Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj sad svako nek piše da nije dobio povećanje... Stripite se i javite kada budete primetili povećanje.
 
Ja dobio umanjenje :D iz nekog razloga limitiran na 100 umesto 150
Verovatno će biti ova varijanta paketa
https://telemach.si/eon-paketi


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni jutros isto nestalo nakratko, medjutim nema nikakve promene.



Samo da javim da je krenulo i ovde:



19a1d4a2-8e19-45ff-8ae6-c4d1ce346fe6.png
 

Prilozi

  • 19a1d4a2-8e19-45ff-8ae6-c4d1ce346fe6.png
    19a1d4a2-8e19-45ff-8ae6-c4d1ce346fe6.png
    18.9 KB · Pregleda: 154
Poslednja izmena:
Pa već se sad vidi da neće biti tako,vidiš da ceo dan za premium pakete prijavljuju 500/50.
 
Bolje da su ostavili analogni prijem tv-a,nego ga ugasiše juče,koji ce mi 500mbs..dosta mi i ovih 150...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pa već se sad vidi da neće biti tako,vidiš da ceo dan za premium pakete prijavljuju 500/50.

Znam da kod nas neće biti tako, mislio sam za Slovence. Valjda im neće takav paket da uvale...

Inače, ljudi misle da po inostranstvu, recimo u USA, imaju ultra-sega-giga-mega brzine broadband Interneta, ali ja imam mnogo rodbine tamo i oni se žale kako ih potkradaju. Kupe paket od 1 Gbps, a brzina toliko osciluje - 400-700-800-900... Mbps max, a najsmešnije je to što im UL ni ne kažu koliki bi im trebalo da bude. Ima i takvih slučajeva, verovali ili ne...
 
Pa valjda ce da povecaju i ostalima, nemamo svi EON iz raznoraznih razloga.. :)
 
EON FULL DUO
mereno kablom
Lokacija Cerak Beograd

Nakon restarta modema

542252217fa5941dde34f7c62759c6b9.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li moze neko kome je podignuta brzina na 500/50 da uradi print screen konekcija na ruteru. Kod mene trenutno 12 kanala za download, i 2 za upload. Premium korisnik, nisu jos uvek podigli brzine.


Ako dobro vidim, 20 kanala za download, i 4 za upload. Nadam se da sam bio od pomoći. :)
 
Potvrđujem i u NS povećanje na EON premiumu.
Pozdravljam poboljšanje uploada.
 
I meni je povećano, nakon što sam restartovao modem download na 400 a upload na 50. Pretpostavljam da download ne može više jer ja imam modem epc 3212 koji ne može više od 440 downstream. Moje pitanje je da li oni imaju modeme za veće brzine, ili da tražim neki ruter koji može da se bridžuje, jer hoću da zadržim moj ruter

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Ne može, ako hoćeš veće brzine mora ubee ili cga2121, a sbb je na njima izgasio mogućnost bridge moda.
 
Ne može, ako hoćeš veće brzine mora ubee ili cga2121, a sbb je na njima izgasio mogućnost bridge moda.
Ok...ta informacija mi je bila potrebna....a oko bridge moda...videćemo, umem da budem jako uporan i dosadan[emoji1]
Bitno je samo da može...

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Neće dati, pokušavali su ljudi. Daju biznis korisnicima eventualno.

Ali svakako sa srećom. :)
 
Brt, znam decka u sbb koji radi bas to, i kaze ni za mene nema sanse..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
jel ima neko sa Vozdovca konkretno Brace Jerkovic-a da je dobio ubrzanje? Kada pisete nove brzine mozete napisati i deo grada da znamo?
 
b5972239b50effd6055c873f691404a4.jpg

Premium paket. Bezanijska kosa, preko wifi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I meni je povećano, nakon što sam restartovao modem download na 400 a upload na 50. Pretpostavljam da download ne može više jer ja imam modem epc 3212 koji ne može više od 440 downstream. Moje pitanje je da li oni imaju modeme za veće brzine, ili da tražim neki ruter koji može da se bridžuje, jer hoću da zadržim moj ruter

Dakle isti problem će biti i sa 3208?
 
Ocigledno isti. I ja imam 3208 i nece veci download


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko ko je na trio gold paketima dobio povecanje ili su limitirana na EON pakete?
 
Vozdovac, upravo preko wifi.
Paket eon full duo.
Budim se jutros, internet tako radi da ne mogu da otvorim speedtest, iscupam kabal naponski od rutera, resetujem ga i da uradim speedtest dobijem ovo. Nisam znao da su povecavali brzine.
Na mojsbb pise da je 100/8.
8ebac964324c86ef76b944939414c584.jpg


Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ne, samo nece videti kanale koji su sbb only..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno