Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ma prosto je ljudi, dva minuta da se podesi ko hoce po starom.
Samo polako. 😊
 

Prilozi

  • Screenshot_20240328_185258_NavStar.jpg
    Screenshot_20240328_185258_NavStar.jpg
    62.5 KB · Pregleda: 125
  • Screenshot_20240328_185244_Settings.jpg
    Screenshot_20240328_185244_Settings.jpg
    86.9 KB · Pregleda: 131
A kako podesiti osvetljenje AOD, njegovu poziciju i veličinu? Ja ovoliko mračno i sitno jednostavno ne vidim.
 
Ma prosto je ljudi, dva minuta da se podesi ko hoce po starom.
Samo polako. 😊
Ja na malom S23 nemam ovu opciju "enable extra gesture settings" gde bih ustvari podesio svajp odozdo. Jedino što sam uspeo da smanjim ovu glupu crtu na minimalno i max transp 😖
Verzija NavStara je 6.0.00.16
 
Toeto, posle apdejta navstara uspeo da vratim kako sam navikao 🤗
Kakvo olakšanje 😁
 
Neka čuči,leba ne jede

Inače tvoja pretpostavka za menjanje telefoto kamere na 4k uhd,ništa od toga,a taman sam gajbu piva spremio 😁

To postoji odavno, verovatno si mislio na 4k/60fps... šteta za to pivo, pilićari nisu ubacili ništa konkretno za kameru a da valja 🙂
 
Koliko modela štancuju dobro da telefone sa softverom prodaju. Kad da stignu sve da optimizuju. :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
s
što je najjače, imao sam te opcije i najnoviji navstar, podesio, zatvorio. sad ulazim, em nemam extra gestures em je starija verzija navstar-a 😀 nije da mi treba, samo je zanimljivo kako se to desilo.

na stranu to, deluje da telefon dosta lepše radi.
AI sranja me ne zanimaju, neke sitne opcije oko lock screen-a i pozadine zanimljivi. kamera i dalje sranje. sve u svemu, upeglan je.
takav je trebao da bude od OneUI 6, ne 6.1 al' ajde.
 
Samo ovo sa AOD osvetljenjem koje užasno nervira, barem mene.
 
Ja ga ne koristim,ali kapiram da ce to popraviti na neki nacin sigurno.
 
Meni je uključen da se uključuje na tap, a i izlaze mi pop-up notifikacije gore i sve je jako tamno, ništa se ne vidi. To na S20 držim na max i tako sam navikao. Ovo je šok sada :D
 
Kako da "nateram" navstar da se update-uje? Posto je zakucana 6.0.00.16. Nisam jos instalirao one ui 6.1, ali unapred da sredim sve 😀 posto gestures koristim vec godinama.
 
Ovako je isto bilo na iOS-u kad se prelazilo sa 15 na 16. Meni najveća mana notifikacije na lock screen-u koje nisu sredili ni danas posle više od 2 godine. Ovde bar postoje goodlock i te aplikacije pa može da se nešto menja. Ali ako nisu zeznuli bateriju, ove kozmetičke stvari se daju nekako prepraviti
 
Ima li išta da valja na 6.1?
Prelepe animacije koje su sada prilično buttery 🥲 Meni sve leglo, AOD ne koristim osim da se upali kada stigne notifikacija, 7mm gesture hint crte na dnu mi ne pravi pakao od života prosto tu živi dok ne dodaju opciju, a dodaće.
Naravno ovde je stvarnost apokaliptična.
 
A ja prozivam moje drugare koji i dalje koriste ona 3 swipe up :ROFLMAO::ROFLMAO:
Kad uzmem da im namestim nesto na telefonu totalno se pogubim.
Dajte ljudi, pratite progres ;)
 
Instalirao, ali uspeo sam samo da proširim crticu :)
Jel postoji mogućnost da se ovim vrate tri crtice?
Ako pogledas moje slike videces da moze.

Prvo u goodlock module ukljucis enable extra advanced settings.

Zatim u podesavanjima telefona u opciji ekran, traka za navigaciju izaberes sta zelis, tri crte , sa strane ili dugmice....
Ne moze izbacili su opciju, sto je najgore ovo utice i na edge lighting, sad kad mi stigne nesto uopste ni ne vidim.
Pokusaj ovo za edge loghting. Modul goodlocka edgelight +
 

Prilozi

  • Screenshot_20240328_230111_Edge lighting+.jpg
    Screenshot_20240328_230111_Edge lighting+.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 58
Meni telefon radi apsolutno isto. Osim sto je sat i notifikacije na lock screenu za nijansu vislje. I same notifikacije su nekako tamnije (pozadina) u dark modu. Ostalo sve isto. Koristim gestures sa "zloglasnom" linijom oduvek... Ovaj 6.1 koa i 6.0 - puno buke niokocega
 
Nazad
Vrh Dno