Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

Hvala Stig, to mi je dosta komplikovanije posto moram da uzmem neku drugu karticu (probacu sa E..te poklon) ovu koju imam nece da prodje registraciju na paypal. :wall:
 
Ma to je extra SUPER sobzirom da sam ja naviko sad na nove standarde kod pulsed-a ( 10mbps :wall: ), samo da vidim sta ce da mi kaze Stig kako sa placanjem kod diskoverload-a pa cu onda da odaberem sta mi je lakse u ovom trenutku da produzim, a sledeceg meseca cu probati drugi koji bude spao na izbor br.2 .

Nisu losi zasad videcemo za par dana kako ce biti:) Pa ti svaki mesec uzimas seedbox:d
 
Evo odlucio sam da ovaj put uzmem santrex zbog meni jednostavnijeg placanja, ee sad me zanima gde uzeti server (Luxembourg, Germany, Netherlands, USA)?
 
Evo odlucio sam da ovaj put uzmem santrex zbog meni jednostavnijeg placanja, ee sad me zanima gde uzeti server (Luxembourg, Germany, Netherlands, USA)?

Ja sam uzeo Netherlands nemoj samo USA da nebi imao problema ameri nedaju torente:d
 
Evo slike ovo je dosad najvise za jedan torent:-devil-:
 

Prilozi

  • slika2.jpg
    slika2.jpg
    248.2 KB · Pregleda: 63
Ja sam upravo kupio santex, sad cekam setup i onda cu daprobam da preko ftp-a prebacim podatke sa pulsedmedia seedboxa da ne bih iste podatke skidao opet.
 
Ja sam upravo kupio santex, sad cekam setup i onda cu daprobam da preko ftp-a prebacim podatke sa pulsedmedia seedboxa da ne bih iste podatke skidao opet.

Mozes prebaciti nije problem samo kolko je pametno neznam mogu pomisliti da varas:d
 
Koliko treba vremena da obave setup na santexu, pise instant a ja jos nemam login???
 
najj-u su sredili za ~3 sata sudeci po postovima ranije u ovoj temi.
 
"Dobio sam seedbox" samo sto nemam link do seedboxa, :S: napisao sam im ticket nadam se da ce srediti uskoro. :wall:
 
"Dobio sam seedbox" samo sto nemam link do seedboxa, :S: napisao sam im ticket nadam se da ce srediti uskoro. :wall:

Pa samo ip ukucas u firefoxu znaci http:// tvoja ip :) meni su poslali sve proxi acc ftp i td....
 
Pa da samo sto su meni poslali mail gde nema nikakvog linka, inace podrska mi je odgovorila da ne mogu oni da mi pomognu, pa me prebacuju na " 2ndline department". :crash: Evo tipa ovako mi je stiglo.
Your ruTorrent starter Netherlands account has been activated.


WebUI details:

WebUI URL: https://


Username: (moj user)

Password: (moja sifra)
 
Pa da samo sto su meni poslali mail gde nema nikakvog linka, inace podrska mi je odgovorila da ne mogu oni da mi pomognu, pa me prebacuju na " 2ndline department". :crash: Evo tipa ovako mi je stiglo.

Odi na njihov sajt OVDE Vidi koja ti je ip i ukucas je firefox i loguj se sa tim username i passom:)
 
Ma veruj mi da nema toga :S: nadam se samo da ce mi uskoro resiti problem, za sad nema nikakvog odgovora (sem onog prvog da ce mi pomoci "2ndline department")... :mad:
 

Prilozi

  • vidi2.jpg
    vidi2.jpg
    25.7 KB · Pregleda: 45
  • vidi3.jpg
    vidi3.jpg
    63.1 KB · Pregleda: 50
Ma veruj mi da sam probao sve inace nije mi ovo prvi seedbox koji koristim.... Kad idem na RUtorrent ili FTP onda mi otvori u novom tabu samo praznu stranicu i to je sve, znaci ni traga ni glasa od seed boxa. :crash: Sto se tice Pulsedmedia boxa on mi jos uvek radi iako je proslo vise od 24h od kad sam podneo zahtev za prestanak njihovih usluga i refund novca, samo sam na pocetku kad sam podneo zahtev dobio mail da ce moja usluga biti obustavljena u roku od 24h i do sad nema ni traga ni glasa od njih, izgleda da mi nesto ne ide ovog meseca sa ovim seedboxovima i to ti je... :wall:
 
Ma veruj mi da sam probao sve inace nije mi ovo prvi seedbox koji koristim.... Kad idem na RUtorrent ili FTP onda mi otvori u novom tabu samo praznu stranicu i to je sve, znaci ni traga ni glasa od seed boxa. :crash: Sto se tice Pulsedmedia boxa on mi jos uvek radi iako je proslo vise od 24h od kad sam podneo zahtev za prestanak njihovih usluga i refund novca, samo sam na pocetku kad sam podneo zahtev dobio mail da ce moja usluga biti obustavljena u roku od 24h i do sad nema ni traga ni glasa od njih, izgleda da mi nesto ne ide ovog meseca sa ovim seedboxovima i to ti je... :wall:

Neznam cimaj ih daj im slike da vide da neradi:( a mozda smo na istom serveru kod mene neradi vec 7sati ako ne poprave do ujutru trazim pare nazad. Zato rekoh da ne hvalim dok nevidim nekolko dana:d imam iskustva losa sa takim preprodavcima:D
 
Bas ste baksuzi:) Inace, normalno je da server ode u vecna lovista, ipak rade 24/7 ko zna koliko dugo. Od drugih sam cuo da je santrex poprilicno ne ozbiljan i da gura i do 14 korisnika po serveru iako na njihovoj stranici stoji drugacije...
 
Ma nema veze ja cu otvoriti dispute na paypalu morace pare vratiti:) veoma neozbiljno 7 sati nemogu namestiti server najgore sto nemam love na kartici da uzmem drugi neki:S:
 
Zadnji što sam koristio je bio seedhost.net - veoma zadovoljan :) Malo je skuplji, oko 20ak evra, ali super radi(o) ;-)
 
Ja ne znam sta da radim, ako mi ne srede ovo do sutra, trazicu novac nazad i na santrex-u posto njihov "instant setup" traji 2 dana....
 
Zadnji što sam koristio je bio seedhost.net - veoma zadovoljan :) Malo je skuplji, oko 20ak evra, ali super radi(o) ;-)

Brzine upload download za kolko odrade setup i kolko je brza podrska(ovo mi je najvaznije):D
 
Ja ne znam sta da radim, ako mi ne srede ovo do sutra, trazicu novac nazad i na santrex-u posto njihov "instant setup" traji 2 dana....

Trazi pare nazad i ja sam na paypal dispute moraju da odgovore:) ako si uzeo preko monybokersa posalji im poruku da nisi dobio to sto si platio:)
 
E jesmo se usosili nevracaju pare ali ce kao produziti za onoliko kolko nebude radio:) i to sve nisu odgovorili dok nisam poco pretiti da cu da saljem mail paypalu o njihovom ponasanju:D
E tebi predlazem cimaj ih preti moraju ti dati seedbox:D
 
Ma vec sam ih cimao, poslali si mi kao izvinjenje i kao pokusavaju da srede to sa serveriam u Holandiji (cim sam ja tamo uzeo box odma sve puklo :d ) tako da cekamo, inace napisaosam im i za produzenje servisa za onoliko koliko ne radi i milsim da tu nece biti problema(nadam se).
 
Ma vec sam ih cimao, poslali si mi kao izvinjenje i kao pokusavaju da srede to sa serveriam u Holandiji (cim sam ja tamo uzeo box odma sve puklo :d ) tako da cekamo, inace napisaosam im i za produzenje servisa za onoliko koliko ne radi i milsim da tu nece biti problema(nadam se).

Valjda ce srediti:d ja cu uzeti jos jedan od diskoverload pa da lepo nabubam pa sam miran:D
 
Nazad
Vrh Dno