Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Nisu uklonili najgledanije serije već neke većinom nepoznate i slabo gledane..

Ako se ovo dogodi, ništa neće ostati!
 
Da li možda neko zna da li planiraju da ubace seriju Parenthood,video sam da je od januara na Peacock.
 
Oni sve nesto najavljuju nove stvari, dodaju ali sporo i ne preterano atraktivno. Takodje, nastavljaju da uklanjaju. Primetio sam da su obrisali neke filmove. Necu preterano da se zalim, opet kazem najjeftiniji servis sa lokalizacijom, ali malo ozbiljnosti. Podrska ne postoji, samo sinuju poruke. Profili na drustvenim mrezama su potpuno neaktivni, nit da najave sta novo dolazi, nit sta je sve izbrisano.
 
Uklone li mi Bates Motel pre nego što ga završim, kuku njima. Bio sam veoma blizu da otkažem pretplatu, ali najmlađe dete ponekad gleda crtaće na njemu, pa definitivno za sada ostaje da se odričem jedne pljeskavice mesečno.
 
Ja sam se odricao i od 15.06 se ne odricem vise, dao sam im priliku koliko bese 4 meseca odose 4 pljeke a ja ne videh nista korisno tamo tako da se rastajemo.
 
Ja otkazao upravo, bukvalno im je "Tulsa King" na početnom ekranu mjesecima, kad god uđem imam utisak da ništa novo nisu dodali... :)
 
Uklone li mi Bates Motel pre nego što ga završim, kuku njima. Bio sam veoma blizu da otkažem pretplatu, ali najmlađe dete ponekad gleda crtaće na njemu, pa definitivno za sada ostaje da se odričem jedne pljeskavice mesečno.
Haha, i ja gledam Bates motel. Pa sve žurim da ga ne skinu, a sve se nadam, neće valjda...
 
Ono što mi je stajalo da odlazi u onom čuvenom - još 29 dana i čistka polovine kataloga, više ne stoji. Valjda su sredili to konačno.
 
Onaj ko bi otkazao bih zamolio da mi prepusti nalog ako je stari sa popustom. Hvala.
 
Naravno da nije sa popustom. Kad se jednom otkaze i preskoci placanje, gubi se benefit.
 
Covek hoce da neko ko nece vise da placa mu pokloni nalog...
 
Piše za Dexter-a još 11 dana za gledanje.
Možda ih seljakaju opet na liniji hbo-netflix... ko zna gde. Ako se ne varam, Dextera sam odgledao na HBO davno.
 
Daj mi neki primer da vidim šta stoji kod mene.
Meni recimo su stajali The Office i Billions da odlaze, sad tog više nema.
The Affair, House of Lies, Brotherhood, Downton Abbey, Bates Motel, Dexter, Ray Donovan, Chicago pd, Californication, Frasier, Nurse Jackie… Sigurno ih ima jos
Piše za Dexter-a još 11 dana za gledanje.
Možda ih seljakaju opet na liniji hbo-netflix... ko zna gde. Ako se ne varam, Dextera sam odgledao na HBO davno.
Tacno cu se smoriti, ako stvarno uklone Dextera. Pritom mi nije jasna ta politika da uklanjas seriju koja je showtime-a.
 
Da, sve te serije su vlasništvo Showtimea ili Peacocka, tj. njihovo su vlasništvo...
 
The Affair, House of Lies, Brotherhood, Downton Abbey, Bates Motel, Dexter, Ray Donovan, Chicago pd, Californication, Frasier, Nurse Jackie… Sigurno ih ima jos
Da, stoji i meni još 11 dana.
Krenuo sam da proveravam šta je sve najavljeno isprva da leti a sad izgleda neće, tu su Yellowstone, Mayor of Kingstown, House, The Good Fight, The Office, Elementary, Billions, Britannia, Mr.Robot, New Amsterdam...
Znači odstrel da, ali ne toliki koliko je isprva najavljeno.
 
Da, stoji i meni još 11 dana.
Krenuo sam da proveravam šta je sve najavljeno isprva da leti a sad izgleda neće, tu su Yellowstone, Mayor of Kingstown, House, The Good Fight, The Office, Elementary, Billions, Britannia, Mr.Robot, New Amsterdam...
Znači odstrel da, ali ne toliki koliko je isprva najavljeno.
Nije bas ni mali odstrel. Ako stvarno uklone sve sto stoji odbrojavanje, dobro cu razmisliti o daljem placanju pretplate.
Srcano sam ih branio do sada, videcemo za dalje 😅
 
Cirkus od servisa.
Bukvalno nas ovi streaming servisi teraju da se vratimo na "tamnu stranu". Ja već ozbiljno razmišljam da batalim sve servise i pređem na RD. Bar da ne strepim hoće li nešto nestati sa platforme na pola gledanja.
 
Imam sve servise koji ovde mogu legalno da se uzmu, ali nikad nisam ni razmišljao da je to ceo moj svet. U svakom trenu, barem 50 odsto stvari koje me interesuju nisu i neće biti ni na jednom servisu. Da ne pominjem da postoje stvari kao što su i izbacivanje pojedinih epizoda zbog političke korektnosti. Jednostavno, čovek nikad ne sme da se u potpunosti uzda u bilo koju kompaniju.
 
Nazad
Vrh Dno