faze spavanja. Evo kako ti je kod mene. Ovo je dobar rezultat bio nocas obzirom da imam bebu od 3 meseca.
3cbcc34594c7d152e94ac4376fb2a3cc.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne razumeš. Imam skalu i na skali osenčeno polje kao da tu treba da gadjam da bude... Nešto je manje od polja nešto veće

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ne cidim na slikama, uvecam koliko mogu ali dobijem samo kao progress bar u boji, ne cidim nista izmedju ili u tome


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se sad vidi bolje?

Po ovome REM je više od tog osenčenog polja.


56ac970013c519da6f41804af8bf4036.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Aaaa, sad vidim. Koliko vidim to se dve linije a to znaci da si trudan[emoji23][emoji23] . Salim se , bolje ce ti reci neko ko ima GW. Po meni, racunam da je to izmedju dve crtice optimalno a mimo toga mu dodje ili malo ili previse. Nemam drugo objasnjenje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@zigic, gde si kupio bezel za GW?

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Prodavao je covek ovde na forumu skoro,proveri,inace mozes preko ebay-a da porucis
 
Prodavao je covek ovde na forumu skoro,proveri,inace mozes preko ebay-a da porucis
Hvala ti, proveriću.

@zigic, ovo je baš jeftino, na jednom engleskom sajtu ringke bezel je oko 12-13€.

Sent from my Samsung Galaxy S20 Ultra
 
Nemoj te sa alija ,mnogo su losije od ringke,iz iskustva ti kazem,ako hoces kvalitetno samo ringke po meni
 
Ne bi dao te pare za ring. Bolje uzmes različite sa alija pa menjaj. Mom nista ne fali a kacio sam..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ok,svakonima svoj nacin razmisljanja,imam oba,narucena u isto vreme i kvalitet izrade i sama boja ne mogu da se porede
 
Jel se sad vidi bolje?

Po ovome REM je više od tog osenčenog polja.


56ac970013c519da6f41804af8bf4036.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
To "osenčeno" je tvoj sedmični prosek.

Nije nešto pouzdan za praćenje sna.

Satovi sa SpO2 to bolje rade.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Jel koristi neko honor magic watch 2? Uzeo bih braon varijantu. Vidim ima solidnu autonomiju, elegantno izgleda, amoled displej, mogu da se javim na njemu, više mi ne treba. Nego me buni cena, u radnjama sa garancijom oko 25k, na kp 140e, nekako mi velika razlika, jel to realno? Da li je naručivao neko sa kp?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno