Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Kakva je trenutno situacija sa gledanjem D3GO preko Android (TV) boxa? Probao sam D3GO Android app, ali je jako tesko za koriscenje daljincem (nemam Airmouse). Ima li neki nacin da se stream (sa mojim login detaljima, ako su potrebni) uvuce u Kodi?

Pretpostavljam da ne postoji D3GO app prilagodjena Android TV interfejsu (tj daljinskom)?
 
Airmouse na aliju ja platio pre pola godine 10$. Bez bilo kakvih dodatnih troskova proslo. Vredi svaku paru i mislim da nema potrebe da se dovijate pomocu stapa i kanapa zbog hiljadu dinara, pogotovo za nesto sto se svakodnevno intenzivno koristi.
 
I ja moj deljem već dve godine, obavezna stvar uz box
 
Mislim da ima i kod nas da se nadje po slicnoj ceni ako neces da cekas.Svakao "obavezna" stvar uz box.
@draxd da li bi mogao da pojasnis kako da se ugasi selinux posto i ja imam 6.0 box pa da probam.I meni je samo crn ekran i zvuk
 
@hybrid Moras imati instaliran SuperSu I onda imash 2 opcije :
1. Instalirash "Terminal emulator" i rucno svaki put unosish
su
setenforce 0
u terminal. Nakon sto unesesh su SuperSu bi trebao da prijavi da Terminal emilator je zatrazio super user prava
2. Instalirash aplikaciju "RunMyScript"
U njoj kreirash novi script sa komandom "setenforce 0" I oznacish stavku "Run as SU"
Ime nije bitno. Takodje kad izvrsish skriptu SuperSu bi trebao da izbaci pop-up da je aplikacija zatrazila prava
 
Ma trazim neko jednostavnije resenje od Airmouse jer treba da koriste i deca i stariji, koji se nece snaci sa time (pogotovo sto D3GO app ima tragican user interface i za touchscreen). Pa bi mi bilo najlakse da sve podesim da moze da se koristi obicnim daljinskim i sa sto manje klikova.

Zna li neko kako D3GO app radi autorizaciju ka serveru, da li u URL streama (tj. URL ka m3u8) treba dodavati i neki token koji se dobije loginom, ili to drugacije obezbedjuju?
 
Hvala draxd.Probacu da to skarabudzim,mozda mi i resi problem sa hbo.Inace aplikacija je krs
 
Nazalost ista meta isto odstojanje i sa opcijom 1 i sa opcijom 2
 
Jel su preko mobilnog ukinuli SK i one ostale exkluzivne kanale? Ja upravo probao (data-wifi), medjutim kaze mi da se pretplatim na kanal?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Jesi li prethodno "ubio" D3go aplikaciju?
 
Nisam siguran sta mislis pod "ubio"? Ako mislis na brisanje ram memorije, to sam probao.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Niko ne zna?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Jel su preko mobilnog ukinuli SK i one ostale exkluzivne kanale? Ja upravo probao (data-wifi), medjutim kaze mi da se pretplatim na kanal?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Sad probao SK 1 i SK 1 HD zakacen na njihov net i radi bez problema.
 
Mislio sam bez njihovog neta, u mom slucaju to je Vektor.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Tada se dobija poruka da nije moguce gledati iz te mreze. A poruku da treba da se pretplatim dobijem samo ako odaberem nesto sto nemam u svom paketu.
 
Ajmo ispocetka, mozda se nisam dobro izrazio: oduvek na d3go mogu da gledam sk hd preko vektora (data - wifi), medjutim u poslednje vreme ne mogu, moje pitanje je zasto, sta se to u medjuvremenu promenilo? Da li je sbb jednostavno odlucio da ukine tu pogodnost, ili je nesto drugo u pitanju?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Zvao sbb, ne znaju u cemu je problem. Nije samo u pitanju sk hd (to im ne mogu dati kao primer), ja recimo ne mogu pustiti ni es hd.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
A sta si im rekao da gledas data-wifi ? I da nece...
 
@OwerLord: Ako si mislio baš na kanal "SK HD" (a ne na sve SportKlub kanale u HD verzijama) njega ni kod mene neće da pusti (ostala 3 rade u u SD i u HD verziji). Takođe ne pušta ni EuroSport u HD varijanti, NG, Animal Planet i još par HD kanala.
Na D3i risiveru naravno svi rade...
 
Poslednja izmena:
Pa baš super ako si im prijavio da imaju bag kojim možemo da gledamo sve kanale kombinacijom data & wi-fi i van njihove mreže.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
A sta si im rekao da gledas data-wifi ? I da nece...

Ne, rekao sam im da ne mogu da gledam ES HD, njega sam uzeo kao primer jer ne spada pod ekskluzivne kanale.

@OwerLord: Ako si mislio baš na kanal "SK HD" (a ne na sve SportKlub kanale u HD verzijama) njega ni kod mene neće da pusti (ostala 3 rade u u SD i u HD verziji). Takođe ne pušta ni EuroSport u HD varijanti, NG, Animal Planet i još par HD kanala.
Na D3i risiveru naravno svi rade...

Mislio sam na sve kanale koji su u HD paketu. Za SK HD sam i ja imao problema na TV-u (jer po onom novom rasporedu spada cini mi se pod hit paket), ali sam taj problem resio nakon par poziva, morao sam da ih ubedujem da se one promene od jula ne odnose na mene kao potpisnika akcijskog ugovora. Mislim da je kod mene problem u tome sto me oni vode kao da nemam HD paket, a to sam provalio kad odem u 'Moj SBB'.

Pa baš super ako si im prijavio da imaju bag kojim možemo da gledamo sve kanale kombinacijom data & wi-fi i van njihove mreže.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока

Nisam spominjao taj bag, kao primer sam naveo ES HD. Sto se tice tog baga, to je javna tajna, ubedjen sam da oni znaju za taj "problem", samo nece da ga rese jer mnogo manji % ljudi koristi d3go preko mobilnog. Da slican bag postoji za komp/laptop/tablet, e onda bi nesto preduzeli, zato niko nece javno da detaljno objasni kako funkcionise preko vpn-a, pa onda koriscenje neke famozne extenzije, itd.
 
Poslednja izmena od urednika:
Upravo oni mucenici ne znaju. :) A inace ogroman br ljudi ima stotine gb u mobilnom netu pa gledaju tv preko njega.
 
Pitanje!

Imam Mini M8S II 4K Smart TV Box i D3GO radi savrseno, osim kad se desi da se slika sama od sebe smanji.
Kad se to desi ne mogu nikako da je vratim preko celog ekrana.
Probao sam da deinstaliram samu aplikaciju D3GO, brisao cache i ostale "repove" i nista...jedino mogu da vratim TV Box na fabricko stanje i onda opet radi nekoliko dana?!?
 
Meni ni njihov WiFi u stanu ne funkcionise kako treba, mogu da zamislim kako bi tek bilo sa GO TV-om. Malo-malo pa gubim signal, opada protoki sl. Mnogo bolje mi radi VIP-ov 4G. Vrlo cesto moram da se prebacim na mobilni net dok, na primer, razgovaram na Viberu. Takodje, cesto koristim tel za hot spot, jer mi usred posla zaskripi WiFi. Stoga nemam nameru ni da probam GO (mada nemam ni potrebu, TV ionako retko gledam).
 
Nazad
Vrh Dno