Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

Sto nebi radio na YUWI ? Ja nisam tamo registrovan, staff im je smesan... A i pazi kako skidas tamo torrente banuju te ako nepravilno koristis box, jer kod njih mora sve po njihovim 'smart' pravilima.

Evo trenutna brzina :
 

Prilozi

  • trnutan upload.JPG
    trnutan upload.JPG
    91.3 KB · Pregleda: 124
Hehehehe... Ma nisam, a i na trackeru sam koji je bolji od yuwe :) Al ovo nije tema za tako, nesto...

Voleo bi da se javi neko ko je uzeo Ultraseeds... Planiram da uzmem box kod njih...
 
Posto sam dobio povracaj novca od Ferala(trazio refund jer su uveli ogranicenje a potrosio sav bw :) ) uzeo sam seedbox kod bytesized-hosting.com . Oni uzimaj servere od server.lu i uopste nisu losi. Up ide konstantno oko 2MB . Jos uvek se navikavam jer funkcionisu dosta razlicito od Ferala. Al za sada se ne mogu pozaliti, sva pitanja koja postavim dobijem odgovor odmah. Za sada imaju moju preporuku. :)
 
OD juce imam problem pa mi je potrebna pomoc da ustanovim koga da ganjam.Koristim Feral vec 7-8 meseci i nisam imao problema a od juce ne mogu da pristupim seedbox-u. Ftp wtorrent transmission sve mi je nedostupno. kad pingujem server dobijem poruku riquest timedout, preko firefoxa connection timed out, inace sve ostalo sto se neta tice kod mene radi normalno.Koristim avast koji sam deinstalirao misleci da je do njega,firewall nemam tako da ne znam sta je. SBB ili Feral.Da napomenem, sa druge IP adrese-drugog racunara se normalno pristupa svemu
 
Poslednja izmena:
Jel koristi neko keyweb servere?
Jel prave probleme za torente?

Trenutno sam kod server.lu koji nista ne pitaju, ali zato brzine nisu bas najbolje.
 
keyweb je ok samo znaju da kenjaju ako deres bas puuuno bandwa...iako imas ugovor na flat 100 Mbita rewcimo.
 
Ljudi izvinite ako moje pitanje izgleda smešno ali nov sam u ovome ali postoji li neki seedbox sa kojim možeš direktno da skidaš na svooj hard disk?
 
cekaj i kada stavis nesto da skidas na seedbox on skida na tvoj hard?

Ja sam uzeo neki seedbox preko trackera SRBIJACLUB za 500 din 20/20 MB ali sve sto skine ja nemogu koristi osim za poboljsavanje ratia
 
Ako mislis da ti seedbox skida direktno na hdd to ne moze,svaki seedbox skida na svoj server,a ako hoces sa servera da skidas na svoj hdd to mozes kako hoces. Nisam te razumeo pre ;)
 
Probao i ja Xirvik sa Raiffeisen Visa Virtuon karticom da uplatim nedelju dana, međutim neće. Kaže The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal. Stavio sam Bosnu kao državu. Da li je neko imao sličnog iskustva?
Ili ako imate neki drugi da mi preporučite koji daju za nedelju dana? Nov sam i želeo bih da probam kako to sve funkcionište.
 
Probao i ja Xirvik sa Raiffeisen Visa Virtuon karticom da uplatim nedelju dana, međutim neće. Kaže The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal. Stavio sam Bosnu kao državu. Da li je neko imao sličnog iskustva?
Ili ako imate neki drugi da mi preporučite koji daju za nedelju dana? Nov sam i želeo bih da probam kako to sve funkcionište.
ne moze, probao ja...

uzeo sam seedhost.eu nije lose... moze se platiti virtuon karticom
 
Sve preporuke za keyweb, probao sam nocas na raznim torentima, nijednom se nije desilo da bude ispod 5mb/s.
Mana, treba da znate da podesite sami torrentflux.
 
Jel potrebno drzati upaljen kompjuter i biti ulogovan na torrentflux kako bi seebox radio ili se moze ugasiti?
 
Imam jedan problem imam box kod Ultraseed-a u principu sam zadovoljan bilo je nekih problema u pocetku sa uploadbrzinom ali sada je ok....problem je u tome sto box daje upload brzinu cable-korisnicima na minimum znaci mozda 15,20kb/s i manje a svim drugim koliko i mogu da povuku .....jel zna neko u cemu je problem mozda...svako dobro .....pozz
 
*: the installation costs are free for an annual payment. Otherwise: £49.99
 
Evo koliko sam ja uploada nabio za mesec dana:
Bit-HDTV:
Welcome Pablo (Insane User) [logout] Ratio: 3.578 UL: 1.13 TB DL: 324.16 GB
AwesomeHD:
* Up: 319.60 GB
* Down: 23.03 GB
* Ratio: 13.88
HD-Torrents:
Rank: HD Monster ↑ 771.32 GB ↓ 265.16 GB (Ratio 2.91)

I na svim ostalim manjim: oko 1.5TB zajedno... :)

Nemogu da verujem da se neko ko koristi torrente buni za mali upload kod nashih provajdera kad jednostavno moze da uplati SB za mesec dana i onda je na miru celu godinu...
 
Poslednja izmena:
^^
Neznam drugar mi sredio :D
 
Nazad
Vrh Dno