Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskljuci u bt konekcijama blutut pozive sa sata i povezace se sa automobilom. Ako sat koristis i za pozive, onda pomoci nema osim da se rucno konektujes svaki put pri ulasku u auto. Nemam sat, pa ovo pisem iz glave. Ne znam da li preko samsungove aplikacije smart moze nesto vise da se podesi.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Iz tog razloga sam se odlucio da ipak uzmem Samsung Galaxy Watch 46mm i mislim da nisam pogresio, posebno sto kad sam stavio na ruku GT2 nekako mi je delovao tanko, dok SGW deluje bas masivno.

Samo imam jedan problem vezan za bluetooth u kolima, posto mi je povezan telefon sa autom i sada sa satom, kad mi zvoni telefon u toku voznje i javim se mogu samo da prebacim poziv na sat, a auto ne reaguje, jel imao neko slican problem i kako je resio?

Kod mene poziv automatski ide preko kola u tom slučaju, nisam ništa podešavao.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Cudno mi je to, ja nemam takav problem, dozvoljava mi na sva tri uredjaj da odgovorim na poziv.

Da, nisi ustvari rekao sa cim ti je povezan u autu, tj koji uredjaj koristis u autu?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Cudno mi je to, ja nemam takav problem, dozvoljava mi na sva tri uredjaj da odgovorim na poziv.

Da, nisi ustvari rekao sa cim ti je povezan u autu, tj koji uredjaj koristis u autu?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

U autu koristim bluetooth od auta, Audi je u pitanju, njegova native aplikacija
 
A kada pogledas na telefonu stoji da je istovremeno povezan sa satom i autom?
Negde verovatno bt ne dozvoljava dva uredjaja za istu namenu (pozive).
Kod mene je isto Audi u pitanju, ali starija generacija.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Stoji da je povezan i sa satom i sa autom, ali mogu da biram da li zelim da koristim za pozive i media, pa sam kao prirucno resenje postavio da sat ne koristim za pozive, nego samo auto, ali bi voleo kad bi mogao oba da koristim, samo da telefon prepozna kad je u autu i da da prednost autu za pozive u tom periodu, ako je to uopste moguce
 
Imao sam taj problem na HTC U11, na OnePlus 7pro ga nemam. Do telefona je. I ne može da se reši, ne znam zašto. Meni je čak i vezu telefon - sat tako odradjivao, morao ručno da isključujem bluetooth da bih se javio.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni je povezan tel i sa satom i sa autom, kad se javim auto preuzme poziv.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Imao sam taj problem na HTC U11, na OnePlus 7pro ga nemam. Do telefona je. I ne može da se reši, ne znam zašto. Meni je čak i vezu telefon - sat tako odradjivao, morao ručno da isključujem bluetooth da bih se javio.

Sent from my GM1910 using Tapatalk


Vrlo moguce da je do telefona posto koristim Blackberry Key2, pa je sve drugacije :)
 
Amazfit Verge, bluetooth ne mogu da povežem nikako sa mobilnim. Vidi ga, probam i samo flešne ekran i vrati me na status da se povežem opet. Radio reset to factory i na telefonu i na satu. Sve mi miriše da će ići na reklamaciju.
 
Jesi dao sve dozvole Mi Fit-u? Jel ti lokacija upaljena na telefonu?
 
Of korsa, ima punu slobodu.
 
Probaj sa nekim drugim telefonom, ali mozda je stvarno felerican.
 
Probao sam i sa iPhone 7 i sa Xiaomi Mi Max 3, Zab S5E, isto neće da se poveže ali najviše me buni što recimo mogu preko njega da pozovem, nemam vezu niti info da je povezan, ne poveže se sa bluetooth-om ne radi sync, ne vidim na samom telefonu niti satu da su upareni, a dobijem opciju da zovem preko njega.
 
Probaj neku stariju verziju mi fit-a ili možda amazfit aplikaciju.
 
Amazfit Verge, bluetooth ne mogu da povežem nikako sa mobilnim. Vidi ga, probam i samo flešne ekran i vrati me na status da se povežem opet. Radio reset to factory i na telefonu i na satu. Sve mi miriše da će ići na reklamaciju.
Do sada je bio povezivan sa telefonom ?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
 
Amazfit i koristim, poslednja verzija aplikacije kao i OS-a na satu. Da, bio je uredno povezan sa uređajem ali posle A10 otišao u đavola.
 
Pozdrav svima. Ima li neko neki predlog za sat u fazonu Amazfit Pace-a? Totalno sam neupucen u trziste satova, ovaj mi je prvi u zivotu pa bih voleo da se malo vise ukljucim u tematiku i eventualno apgrejdujem. Jedini uslov bi bio da ima ovaj reflective screen tj. da ne moram da ga ukljucujem svaki cas i da ne moram da razmisljam o bateriji svakih 48h (Pace drzi 7-8 dana lagano). Postoji li uopste nesto slicno tog tipa? Nemam pojma odakle da krenem pa je svaki savet dobrodosao.
 
Rešio sam problem. Neverovatno ali WatchFace je bio krivac. Stavio sam drugi i sve radi kako treba. Da čovek ne poveruje.
 
Moj Amazfit GTR je pre neki dan punjen posle 21dana korišćenja.Odlična autonomija.Nisam siguran da li neki sličan sat može toliko da izdrži do punjenja.
Inače,odličan sat.Vredi svake pare,a platio sam ga pre 1.5 mesec 135€ preko KP.

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока
 
21 dan? Kako? Jel si ga povezivao sa telefonom? 47mm ili 42mm?
 
Moj Amazfit GTR je pre neki dan punjen posle 21dana korišćenja.Odlična autonomija.Nisam siguran da li neki sličan sat može toliko da izdrži do punjenja.
Inače,odličan sat.Vredi svake pare,a platio sam ga pre 1.5 mesec 135€ preko KP.

Послато са Nexus 7 помоћу Тапатока

Kapiram da je 21 dan bez always on? Da li si probao da ga koristis sa always on, koja je razlika u bateriji onda? Kakva je vidljivost na suncu?
 
Uopšte ne vidim poentu da ekran bude stalno uključen,kad se bukvalno na pomeraj ruke u pola sekunde automatski upali displej.
Nisam probao sa stalno uključenim ekranom niti ću to isprobavati,jer mi ovaj trenutni režim savršeno odgovara.
Vidljivost na suncu više nego korektna.
Za pare koje sam dao za sat siguran sam ne postoji bolja i kvalitetnija alternativa.

Послато са LG-H850 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Teško kad se navikneš na ekrane koji se gase kad dolaziš sa sata na kojima je to native. Kad se u startu ne navikneš na taj poluretardiran pokret (sem noću), uopšte nije lako.


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ko ti brani da namestiš Always on opciju?
Samo nemoj onda da tupiš kako se mora često puniti.

Послато са LG-H850 помоћу Тапатока
 
Kad smo kod AOD, neko sa GT2 ga koristi? Koliko drži baterija sa uključenim AOD?

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Imam trenutno watch GT. Da li se isplati preći na GT2 ili GT2e? Jel neko ima iskustva iz prve ruke?
Koja je uopšte razlika izmedju GT2 i GT2e?
 
Ne isplati se. Prevelika ti je doplata za dodatne mogucnosti.

Tapatalk from Poco loco
Imam trenutno watch GT. Da li se isplati preći na GT2 ili GT2e? Jel neko ima iskustva iz prve ruke?
Koja je uopšte razlika izmedju GT2 i GT2e?
Ne bih se složio, imao sam GT dobrih godinu dana, a nakon toga još dva meseca GT2, kasnije njega zamenio za SGW iz nekih drugih razloga, o kojima sam već pisao ovde... Svejedno, prvo, meni lično je GT2 dosta lepši, dosta jači chipset i više RAMa koji za posledicu ima brzo rad sa satom, BT 5.0 ne samo na papiru, konekcija značajno bolja, na GT mi je gubio signal kada ostavim telefon u jednoj sobi,a odem sa satom u drugu, na dvojci to nije imalo šansi ni u jednom delu stana. GT nije imao uopšte memoriju za smeštanje muzike, dvojka ima, bolji HR senzor...
Pre neki dan sam video GT2 za 160 na oglasima, po meni smešna cena, ko je raspoložen da se bavi satom, i ulozi malo vremena...

SM-N975F
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno