Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

Valjda ce srediti:d ja cu uzeti jos jedan od diskoverload pa da lepo nabubam pa sam miran:D

Ja vec imam pulsedmedia (koji nikad u zivotu necu uzeti vise i ne preporucujem nikom) i santrex (za koji cu javiti iskustva kad budu podigli servere u NL) tako da mi je dost seedbox-ova za ovaj mesec, u sustini zelim da isprobam sve do sada su se po meni najbolje pokazalali seedplace.eu i seedbox4u su bili manj vise ok.
 
Ja vec imam pulsedmedia (koji nikad u zivotu necu uzeti vise i ne preporucujem nikom) i santrex (za koji cu javiti iskustva kad budu podigli servere u NL) tako da mi je dost seedbox-ova za ovaj mesec, u sustini zelim da isprobam sve do sada su se po meni najbolje pokazalali seedplace.eu i seedbox4u su bili manj vise ok.

I meni je zelja da naseedujem sve za jedan mesec pa sam miran celu godinu:) nije mi zao dati jos 11e za diskoverload SB:)

Zna li neko kolko im treba da setup urade ovi iz diskoverload?
 
Evo ja sam uplatio diskoverload juce u 14h i jos uvek nisu namestili, a na sajtu pise setup within 24h...
 
Evo ja sam uplatio diskoverload juce u 14h i jos uvek nisu namestili, a na sajtu pise setup within 24h...

E krastavac znaci da ne ocekujem brzo:S: ma sad cu da ih cimam da budem malo dosadan:D
 
TL mi trazi ip adresu od seedboxa, gde da vidim to? Jel moram seedbox provajdera da cimam?
 
Od kada su mi trazili username i pass, pa do namestanja accounta je proslo 10 sati. Mozda ces ti imati vise srece. A za ip adress sam se snasao.

Nego nikad nisam koristio ruTorrent, kad imam skinut torent i hocu taj identican da skinem sa drugog trackera, mogu li prosto da ga dodam i on sam kao utorrent da pocne da ga seeduje ili moram jos nesto da uradim?
 
Od kada su mi trazili username i pass, pa do namestanja accounta je proslo 10 sati. Mozda ces ti imati vise srece. A za ip adress sam se snasao.

Nego nikad nisam koristio ruTorrent, kad imam skinut torent i hocu taj identican da skinem sa drugog trackera, mogu li prosto da ga dodam i on sam kao utorrent da pocne da ga seeduje ili moram jos nesto da uradim?

Uh al su spori boze sacuvaj:D

A to za ruTorrent trebalo bi da moze skines torrent pa obrises a da nebrises fajlove i onda skines torrent file sa drugog torrenta:)
 
Poslednja izmena:
Au bre koliko muke oko jedne stvari koja bi trebala da bude jednostavna :D Napisao sam pre mesec-dva jedan poduzi post na jednom lokalnom trekeru o provajderima koje sam koristio i mojim iskustvima sa njima, videcu da to dopunim i postavim ovde.
 
Ukoliko zelite brzo i jednostavno da dobijete seedbox, kao i da isti koristite bez problema, najbolje je da uzmete neke od poznatijih provajdera tipa FeralHosting, Xirvik, ByteSized ili ako vam treba 1gbps EvoBoxes. Ja sam koristio uglavnom njihove usluge i do sada nikada nisam imao problema.
 
Ukoliko zelite brzo i jednostavno da dobijete seedbox, kao i da isti koristite bez problema, najbolje je da uzmete neke od poznatijih provajdera tipa FeralHosting, Xirvik, ByteSized ili ako vam treba 1gbps EvoBoxes. Ja sam koristio uglavnom njihove usluge i do sada nikada nisam imao problema.

Pogotovu je zanimljivo sta taj FeralHosting za 50 funti:d 15TB upload:d
 
Ako gledas samo kako da za najmanje para uzmes unlimited bandwidth nes' se lepo provesti :)
 
Ako gledas samo kako da za najmanje para uzmes unlimited bandwidth nes' se lepo provesti :)

Negledam bas tako, ko ima da tolike pare za seedbox:) Naprimer ByteSized je povoljan nudi ko i ostali za 13.5e SB:)
 
Danas sam primio mail od pulsedmedia, ali jos uvek nema nikakave promene na mom moneybokers racunu.

Hi,

The service is exactly what you paid for. 100Mbps server shared amongst 12 users (8.33Mbps each).
Account closed, service refunded.

Best Regards,
Aleksi Ursin
Pulsed Media
 
A i ovi iz santrexa nista cute ne bi me cudilo da uopste nedaju novi acc:S: Sreca da sam uzeo ovaj diskoverload pa mogu mirno cekati:d
 
Ovi iz santrexa sam isto cimao da mi vrate pare ali nece a refundiraju (a ja nisam koristio njihove usluge ni 1 sec.) tako da mi nista ne ostaje da cekam i da se nadam da ce uskoro to resiti. Inace isto tako se nadam da ce mi uskoro stici refund od pulsedmedia.
 
Ovi iz santrexa sam isto cimao da mi vrate pare ali nece a refundiraju (a ja nisam koristio njihove usluge ni 1 sec.) tako da mi nista ne ostaje da cekam i da se nadam da ce uskoro to resiti. Inace isto tako se nadam da ce mi uskoro stici refund od pulsedmedia.

I meni si isto rekli da nerade refund ali da ce produziti za izgubljeno vreme e sad videcemo ali su mi jako sumljivi:(
 
najj nisam te pitao, gde je bolja brzina na diskoverload ili na santrex (kad je radio)?
 
najj nisam te pitao, gde je bolja brzina na diskoverload ili na santrex (kad je radio)?

Nesto je malo bio brzi santrex ali je bio nestabilniji dosta kad sam brisao fajlove dugo sam cekao dok kod diskoverload odma obrise nema kocenja inace diskoverload upload ide do 8mb a santrex je isao preko 10mb vise mi je vazno da je stabilan:)
 
Sredili su mi santrex seedbox :eyebrows: ali jos uvek nema povratka novca od pulsedmedia... :mad:
 
Da kazem da sam prezadovoljan brzinama santrexa i plus su se ponudili da mi produze zakup seedboxa za 7 dana posto sam imao problema sto sam ja oberucke prihvatio. :d
 
Da kazem da sam prezadovoljan brzinama santrexa i plus su se ponudili da mi produze zakup seedboxa za 7 dana posto sam imao problema sto sam ja oberucke prihvatio. :d

I meni su isto ponudili nedelju dana dzabe:) da brzina je odlicna samo pitanje dali ce biti stabilan server:d
 
Poslednja izmena:
Nemoj da malerises :p sve fercera savrseno ja sam od ponoci pa da sad upload-ovao 100gb na TL, inace kontaktirao sam opet pulsedmedia i oni kazu da su refundirali i da najverovatnije kasni zbog moneybookersa, tako da vec sad pocinjem da razmisljam kog provajdera uzeti sledeceg meseca. :D
 
Nemoj da malerises :p sve fercera savrseno ja sam od ponoci pa da sad upload-ovao 100gb na TL, inace kontaktirao sam opet pulsedmedia i oni kazu da su refundirali i da najverovatnije kasni zbog moneybookersa, tako da vec sad pocinjem da razmisljam kog provajdera uzeti sledeceg meseca. :D

Necu da malerisem radi savrseno:p sad imam dva boxa koja rade:) dobar si kad si uspeo na TL 100GB da uplodujes.
Cini mi se da kod monybokersa ide sporije refund:(
 
Evo poceo santrex da zeza:d
[18.03.2011 21:05:59] Bad response from server: (500 [error,list]) Link to XMLRPC failed. May be, rTorrent is down?
[18.03.2011 21:07:59] Bad response from server: (500 [error,list]) Link to XMLRPC failed. May be, rTorrent is down?
[18.03.2011 21:10:00] Bad response from server: (500 [error,list]) Link to XMLRPC failed. May be, rTorrent is down?
[18.03.2011 21:12:01] Bad response from server: (500 [error,list]) Link to XMLRPC failed. May be, rTorrent is down?
 
Nazad
Vrh Dno