Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Ja zalepio pre skoro godinu dana i stoje i dalje. Nisam primetio bilo kakav problem sa odlepljivanjem ili pogoršanjem kvaliteta fotografije.

Bez te zastite, veoma lako se grebe taj prsten oko kamere. Jednostavno to je nesto sto je neizbezno koliko god ljudi pazili. Mislim da su mogli bar neki tvrdji materijal da stave oko kamera.
 
Evo šta će sve biti na s23u, ukratko, sve što vredi ostaje za s24u
 
Znaci kopiraju jabuku ne dajuci neke "proste" opcije itd proslogodisnjem modelu....
Ove AI su meni licno bzv, to ima da gasim pomocu adb verv
 
Šta to neće biti na s23, a imaće s24?
Sve u vezi kamere. S23u dobija ove Ai stvari a ono što je najbitnije, ostaje ekskluziva za s24u, tipa 4k60 menjanje između kamera u toku snimanja, ultra steady u 4k, portrait video menjanje u toku snimanja...
 
Bez te zastite, veoma lako se grebe taj prsten oko kamere. Jednostavno to je nesto sto je neizbezno koliko god ljudi pazili. Mislim da su mogli bar neki tvrdji materijal da stave oko kamera.

Tačno, to je jedino mesto na telefonu na kojem imam jednu tačkicu posle nešto manje od godinu dana, nešto se tu nekako zavuklo i zagrebalo.
 
Nije mi jasno ovo BixbyText Call... 1. pa zar nije lakse implementirati voice sekretaricu
2. Kakav Ai a nema srpski u tom BixbyText bla bla bla
 
Tačno, to je jedino mesto na telefonu na kojem imam jednu tačkicu posle nešto manje od godinu dana, nešto se tu nekako zavuklo i zagrebalo.

Kljucevi su najveci neprijatelj :/

Veoma lako se telefon ogrebe ako se stavlja u isti dzep gde su kljucevi, pa makar i slucajno. Meni za 8 meseci telefon nikad nije pao, nije imao ogrebotine, i skoro mi padne sa kreveta, a imam masku naravno, i onako gledam da nesto nije puklo i uocim bas malu ogrebotinu na prstenu kamere. Gde sam to ogrebao pojma nemam ali sumnjam da sam telefon ubacio u dzep gde je bio privezak sa kljucevima i da se tu ogrebao.

Koliko god da covek cuva, mora kad tad nesto da se desi.
 
Uzeo bih S23 Ultra sa O2 Germany mreze, nisam siguran jel zakljucan pa me zanima jel ima kod nas negde sim unlocking ako jeste?
 
Ne vidim razlog da se skida ova aplikacija ako vec sutra bi trebalo da se pojavi nadogradnja na OneUI 6.1. Koji verovatno ima vec to integrisano
 
Ne vidim razlog da se skida ova aplikacija ako vec sutra bi trebalo da se pojavi nadogradnja na OneUI 6.1. Koji verovatno ima vec to integrisano
Mislim da stize kao poseban update aplikacije , tako je na s24 , bilo bi lepo da sutra bude sve u paketu.
Postavio sam jer su mnogi ovde zeleli da se to vrati, pa eto mogućnosti da vrate malo ranije.
 
Krenuo update I za MTS, 3110 mb
 
Super, ko uradi nek piše jel može gesture hint da se ugasi redovno kroz opcije (ne good lock). Tnx
 
Vratiše prikaz baterije kakav je bio ranije. Samsung Device Care kada pokupi update prikazivaće se opcija kao ranije za potrošnju baterije.
 
Super, ko uradi nek piše jel može gesture hint da se ugasi redovno kroz opcije (ne good lock). Tnx
Ja na malom s23 nisam uspeo da uklonim liniju, ni kroz opcije, a ni kroz NavStar.
U samoj NavStar aplikaciji uopšte nemam toliko opcija kao na linku/slikama koji su postavljani pre par stranica LINK.

Da li su te opcije samo za S23 Ultra ili su razlike aplikacije zbog regiona, ali i dalje ne može da se ugasi - čak i kada je transparentnost na najvećem stepenu.
Screenshot_20240328_073306_NavStar.jpg

Na slici se ne vidi tračica/linija, ali je i dalje tu u normalnom radu.
 
Poslednja izmena:
Pazario i ja S23 Ultra.
Jedno pitanje, da li punite bateriju do 100% ili recimo do 85%?
 
Nazad
Vrh Dno