Šta je novo?

Seedbox - pitanja, problemi, diskusija i ostalo

Sviđa mi se što sam uzeo 7 dana da probam i posle isteka seedbox je nastavio da siduje 3 torenta na jedan privatni treker.
Tako da i je ratio sada tamo 4.5!

Do sada mi je rekord bio 0,93 ,)

J...ga, mali upload :smash:
 
It's time for seedboxing. :D

Xirvik 2. paket po jačini, 10$/7 dana; 10 torrenata, 75GB prostora, malo.
Feral najpozitivniji kometari ovde, £10.00/30 dana, ali ograničenje na 750GB uploada, što je malo.

Ima li nešto treće, da može dosta torrenata u isto vrijeme da se seeduje, da ima 100-tinjak GB prostora i neograničen upload u tom cjenovnom rangu?
 
kako placate na Xirviku? ja kada odaberem Visa (SA raiffeisen virtuonom) kaze da mi kartica ne podrzava ovaj tip placanja...
 
Najbolji su su trenutno seedplace i xirvik. Pogledaj shared dedicated ponude, jako su povoljne.

Miroslave preko paypal prolazi samo intezina kartica, zato verovatno nemozes da uplatis.
 
It's time for seedboxing. :D

Xirvik 2. paket po jačini, 10$/7 dana; 10 torrenata, 75GB prostora, malo.
Feral najpozitivniji kometari ovde, £10.00/30 dana, ali ograničenje na 750GB uploada, što je malo.

Ima li nešto treće, da može dosta torrenata u isto vrijeme da se seeduje, da ima 100-tinjak GB prostora i neograničen upload u tom cjenovnom rangu?

Feral ispada, od kad su uveli ogranicenje ne isplate se. Ljudi su besni jer je odjednom bez najave, uvedeno ogranicenje cak i za ljude koji su ranije platili. Ja spadam u tu grupu. Ogranicen mi je upload, ne ide preko 100 KB/s. Najgore je sto se u upload racuna i skidanje sa ftp-om, tako da tih 750GB i nije sve za upload na trekere. Ja vise necu uzimati kod njih, i zatrazio sam da mi vrate pare(bar deo) jer nisam platio tu uslugu koju mi oni sad isporucuju.
 
Mozete da probate i http://ultraseeds.org/ ja sam ih koristio pre nego sto su imali problema sa serverima bili su hakovani i brzina je uvek bila maksimalna bas danas treba da uplatim ponovo kod njih.
 
Ja sam koristio ovaj Economy 4 paket a sad sam uzeo da probam Christmas Special 1
 
Pa jel imas verifikovan paypal racun jesi li vec dodao karticu imas na pocetnoj strani pise ti ako si uplatio a i dobices mail ako jesi.
 
Išao sam na ono da ako nemam paypal uplatim karticom, i kad sam standardno popunio podatke i išao na confirm ili šta već, dobio sam da ukucam novu šifru i potvrdim, ja to uradim, kliknem, dobijem info da nemam 1.95$ koje bi mi oni skinuli i kao kasnije vratili, i kaže da kucam drugu karticu (što indicira da je vjerovatno skinuto tih $20). Tu sam roknuo cancel i onda dobio samo ovaj mail.

Dear --------,

To start using your PayPal account, all you have to do is confirm your email address.

Koliko je tebi vremena prošlo od uplate do potvrde?

Kad pokušam ponovo, dobijem

You cannot use an e-mail address or card number that belongs to an existing PayPal account. If you have a PayPal account, please log in. If you don't, please change the e-mail address or card number and try again.

Super. :crash:
 
Poslednja izmena:
Koliko su ti ultraseeds pouzdani ? Sad prvi put cujem za njih. Cene su im sasvim ok.

Shaddow pa trebalo bi samo da popunis onaj deo kao da nemas karticu, stavis neku drugu zemlju i to je to... Neznam zasto ti skida tih 1.95$, ja mislim da to samo ako registrujes acc kod njih...
 
Nema mi logike... Mozda si ti nesto zabrljao :)
 
A možda i nisam.

http://i45.tinypic.com/2guywdy.jpg

Kad treba da dobijem da potvrdim transakciju, dobijem to sa slike... i ima samo confirm. Probao sam sve države u regionu i neke van regiona. Isto sve.

Na xirviku, kao i na svim ostalim sajtovima na kojima sam kupovao online, ovoga nema.

Nisam bot, a niti mi je prvi put da kupujem online.


Valjda nam uskoro omoguće paypal, ovako ne ide više. :(
 
Dedibox.fr , OVH ... vrse ultra posao za 35 ojera :banana:
Podelis sa drugarom ili vise njih i eto radosti :eyebrows:
 
Pa trebalo bi ove godine da dospemo na listu PayPal...

Ima li ko kakve informacije o tome ?
 
ovo sam negde citao

"Serbia along with other Balkan nations are slated to be brought on to PayPal in 2010 [...] All the countries that are apart of this project, including Serbia, are on target. Timing on completion of the project is mostly a matter of PayPal meeting its own production deadlines. At this time there is little if anything that individual nations can do to expedite the pace of the project [...]"


evo nasao sam neki tekst za nas i paypal
http://www.noobclub.org/lifestyle/events/602-paypal-zvanicno-u-srbiji-od-2010-godine.html
 
Poslednja izmena:
evo kakav sam odgovor dobio od ultraseeds.org u vezi placanja

We currently have payment method of only paypal and credit card via paypal
but very soon we are launching redit card , bank account , moneybookers
and liberty reserve so you can order then.
 
Nista posebno :)

Evo moj...
 

Prilozi

  • upload speed.JPG
    upload speed.JPG
    69.8 KB · Pregleda: 116
Sad kad neko uleti sa 1gbps boxom i screenom :D
 
Nazad
Vrh Dno