Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ali nema podešavanja kako želiš da ti izgleda AOD, kao što je pre bilo
 
Nema toga više na AOD.
Em nisu ubacili kompletan AOD sa S24U,em ga sada dodatno osakatili

Screenshot_20240328_111526_AlwaysOnDisplay.jpg
 
AOD.
Ne daje mi nikakve opcije.
Mogu
 

Prilozi

  • Screenshot_20240328_111843_AlwaysOnDisplay.jpg
    Screenshot_20240328_111843_AlwaysOnDisplay.jpg
    43.7 KB · Pregleda: 41
Ažurirao i ja. Jel mi se cini ili je prikaz notifikacija na Home strani podignut više ka vrhu nego ranije. Ako se dobro secam, ranije je bilo na sredini. Iskreno, malo me smara to.
 
Ažurirao i ja. Jel mi se cini ili je prikaz notifikacija na Home strani podignut više ka vrhu nego ranije. Ako se dobro secam, ranije je bilo na sredini. Iskreno, malo me smara to.
Jesu podignute
 
Samo bre kukate nešto, nema ovo nema ono, evo nema gesture hint 😃
Screenshot_20240328_115531_Settings.jpg
 
Da li vam radi prevod teksta na Samsung Internetu? Do sada sam prevodio pomoću opcije za prevod ali više nemam u ponudi Srpski jezički paket
 
Da li vam radi prevod teksta na Samsung Internetu? Do sada sam prevodio pomoću opcije za prevod ali više nemam u ponudi Srpski jezički paket
ni ja ne mogu da nađem odnosno ne radi.

Drugo ranije su ona tri dugmeta mogla da se spuste da se ne vide a da funkcioniše prevlačenje odozdo. Sada to ne mogu da nađem.
 
ni ja ne mogu da nađem odnosno ne radi.

Drugo ranije su ona tri dugmeta mogla da se spuste da se ne vide a da funkcioniše prevlačenje odozdo. Sada to ne mogu da nađem.
Nije mi problem da pronađem, sad se nalazi pod opcijom "Pomoć pri pregledanju" ali jednostavno više nemam srpski jezički paket da bi se prevelo.
 
Poslednja izmena:
Ja isto malopre instalirao i iskreno baš mi deluje dobro, čini mi se da su konačno animacije upeglane kako treba, tako da deluje da telefon fluidnije radi.

Primetio sam isto kao @nikornla da su notifikacije malo podignute na gore na home strani, ali dobro, nije mi to toliko strašno.
 
Ne znam stvarno o cemu pricate, telefon radi isto kao i pre update-a, posle svakog update-a se javljaju ovi sto im telefon radi brze i ovi sto im baterija slabije traje.
To je tako na svakom telefonu koji sam imao deceniju unazad. :cautious:
 
Ne znam stvarno o cemu pricate, telefon radi isto kao i pre update-a, posle svakog update-a se javljaju ovi sto im telefon radi brze i ovi sto im baterija slabije traje.
To je tako na svakom telefonu koji sam imao deceniju unazad. :cautious:
Telefon osetno brže radi, bez sve šale, kroz sve aplikacije.
Gde su ova podešavanja i da li treba nesto da se instalira?
Evo čovek je napisao iznad moje poruke i ostavio link.
 
Evo sa jednog posta na redditu kako ukloniti navigation bar nakon update na 6.1.

Download latest NavStar from apkmirror

https://www.apkmirror.com/apk/samsu...ng-navstar/samsung-navstar-6-1-05-40-release/

Goodlock > NavStar > Enable extra gesture settings

Settings > Display > Navigation bar > More Options > Gesture hint

Probao sam ovako i radi, aaaaaaliiiiii, ostaje crni prostor gde je UI odmaknut namerno da bi stala ta linija. Na novoj verziji NavStara moze da se cekira opcija da se taj prostor smanji, ali na ovoj staroj toga nema.
Pa sad, koga sta manje nervira - crta ili praznina :D

Verovatno su i sklonili sklanjanje crte dok ne srede UI elemente lepo, jer i ta mogucnost uklanjanja crte je i dosla kao neki quick fix zbog negativnih reakcija
 
@Proday Iskreno pomislio sam da je možda kvalitet kamere popravljen kao na poslednjem update-u na s24u pa sam zato požurio jer je meni samo to bitno, međutim, ništa od toga ali sam super zadovoljan za sada sa svim ostalim.
 
Ne mogu da verujem da postoji samo jedna opcija izgleda AOD. Pa to je vracanje 5 godina unatrag. Pa ce sa S25 da nas "obraduju" sa custom AOD AI super mega giga segamegadrajv opcijama.
Mozes promeniti boju i izgled sata. Samo sto se sada ne menja odatle nego kroz walpapere. I onda bude isti sat na AODu kao i na zakljnacom ekranu (slika)
 
Nazad
Vrh Dno