Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel koristi neko honor band 5? Ako ima, nek napise neke utiske, treba mi jedino za trcanje i brzi hod [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Jel koristi neko honor band 5? Ako ima, nek napise neke utiske, treba mi jedino za trcanje i brzi hod [emoji16]

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
Ja ga dobio uz telefon, pa poklonio drugarici, uglavnom šeta, prezadovoljna... Baterija odlična, lagan je, ne oseća se na ruci...
Po meni lepši nego Mi band 4, ali to je već pitanje ukusa...Imaš ga po oglasima za 30tak eur...

SM-N975F
 
Mhm dobro.. Baterija je najmanji problem, najvaznije mi je da pokazuje tacnu kilometrazu. Lepsi mi je ovaj nego mi band 4.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pitanja za vlasnike Iphone i GT2, idealno ako je neko koristio Apple watch koje god generacije

- Koje su razlike tj mane koje na GT2 nemate, a imali ste na Apple watch?
- Da li dolazi do pucanja konekcije izmedju GT2 i Iphone?
- Da li se notifikacije na GT2 javljaju odmah ili malo kasne?

Hvala
 
Pitanja za vlasnike Iphone i GT2, idealno ako je neko koristio Apple watch koje god generacije

- Koje su razlike tj mane koje na GT2 nemate, a imali ste na Apple watch?
- Da li dolazi do pucanja konekcije izmedju GT2 i Iphone?
- Da li se notifikacije na GT2 javljaju odmah ili malo kasne?

Hvala

Probacu da delom odgovorim.

1. Nisam imao Apple Watch pa ne mogu da uporedim.
2. Nije mi se to desilo. Jedino sto mi vremensku prognozu nije prikazivalo posle odredjenog vremena. Sad je to donekle sredjeno. Cuo sam da ostali nemaju taj problem tako da je moguce da je mene zezalo iz nekog razloga.
3. Notifikacije se odmah pojavljuju.

EDIT: Takodje, imaj na umu da neke funkcije nedostaju kada je iPhone u pitanju. Nemas prikaz nivoa stresa, opcija za pronalazenje telefona ne radi a nedostaje i prebacijvanje audio fajlova (ovo mozes na nekom Android telefonu, pa da se vratis na iPhone)

Inace, sve u svemu poprilicno sam zadovoljan satom. Baterija mi traje 11-13 dana, ekran je prelep, sat vrhunski lezi na ruci... Nemam vecih zamerki, iskreno.
 
Poslednja izmena:
Ima prikaz nivoa stresa na iOS.
Sve funkcionise tip top...

8b86021c83e73c74617e23174f0ae81e.plist
 
LOL, pa ja to nemam na srpskom nalogu, ne samo karticu za stres nego ni za Spo2. Dobio sam kada sam se ulogovao sa kineskim nalogom.
 
GT2, povodom pitanja u vezi sa kašnjenjem notofikacija. Uglavnom radi ok na mom Huawei telefonu. Danas ceo dan iritantno kašnjenje od 7-10 sekundi. Zašto iritantno? Stigne mail, pogledam notifikaciju na telefonu, otvorim mail, quick response, arhiva. Spustim telefon. Sat bipne i prikaže tu notifikaciju.
Ista stvar za Viber.

Prvih nekoliko puta me je baš iscimao.
 
Ima li neka tema na gt2 sa sekundacom koja radi kao na automatik sat ili su sve kao quartz?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da li neko zna da li može GT da se poveže sa nekom aplikacijom za praćenje sportskih aktivnosti, a da to nije huawei helth? Konkretno sam skinuo RunGPS trainer pro full (besplatan je još danas ako nekome treba), ali ne uspevam da povežem. Ima mogućnost za android wear
 
može preporuka za neki fitnes tracker ali da je standalone odn da se ne mora nositi telefon dok se trči, da meri kilometrazu, trasu, otkucaje srca. Najjeftiniji koji radi posao, kontam da mora imati gps u sebi.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Amazfit BIP, Stratos?

Stratos ima 2Gb mesta za MP3, uz true wireless sluške telefon čist višak.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da li neko zna da li može GT da se poveže sa nekom aplikacijom za praćenje sportskih aktivnosti, a da to nije huawei helth? Konkretno sam skinuo RunGPS trainer pro full (besplatan je još danas ako nekome treba), ali ne uspevam da povežem. Ima mogućnost za android wear
Nažalost ne može.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Zna li neko kako na gt2 ugasiti kod bilo koje vježbe glas o svakavim obajveštinjima, puls, pređeni kilometri,...?
 
Kada da pokrenes aktivnost, gornji taster i gore desno je zvučnik. Klikni na njega, pa podesi.
 
Ili pre pokretanja aktivnosti, desno od ikonice imaš podešavanja, pa tu isključiš obaveštenja.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Baš ti hvala, stvarno frustrira, non, stop nešto priča. Mora li svaki put ovako ili će zapamtiti poslednje podešavanje?
 
Da, još bolje. Tu možeš nešto da ostaviš, nešto da isključiš.
 
Baš ti hvala, stvarno frustrira, non, stop nešto priča. Mora li svaki put ovako ili će zapamtiti poslednje podešavanje?
Ovako kako sam ti predložio zapamtite za TU aktivnost tvoj odabir. Možeš i da postaviš duže intervale. Meni odgovara da mi u šetnji javlja svaki km, nekima ne.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Не могу да отворим ниједан наслов из поља "discover" у Хелт апликацији,како је код осталих? Или мене зеза апликација?
 
Kod mene, iako primenim pravilo o brisanju aplikacije i reseta sata, ne prikazuje trenutnu temperaturu.
 
A prvi ulazak, nakon reinstalacije, u aplikaciju u Airplane modu?
 
Sutra mi stiže Watch GT, rešio sam da penzionišem Moto 360. Koja je ispravna procedura da napravim nalog za Huawei Health?

Video sam pre ovde na temi da ima nekih caka oko naloga, izbora zemlje, itd.

Šta je od toga sada aktuelno i kako da najbezbolnije povezem nalog?

Da dodam, imam Xiaomi telefon.

Hvala

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Iskočio mi update za Health. Javite ako je nešto korisno. Ja to više ne diram, dok ovaj radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno