Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

ja kad sam otvarao portove na telekomovom internetu napisao sam u subjectu "za naprednu podrsku - otvaranje portova" ili tako nesto pa mi se javio covek koji je razumeo sta mi treba.
ne verujem da su u sbbu toliki mentoli da pokusaju da odgovaraju iz faq, ako je jasno da ti treba napredna podrska.
 
Imate li problema sa Eurosport 1 HD na d3go? Ne verujem da ima ikakve veze sa korisnikom/lokacijom.
 
Imam problem na mac-u sa d3go, safari,mozila,chrome.Pokazuje mi da nemam ovaj plugin instaliran,ja ga ponovo instaliram i reset maca i nista on i dalje pokazuje da nema plugina,evo slike.

 
Probaj u mozzili na primer, ali stariju verziju, jer ova zadnja ne radi, pa kad instaliraš, moraš da mu dozvoliš da radi posao...


111.png
 
Jel moze neko da mi kaze da li d3go putem internet explorer-a(ili safarija) podrzava SK kanale preko MTS ADSL interneta? Korisnik sam sbb(duo gold) i planiram da uzmem mts box paket, ali na razdvojenim lokacijama pa me interesuje da li ce mi raditi sport klub...? Prelistao sam prethodne stranice, i nigde nije spomenut ovakav slucaj. Hvala unapred :)
 
ne bih mogao da se zakunem, jer je bilo poodavno kad sam testirao d3go kroz browser na mtsu, ali mi se čini da na mtsu sport klub radi samo u android aplikaciji i to ne preko wifi konekcije. nisam testirao na iosu ili macosu ili kako se već zovu ti sektaški operativni sistemi.

iskorisitio bih priliku da se "olakšam" u usta geniju koji je odlučio da da d3go treba da ima veću zaštitu od netflixa ili hbo go (30 dana izmedju 2 brisanja uređaja).
verovatno je neopipljivi d3go kvalitet u pitanju.
 
Ovaj d3go mi tako pici po zivcima,zasto sad ne radi?
Koristim Firefox,on je uvek bio podrzan,instalirao onaj program i on opet kaze da ga nemam,a imam i nece da pokrene d3.
Aj rekoh da se ne smaram oko starijih verzija,probam safari,a ono tu izbacuje neku gresku i sta sad?
 
Koristi stariju verziju Firefoxa. Recimo 51.0. Novije verzije nisu podržane. Evo ja upravo gledam tekmu na toj verziji

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Poslao sam ti link na PM

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Idi u Podešavanja i štikliraj opciju da se program NE updateuje automatski tj da ostane na toj verziji na kojoj je. Takođe imaj u vidu da, ako koristiš Windows 10, nakon svake malo veće nadogradnje Windows vraća sve postavke u sistemu na početne vrednosti. Ako ti d3go u jednom trenutku prestane sa radom znači da je Windows ponovo podesio Firefox da se automatski updateuje i da se Firefox updateovao na najnoviju verziju

Послато са LG-H850 уз помоћ Тапатока
 
Šta treba da uradim na kompu, pa da ga d3go prepozna kao novi uređaj. Znači taj uređaj je već prijavljen, ali ja hoću da ga prepozna kao nov.
 
Moj sbb...deaktiviraš
 
Znam to, nego ja u stvari hoću da vidim šta se to desi na kompu, pa ga odjedom prepozna kao novi uređaj? Znači to mi se dešava redovno, gledam d3go na istom uređaju, a on ga posle nekog vremena prepozna ko nov iako nisam vršio reinstal sistema?
 
Rekoše da prate po MAC adresi. I meni se to dešavalo, ethernet port je na USB3 adapteru.
 
Ne prate sigurno PC po MAC adresi (D3i risivere naravno da "prate" po MAC adresi). Inače ne bi uređaj bio tretiran kao novi kad uradiš reinstall, ili promeniš grafičku karticu (tj meni se dešavalo da samo promena drajvera za grafičku rezultuje sa "novi uređaj").
Ako se dobro sećam čak i samo unistall pa re-install ViewRight plugin-a je dovoljno da se komp tretira kao novi uređaj. A definitivno taj installer generiše negde još nešto osim "ProgramData\Verimatrix\unique.dat" fajla koji sadrži generisan ID ... pošto sam prilikom jednom reinstall-a Windows-a baš prethodno napravio backup tog fajla pa ga vratio nazad posle instaliranja Windows-a i džabe, D3Go ga je video ga je kao novi uređaj.
Verovatno ima još nekih identifikatora razbacanih po registry-u.

@teks viler: Ako koristiš Windows 10 nadam se da si informisan da na njemu "feature upgrade" update-ovi sa Windows Update-a rade "in place reinstall" (= sačuva ti postojeće podatke i aplikacije ali radi reinstall sistema).
 
Poslednja izmena:
Imam isti problem sa slikom na d3go,android box je T9 cpu s905x,ako neko nadje rešenje neka javi....
 
Detektuje svaku hardware promenu, driver ili sam device. Meni je na update firmware-a ssd diska prijavio novi uredjaj i ako je driver ostao isti. Naravno da im nije bilo jasno kako. Win 10 ima brdo sw-hw virtuelnih uredjaja i svaki update istih hoce da prijavi novi uredjaj.
 
Jel su ovo samo kod mene neki gremlini ili i drugi trenutno imaju problema sa D3Go (izbacuje mi da se pretplatim na gomilu kanala koje plaćam, tipa Fox radi a ne rade svi SK, NG...)? Iste probleme imam i na Telenor netu i na kućnom netu, i komp i mobilni...
 
I kod mene ta ista greška za sve kanale koje bih mogao da gledam. Za SK i slične mi prijavljuje da ne mogu da se gledaju na ovoj mreži, kao i ranije.
Kasnije ću da pozovem korisnički servis, pa će da vidimo šta će da bude.
 
@shamanNS Upravo sam zvao korisnički servis. Nešto su osvežavali, izlogovao sam se i ponovo ulogovao u aplikaciju i sada sve radi kao ranije.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Meni isto nece brdo kanala da se pusti, a medju njima je i SK koji najvise gledam, sta da radim?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
A preko kojeg neta gledas sk ? [emoji3]
 
Sa mts-a (data) prebacim na vektor (wifi), i tako mi je funkcionisalo oduvek, nije valjda da su nesto i po tom pitanju promenili?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene radi

1111.jpg

shamane, a kad tebe ? Jel radi add
 
Nazad
Vrh Dno