Šta je novo?

SBB - Generalna diskusija (nije tema o EON-u)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskren da budem mozda bi bilo bolje da vam izmenjaju sve, ali ovo je Srbija i usteda je primaran faktor.

I mene je zacudilo sto su mi rekli ovo.

Odnosno u poslovnici su mi rekli da ide do podruma a akviziter mi je rekao da ide u stan jer je optika u *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* u zgradi..

Saznacemo ko je tu lud kad mi dodju na ugradnju..

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ja sam na Eon Premium paketu i imao sam oko 300/15 Mbps. Sad mi merenja pokazuju oko 400/50 Mbps.



Jesu li to povećali brzine za stalno, ili samo isprobavaju nešto? Jel ina neko neki pouzdan info??
 
Ja sam juce uzeo eon premium i meri mi 150/6 [emoji3]

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Bio bi red makar da daju odnos 10:1 za dl:ul

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Izgleda da je i kod mene DL limitiran na 500 Mbps, ali najviše što uspe da "izvuče" je oko 400, a i to iz nekog desetog pokušaja. Izgleda da probavaju nešto. Dok mi UL uvek izvuče skoro 50 Mbps.
 
Možda im crkao "Upload limiter"? :)
Ne liči mi na SBB da tek tako povećaju nešto - osim računa, naravno.
Pozdrav
 
Zvao prijatelja,on probao ista brzina...zvao sbb i pitao kazu nista nismo povecavali:D tako da cutite i uzivajte :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pitanje za eon box. Da li se moze praviti sopstvena lista kanala kao na D3 boxu?

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Meni standardno 300/15.

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
496/49 :)

 
Aj ako neko sazna nek okaci kako ce se povecavati po paketima da znamo
 
WiFi meren samo posle.restarta technicolor modema. Premium paket.
 

Prilozi

  • EBF92B62-1222-4345-BB2A-CD4CB839C21C.png
    EBF92B62-1222-4345-BB2A-CD4CB839C21C.png
    16.6 KB · Pregleda: 209
Šta ga vas je na premium paketima,zar je moguće da nema niko da se javi sa ligt i full da je dobio povećanje da vidimo koje nove brzine možemo da očekujemo.Moje neke predpostavke na osnovu premium su 150/15 za light 300/30 za full.
 
. Sa druge strane, Telekom forsira svoje box pakete, mnogo korisnika su dobili na tu varijantu, sto zbog ustede u novcu (stariji ljudi koji nisu odjavili fiksni) a sto zbog optickog neta. Iskreno, ako izuzmemo eksluzivu u pogledu sportskih (SK) kanala, mislim da Telekom ima generalno bolju ponudu.

Ušteda decenije, box 3 ispada skuplji nego da se uzme pojedinačno usluga telefon +box 2. To su tek lelemudi.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da li povecanje dolazi i za stare gold pakete ili je iskljucivo za eon?

Istekao mi je davno ugovor za duo gold extra i jedino sto me privlaci da potpisem novi ugovor jeste 50Mbit upload na eon premium po ovom povecanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
clan sysninja je napisao da ce SVI dobiti povecanje do 5. marta.
 
Svi sa EON paketom, koliko ja znam. Videćemo uskoro.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno