Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

U samom početku pojavim chat app Viber se samo video na našem regionu i to se moglo jedino skinuti da valja/radi takvog tipa, whats nije bio i niko nije znao za njega dugo vremena, tako se viber omasovio i postao navika. Da je krš jeste, sada ima bar pretplata i ne smara reklamama.
 
Je li neko lepio na stakla kamere ovako nešto:

Ne znam kakav im je lepak, da ne bude kao što su mi na novim kolima zalepili one gumene bampere za vrata pa i dalje nosim spečeni lepak od 3m kineske trake na laku, a bamperi otpali sutradan... ne bih baš da najadim kamere zbog 1.5$ 🫣
 
Ja zalepio pre skoro godinu dana i stoje i dalje. Nisam primetio bilo kakav problem sa odlepljivanjem ili pogoršanjem kvaliteta fotografije.
 
Baš ove Kineze ili Spigen? Kapiram da Spigen neće ostaviti lepak, za ove mi je malo frka a jedva dočekah da stignu, sad ne smem da zalepim. 😂
 
Te sa alija sam stavio, obzirom da ih nisam skidao ni ne vidim tragove lepka ali takve probleme nisam imao nikada pa i ne razmišljam u tom pravcu, i da se odlepi šeta je zanemariva tako da ne treba brinuti.
 
Te zaštite za spoljni deo kamere mogu da utiču na kvalitet fotki, nemojte se čuditi posle što vam fotke ispadaju "muljave", i što je odsjaj svetiljki čudan.
 
Na kvalitet fotki sa s23u ponajviše utiče (ne)znanje fotkanja. Taj što ne zna da mu je fotka loša zato što je staklo/zaštita muljava, po meni je greh da ima ovakav telefon.
Hvala @nsvladimir , to je sve što mi je bilo potrebno, lepim večeras pa javljam.
 
Samo da pitam, jel ikada u medjuvremenu zvanicno omoguceno da se ugasi ona crta na dnu na s24 ko koristi gestures? Cisto da se ne zalecem sa nadogradnjom pa ne lupam glavu posle, jel ako nema na 24 nece ni na 23 da bude opcija, a poludeo bi od iste kontam.
 
I meni je iskljuceno ali na 24 znam da nije moglo da se iskljuci kada se pojavio posto se drzanjem na istoj aktivirao google circle to search...zato i pitam da ne bude posle (ne)prijatno iznenadjenje ;)
 
Има црта 😂.
 

Prilozi

  • 20240325_171341.jpg
    20240325_171341.jpg
    136.8 KB · Pregleda: 179
A sta cekamo taj novi OS toliko, osim ovih AI gluposti ja ne vidim nista u vezi kamere recimo itd?
 
A sta cekamo taj novi OS toliko, osim ovih AI gluposti ja ne vidim nista u vezi kamere recimo itd?
neće ništa ni biti za kameru. vidiš da su izgubili konce sa kamerom na s24u, gde će još nas da ažuriraju 😁
stavi gcam i ne razmišljaj.

ja jedino čekam 6.1 zbog animacija i tih sitnih novih stvari što se kustomizacije tiče.
 
^ koliko znam uvek je bila linija. Samo se mogla koliko se sećam stanjiti i smanjiti nijansa. Nisam siguran da se mogla totalno skloniti.
 
neće ništa ni biti za kameru. vidiš da su izgubili konce sa kamerom na s24u, gde će još nas da ažuriraju 😁
stavi gcam i ne razmišljaj.

ja jedino čekam 6.1 zbog animacija i tih sitnih novih stvari što se kustomizacije tiče.
Samo da ga ne upropaste... Ja sam jos na feb. zakrpi, jer stvarno radi idealno telefon
 
Moze skroz da se ugasi oduvek (do 24 i ui 6.1 cekam jos potvrdu).
Može brate, kad su izbacili telefon, obrisali su opciju pa su posle ažurirali nav star iz good locka da može ponovo da se ugasi hint.
 
Meni ta hint-linija ima poseban šmek :) sad sam ugasio,nije to to :) mada se više prostora dobije na ekranu kad je ugašena...
 
Nazad
Vrh Dno