Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Ja uzimam S24U čim se pojavi, iako sam mišljenja da se uzimaju samo neparne serije, mislim da će S24U biti pun pogodak, mene generalno kamera najviše interesuje a ovde vidim da će početi da koriste pun potencijal 200mpx senzora.
Ja sam naručio sada s23 Ultra. Počeo privatni telefon da mi odkazuje poslušnost, a naletela lepa ponuda. Nisam smeo da čekam iskreno strah me da će da zaseru nešto 😁.
 
^ ma neće. Telefon je odličan a biće isto i kad izađe S24U. Nemaju razloga da to rade. Naravno da će S24 biti "bolji" što je i očekivano zbog prodaje.
 
Wow kakav dizajn, neviđeno. 😂😂😂
 
Pa zašto bi menjali išta? iPhone dizajn je sličan tj. isti vec 5-6 godina. Vole ljudi takav dizajn i to prolazi očigledno. Ako bude ovakav dizajn, super što su bokovi skroz ravni. Negativno je to što nemaju svoj identitet već kopiraju najvećeg rivala.
 
 
Шаоми 14 серија има лоше решено хлађење, гледао сам и неке рецензије за њега, кажу да се добро загреје. Ускоро ће гомила телефона са SD Gen 3 па ћемо видети реално стање.
 
Kada još bude oc verzija za Galaxy. Biće veselo. Mada za evropske korisnike možda bude exynos, pa neće biti tih problema 😉.
Bilo bi bizarno da Exy ispadne bolji/hladniji ili podjednak kao zmaj.😅 Gledajući "performance per watt", 8 gen3 je u rangu Exy2200...🫢
@Чичарито
Početkom decembra izlazi Oneplus 12, brzo ćemo videti...
 
Bilo bi bizarno da Exy ispadne bolji/hladniji ili podjednak kao zmaj.😅 Gledajući "performance per watt", 8 gen3 je u rangu Exy2200...🫢
@Чичарито
Početkom decembra izlazi Oneplus 12, brzo ćemo videti...
Teško, izašli juče, prekjuče neki testovi, Exynos je slabiji od sd gen2..
 
^^mozda jeste u ovom testu..
ali kada ubacis u računicu i modem onda je snap efikasniji znatno od exynosa.
 
Vidim da se svuda baš dosta spominje da Samsung pred izlazak nove serije uvek nekako zezne prethodnu. Ima li u tome istine ili ljudi umišljaju?
 
Vidim da se svuda baš dosta spominje da Samsung pred izlazak nove serije uvek nekako zezne prethodnu. Ima li u tome istine ili ljudi umišljaju?
Nema šanse da zeznu S23U, previše je rano za to. Generalno svi proizvođači ubiju telefone softverom ali možda tipa sada S20U.
 
 

Prilozi

  • F_sXg1Sa0AAY-lh.jpg
    F_sXg1Sa0AAY-lh.jpg
    172.3 KB · Pregleda: 73
  • F_sXgbbbgAAs-PH.jpg
    F_sXgbbbgAAs-PH.jpg
    147.5 KB · Pregleda: 73
  • F_sXgmAagAAzMEp.jpg
    F_sXgmAagAAzMEp.jpg
    71.5 KB · Pregleda: 73
Jel sigurno skroz ravan ekran na s24u?
Мислим да је једино то сигурно од досадашњих информација. Како време одмиче све више видим да ће ово бити исти телефони као и S23 серија. Надам се бар неким иновацијама на пољу боја и да је истина да ће бити Gold Edition за наручивање директно од Самсунга (као ове године црвена што је била).
 
I po prici je sigurno da se menja opticki zum, bice 5x umesto 10x.
Boje su nebitne, makar meni, samo da se ne ljusti ram.
Zakrivljen ekran jeste lepsi i izgleda bruka, ali nemam nameru da dajem za zastitno staklo 80e.
Secam se kako je prosle godine bilo za s23 seriju, sve se znalo dva meseca pre nego sto je izasao, a ove nista.
 
95% će biti isti telefon. Po meni su svi proizvođači udarili u plafon i dalja pomeranja su jako mala.
 
A iskreno bolje da ne menjaju, kada su sve uspeli da spakuju u taj dizajn tj hladjenje i ostale stvari.
 
Nazad
Vrh Dno