Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Evo ako nekome ne radi prevod na tastaturi, neka uradi samo ovako. Na kraju se izabere google i to je to.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240329_092204_Messages.jpg
    Screenshot_20240329_092204_Messages.jpg
    91.6 KB · Pregleda: 148
  • Screenshot_20240329_092222_Messages.jpg
    Screenshot_20240329_092222_Messages.jpg
    62.6 KB · Pregleda: 127
  • Screenshot_20240329_092242_Samsung Keyboard.jpg
    Screenshot_20240329_092242_Samsung Keyboard.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 144
Sad sam isprobao Alaways on....ne znam sto se bunite da je previse taman,meni se pojacava u odnosu na jacinu svetla napolju....sve kako treba.
Stavi ga u tamnijoj sobi, pa ćeš da vidiš šta je muka :D
 
U samsmungovoj prodavnici skines good lock aplikaciju.
NAVSTAR
Sa ovog linka skines i instaliras navstar.
Udjes u aplikaciju goodlock, odatle pokrenes navstar.
U navstar izaberes enable extra gesture settings.
Izadjes, pa odes u podesavanje telefona, pa opcina ekran, pa traka za navikaciju, pa jos opcija kliknes i tu izaberes 3 linije odozgo ili sa strane, da uklonis crtu donju itd.
Hvala na detaljnom objašnjenju.
Ali kad dodjem do poslednjeg koraka, nemam tu opciju za tri crtice
 

Prilozi

  • Screenshot_20240329_095113_Settings.jpg
    Screenshot_20240329_095113_Settings.jpg
    51.4 KB · Pregleda: 136
Brate izvini, moram 😀 nisu ti azurirali procesor na 8 gen 4, nego softver sa 6 na 6.1 😀😀😀😀 izvinii opet kazem
Odavno procesor ne igra nikakvu ulogu što se tiče animacija i brzine. Softver je taj koji je bitan i od koga najviše zavisi korisničko iskustvo. 🙂
 
Da li moze screenshot tog podesavanja?
Ne moze screenshot AOD, ja kada uradim double tap na sat kada sam u AOD, izadju mi 2 opcije, leva gear, za opcije, i desna malo sunce sa A u sredini, gde podesavam brightness. S23 ultra na zadnjem patchu. Jel pricamo o istim stvarima?
 
Meni ni neće dupli tap na AOD, samo mi pali ekran.
 
Isključio bih da imam tu opciju :D
 
E pa nemam pojma, ja imam :)
 
Na 6.1 nemaš sigurno, osim ako si dobio custom 6.1 baš za tvoj model :D Imam i ja na OneUI 5 na S20, sve regularno.
 
Meni je potpuno uživanje za oko ovaj 6.1. Ne mogu da ne odreagujem i dan posle svaki put na to lepo klizanje animacija, brzina, šta su uradili u pozadini ne znam ali znam da je 23u definitivno nešto što će ostati dugo dugo kod mene i da je ovo najlepši apdejt do sada. Boja pozadine za notifikacije, da... ode i gesture hint na koji je potrošeno 2 strane foruma, još kada bi vratili full crnu pozadinu bez potrebe za theme park, uh... 😄
 
@GoranGoGi , hvala moze preko toga. :)

Pre neki dan cackao Xiaomi 14 u prodavnici nisam mogao da se nacudim kako radi softver, nema da secne nigde, animacije, ma milina stvarno za koriscenje, sa 6.1 se samsung malo priblizio, ali ja sam jos pod utiskom MIUI-a, iako nisam mislio da cu ga ikad hvaliti.

Sorry nije vise MIUI nego nesto trece kako se zove vec nije ni bitno.
 
@GoranGoGi , hvala moze preko toga. :)

Pre neki dan cackao Xiaomi 14 u prodavnici nisam mogao da se nacudim kako radi softver, nema da secne nigde, animacije, ma milina stvarno za koriscenje, sa 6.1 se samsung malo priblizio, ali ja sam jos pod utiskom MIUI-a, iako nisam mislio da cu ga ikad hvaliti.

Sorry nije vise MIUI nego nesto trece kako se zove vec nije ni bitno.
Tako je meni sve letelo na xiaomi pad 5 dok ga nisam napunio, a onda trzaji, seckanje, ispadanje iz aplikacija... i onda nakon restarta sve ok pa opet posle mesec dana isto...
To je tacno donekle. Inace tebi je isti softver na 6.0 i 6.1,msm cisto info radi 🙂 hocu da kazem nisi softver menjao
Da da, skroz isti, samo ubačeno 5000 linija novog koda i izbačeno 2000 starog 😂
 
Čačkati malo u prodavnici i nakrcati aplikacijama i koristiti svaki dan su dve različite stvari. Pa krene da trza, zaglupi proximity, zamagli se kamera...
Iskustvo ili price unaokolo?

Pa sa Mi 10 sam i presao na S23U i nista od navedenog nisam video kao problem, a zahtevan sam korisnik, presao sam na novi telefon jer je pocela baterija da zeza a ne zbog softvera ili zato sto je Samsung sveti gral androida (sto nije ni blizu).

Ali mi se zato ovo desilo na J5 na primer, od problema sa softverom, baterijom, ekranom, ostala samo njegova maticna i okvir sve u garanciji zamenjeno. :)
 
Trzanje i zaglupljivanje proximitija i celog UI iskustvo, magljenje kamere priče i snimci okolo.
 
Nazad
Vrh Dno